Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooo jestem jaka jestem

jakiej firmy kasza jaglana dla niemowlaka???

Polecane posty

Gość ooooo jestem jaka jestem

chcę zacząć dawać kaszę 7mc dziecku, jakie polecacie, gdzie można takowe dostać i czy muszą to być kasze specjalnie przeznaczone dla niemowląt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej :).....
U nas kaszka jaglana to była pierwsza kaszką jaką dostało moje dziecko a że kaszka jaglana jest bezglutenowa więc synek dostał już ta po 4 miesiącu Hipp (bezmleczna ,pełnoziarnista). Nie wiem czy w Pl są te same kaszki Hipp. Od 6 miesiąca można też już podać gryczaną nieprażoną Hipp . Poszukaj , może macie w kraju . Jedyne co mnie zaskoczyło to to że w Polsce jaglaną poleca się zdaje się dopiero od 8 miesiąca czy nawet później. U nas poleca się ją jako pierwszą bo jest zdrowa i delikatna. Są też kasze w torebkach jaglane , chyba na necie gdzieś widziałam na polskich stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
To nie lepsza gryczana? Rownie zdrowa a o wiele smaczniejsza. Jaglana jest paskudna moim zdaniem, chociaz ostatnio bardzo jakos popularna. Babcia robila kasze jaglana co roku w Wigilie i wszyscy sie meczyli, zeby z grzecznosci przelknac pare lyzek. Wracajac do tematu, ja bym kupila zwykla kasze i ugotowala do miekkosci ewentualnie zblendowala w zaleznosci od wieku dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoda octavia moja jest
beata, o gustach sie nie dyskutuje :P jaglana wcale nie jest zla, ja tez na poczatku nie lubilam, ale powoli sie przekonalam, teraz i maz i dzieci wcinaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.e.a.t.a
No niby sie nie dyskutuje. Ja jakos nie moge sie przekonac, za to gryczana bardzo lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako pierwszą kaszkę podaje
się jaglaną a nie gryczaną, gryczana musiałaby być nieprażona według zaleceń lekarzy. Mnie lekarz powiedział że najzdrowsza dla maluchów jest jaglana a dopiero potem mozna podawać gryczną nieprażoną. Bezwartościowa jest manna pszenna którą mozna dla niemowląt znaleźć na półkach. Ja też kupowałam tą jaglaną Hippa i jest bardzo pyszna , łagodna w smaku więc nie wiem skąd pomysł że jest niedobra, może taka pełna , nie rozdrobniona z paczki jest niesmaczna, nie wiem ale ta od Hippa jest rewelacyjna. Ja zamawiałam ją od znajomej z Niemiec bo u nas takiej nie mogłam znaleźć ale to było dwa lata temu więc nie wiem jak jest teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jako pierwszą kaszkę podaje
Acha, pod tym linkiem w polskim tekście jest błąd bo kaszka nie jest od 4 miesiąca ale po 4 miesiącu czyli dziecko powinno mieć skończone 4 miesiaki bądź najlepiej 4 i pół miesiąca, tak tłumaczyła mi ta koleżanka. Ja podawałam najpierw dwie łyżki z moim mlekiem a potem dopiero te 4 - 5 łyżek jak zalecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaglana? Pycha a tą od Clausa (tak się śmiejemy z Hippa) zajadałam z pudełka po córce , dodawałam sobie musu owocowego i wcinałam jak głupia :D. Wstyd się przyznać ale takiej zwykłej ziarnistej jeszcze nie próbowałam choć uwielbiam przerózne kasze, gryczaną również. Autorko, gdybyś nie znalazła w Pl kaszki Hipp to kup normalną , ugotuj i zmiksuj , cała tajemnica bo te Hippa są mielone na sucho i nie przetwarzane wogóle więc to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo jestem jaka jestem
dzięki za odpowiedzi, sprawdzałam na allegro, w razie czego tą kaszkę z hippa zamówie sobie na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijgd
ja kupuje kaszke jaglana firmy holle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, że na początku kupiłam w takim sklepie z eko żywnością płatki jaglane i gryczane i właśnie w takiej postaci dodawałam do zupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena R.
Zwykłą Sante.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Adama
ja jestem wierna Holle od zawsze. teraz spodziewam sie drugiego dziecka i gromadze mały zapasik na przyszłosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O juz holle weszlo z reklamą na forum :) czegos takiego nie lubię. I trace zaufanie do firmy. Marketing szeptany? Nie ladnie. Wybiore zwykla kasze i ja zblenduje w takim razie. Wstydzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×