Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Facet z 15cm penisem

Kobiety lubicie nago być na plaży

Polecane posty

Gość Facet z 15cm penisem

Dziewczyny która wybierze się na plaże naturystów. Która z was lubi nago chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z 15cm penisem
Nieznasz nie oceniaj. Gdzie bywasz na plażach to odwiedze Cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka!fajka
Byłam raz na takiej plaży nad naszym morzem bo mnie chłopak namówił zebym się trochę innym pokazała i nie było źle. tak jak sie spodziewałam czyli w wiekszości stare dziady ale przyszło tez kilku młodych facetow zeby pewnie popatrzec na golaski i nie zawiedli się bo przybierałam naprawde różne pozycje do opalania i słyszałam gorące komentarze ale byłam jedyną młodą dziewczyną z całego grona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z 15cm penisem
Też bym chcial popatrzec, a jaki rozm piersi masz i cipeczke jaką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka!fajka
70B cipeczka ogolona oczywiście:) nie lubie włochów;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Man_Fred
Też bym sobie poszedł na taką plażę tylko wstydzę się bo mam małego wacka. Tylko 11 cm w zwisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z 15cm penisem
To ładnie majka!fajka a co o moim penisie myslisz 15cm geste brązowe włoski. I gdzie na tej plaży byłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Lubie nardzo chodzic po plazy nagolasa.Mam kolczk w cipce na samej lechtaczce i panow to prowokuje i zaglada mi miedzy nogi,po pwenym czasie panom zaczynaja stawac k***ski wtedy wstaja i zaczynaja pokazywac jakie sa dlugie i grube.Prowokuje ich rozkladajac szeroko nogi masujac sobie cipke rozchylajac wargi sromowe,wkladam sonoe czasami paluszek do cipki a maz patrzy tylko jak ci faceci ze stojacymi k****ami paraduja przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam raz na takiej plaży w Polsce i raz we Francji i jest gigantyczna różnica. U nas w większości to samotni panowie, którzy gapią się i przez to leżenie nago nie jest przyjemne, mimo że nie wstydzę się swojego ciała. We Francji zaś jest dużo osób w różnym wieku, a nawet ci starsi, samotni itp potrafią się zachować i nie ślinią się i nie patrzą jak na mięso. U nas niestety jest seksizm. Tak więc lubie być nago na plaży, ale nie w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubimy szczególnie wzrok facetów haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×