Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Poradnia Neurologiczna

Poradnia Neurologiczna Wrocław

Polecane posty

Gość Poradnia Neurologiczna

Szukam dobrej Poradni Neurologicznej we Wrocławiu, czy możecie którąś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyk Słońca, ja byłam prywatnie (bo w Promyku się czeka dłuuugo na terminy-rejestrowałam w marcu a jak dzwoniłam 2 dni temu to lista ze stycznia dopiero szła...) na Armii Krajowej. Nie mam nic do zarzucenia, ale u nas tylko kontrola, za to jeśli chodzi o neurologa dla dorosłych-polecam dr. Wieruszewskiego z Jelcza-Laskowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Neurologiczna
Dziękuję za odpowiedź, zapomniałam napisać że szukam neurologa dla noworodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Promyku można też prywatnie, ale ja myślałam że zadzwonię i będę miała termin np za tydzień, ale tam pani doktor jest raz w miesiącu a na ten termin co miałabym było za późno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj się z rzecznikiem
od kiedy promyk slońca jest na armii krajowej?? promyk słońca jest na swobodnej koło dworca pks. ja własnie dzisiaj idę z 3latkiem na dobrzyńską do przychodni. dobrzy neurolodzy są w marciniaku, ale tam terminy na lipiec-sierpień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba czytać ze zrozumieniem!!! napisałam, że polecam promyk słońca, ale ja byłam prywatnie na armii krajowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Neurologiczna
Wcześniak, kontrola przed szczepieniem DTP. Dzwoniłam do Promyka ale otrzymałam informację, że mam dzwonić po 8 kwietnia. Szczepienie mam wyznaczone na 8 maja i mam nadzieję, że uda mi się zarejestrować do tego terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Neurologiczna
do Bądź Sobą - czy z Armii Krajowej była to pani Maria Wojdyło - lek. med. specjalista neurolog dziecięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skontaktuj się z rzecznikiem
trzeba pisać ze zrozumieniem:P a nie motać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chyba ta pani... Na NFZ do Promyka nie masz szans, ja rejestrując się w marcu dostanę termin pewnie gdzieś za 2 miesiące. Ja nie miałam kontroli przed szczepieniem, tylko zlecenie ze szpitala, że mam skontrolować za 1-2 mce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradnia Neurologiczna
Nawet nie liczę na NFZ, wszystko prywatnie bo na NFZ są odległe terminy. Mam zlecone USG główki i zarejestrowałam się do Promyka prywatnie. Dziecko ma 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też byłam prywatnie w Promyku na usg, lekarz fajny ;) Mój miał też gdzieś z tyle może z 1-2 tygodnie starszy był. Ale zapisz się na listę na NFZ, warto, żeby zobaczyli go 2 lekarze, mi tak nasza rodzinna poleciła. Żebym pojechała prywatnie (bo wiadomo, że szans na terminy nie ma...), ale żebym się zarejestrowała właśnie tam na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wrocławskiej przychodni przy ulicy Wejherowskiej wykonywane są zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia. Przeprowadzane są tam również badania psychotechniczne oraz endoskopowe (gastroskopia oraz kolonoskopia), poradnia neurologiczna. http://www.acz.pl/przychodnia/wroclaw - przychodnia Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś opinie na temat neurologa w Medical Complex na Grabiszyńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Paradowskiego? Ja chodzę do niego właśnie i mogę polecić, bdb specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska990
Super, bo też szukam neurologa. A jest tam może gdzie stanąć autem? Bo to w sumie niedaleko centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, na szczęscie mają parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem tylko tyle, że mają dobrą diagnostykę, ostatnio koleżanka była tam właśnie u neurologa , szczegółów nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilka26
Tutaj http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ są namiary na dobrego neurologa w Warszawie. Poza tym uważam, że zawsze należy konsultować się u kilku lekarzy, szczególnie jeśli neurolog chce skierować nas na operację lub zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam dobrego neurologa którego w dzisiejszych czasach tylko ze świeca szukać. Bardzo dobry specjalista w poradni neurologicznej w Płocku http://neurologiaplock.pl/. Takich specjalistów chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnia przy ulicy Tęczowej, przyjmuje tam pan Bartosz Mielcarek - byłam u niego na wizycie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×