Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lwicabl

termometr

Polecane posty

Gość lwicabl

gdzie mogę kupić termometr rtęciowy? wiem, jest wycofany, ale ludzie nadal kupują, tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara

Ja to kupowałam BabyTemp jak się nam syn miał urodzić bo w sumie na ostatnią chwilę zdałam sobie sprawę że poza rtęciówką której przecież u dziecka nie użyję to nie mamy innego termometru w domu :P Tutaj badanie jest bezdotykowe więc w stu procentach bezpieczne, dziecko nawet nie wie że ma mierzoną gorączkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz

Fajnie nam się udało trafić z termometrem nonContact. Mierzy od ręki, nie mamy problemuw z dokladnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil

Na pewno dobrze jest mieć w domu termometr z podczerwienią, a już jak ma się niemowlaka to w ogóle..My kupowaliśmy polski BabyTemp i jest oki:)) Mierzy bardzo szybko, całe uruchomienie ogranicza się do tego że po prostu trzeba wycelować i nacisnąć klawisz. Tyle roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 22.01.2019 o 14:46, Gość bartosz napisał:

Fajnie nam się udało trafić z termometrem nonContact. Mierzy od ręki, nie mamy problemuw z dokladnoscia.

Non Contact ma bardzo fajny jasny wyświetlacz, nawet jak w mieszkaniu jest ciemniej to wszystko dobrze widać na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contac to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie najlepej sprawdza się termometr marki diagnostic nc 300 - działa na podczerwień, pomiar jest więc szybki, sprawny i nie dotyka się skóry chorego. to tez jakiś plus jeśli ktoś ma obsesję na punkcie bakterii ;pp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rtęciowe to są mocno dyskusyjne... cięzko odczytać pomiatr, a jak nie daj boże sie zbije, to nie wiadomo co z rtęcią zrobić... polecam coś na podczerwień np diagnostic nc 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bambii napisał:

rtęciowe to są mocno dyskusyjne... cięzko odczytać pomiatr, a jak nie daj boże sie zbije, to nie wiadomo co z rtęcią zrobić... polecam coś na podczerwień np diagnostic nc 300

Ciekawe, ze w kazdym poscie popierasz slowa klaxx...a dodalas ich sporo, odswierzajac stare watki. Troche nieudolna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×