Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ARMEN s

Czego nie lubicie w wyglądzie/ubiorze kobiet ?

Polecane posty

Gość Bzdziag
A co z dziewczyna, ktora w wieku 28 lat zaczyna siwiec? Co lepsze. Siwa czy farbowana 28 latka. Albo taka, co ma marne, naturalne wlosy? Ma sobie doczepiac sztuczne az wylysieje calkowicie, zeby sie podobac jakims frajerom? Opanujcie sie ludzie. Szukajcie sobie idealow w internecie po photo-shopie, a normalnym ludziom nie zawracajcie gitary. Co za debile!!!! Zwlaszcza faceci. Cale listy zyczen, a sami wygladacie, jak wyjdz I nie wracaj. Nic dziwnego ze na calym swiecie zadna was nie chce. Nie dosc ze toto brzydkie, to jeszcze durne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistaludzka111111
- leginsów zakładanych jak spodnie i leginsów zakładanych do butów typu baleriny, trampki - cielistych rajstop z połyskiem - spodni 3/4 albo co gorsza takich szortów przed kolano - niedopasowanych dżinsów - sportowych ciuchów traktowanych jako codzienne - długich płaszczy z paskiem w talii zakładanych do spodni szerszych lub prostych w nogawkach - nauszników - spódnic za kolano - butów na cienkich, pięciocentymetrowych obcasach - butów typu emu - 'skórzanych' kurtek z materiałowymi ściągaczami - długich, a niepomalowanych paznokci Ostatnio natomiast uderzyło mnie szczególnie jedno co do ubioru facetów: nie znoszę niesamowicie jak facet nosi jasne spodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buraksa - dlatego też zrezygnowałam. Rudawe włosy miałam może dwa miesiące, więc bardzo się nie zniszczyły. Przy czym nie przesadzaj, wcześniej też farbowałam włosy i nie wyłysiałam (chociaż owszem, włosy się łamały po długotrwałym farbowaniu, chociaż zakładam, że to była wina domowego farbowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boga w to nie mieszaj!!! Do tarcia chrzanu się nadajecie z takim myśleniem. Przydałby się wam kurs komunikacji interpersonalnej. Macie problemn z zrozumieniem tego, co czytacie to po primo. Ze zwięzłym przekazaniem myśli to po secundo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak oto sypnął się Ave Dave, wyznający Jahwe (tylko on to dziwnie pisze i zawsze capslockiem), bojący się swojego penisa wieczny prawiczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że to forum jest zryte. Powinniście starać się użyć go do w miarę produktywnych celów. Starać się naprawić swiat wokół siebie. Jak w przypowieści o talentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AveDave też nie jestem. Pisałem o tym tydzień temu. Na tyle erudecji mi jeszcze starcza.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jesteś jego duchowym bratem bliźniakiem, teraz zabieraj swoje przypowieści o talentach i albo wracasz do tematu, albo spieprzaj. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarnaisr
nie wszyscy semici maja prawie czarne oczy.ja mam żydowskie korzenie i brązowe oczy ale moi krewni,żydzi w 100% mają ciene włosy i blękitne oczy. więc ten stereotyp semitów z czarną urodą to mit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polscy żydzi to aszkenazyjczycy, a to nie są w 100% semici. Sefardyjczycy i Mizrachijczycy mają większy procent semickiej krwi. Ponadto palestyńczycy są nawróconymi na islam potomkami żydów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
Mnie jakoś tak razi zakładanie legginsów i do nich krótkich koszulek. Przecież tam sie odznaczają okolicr intymne. Czułabym się goła dosłownie tak chodząc. Kazdy sie ubiera jak chce i nic mi do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuel l jackson 2
Dziewczyny nie zbierajcie wszystkich opini w jedna ogolna bo wypowiedzialo sie kilku facetow o roznych gustach. dla mnie moga byc zafarbowane na kazdy kolor lub tez byc naturalne kazdego koloru: blond, platyna, czarne, brunetki, rude, czerwone o ile nie sa mysie. no i musza pasowac bo niektorym po prostu nie pasuje ten kruczo czarny. szpilki tylko od okazji, moga byc jakie kolwiek polbuty nawet adidasy czy trampki. skarpetki moga byc te krotkie, a nawet kolorowe ale takie cuda to tylko w domu :D makijaz najlepiej lekki albo wcale. wlosy moga byc spiete albo rozpuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem w oryginale ruda i barrrdzo nie lubię tego koloru włosów. Do tego turkusowo-zielone oczy. BLE! Teraz mam czekoladowobrązowy kolor włosów (a wcześniej brunatno-czarny) i czuję się w nich zdecydowanie lepiej. Zdanie innych mnie nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damascenka. Swoim nikiem manifestujez aramejskie pochodzenie i a aramejczycy nie mają rudych włosów ani turkusowych oczu. Więc albo blefujesz z jednym, albo drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle niezle
Baleriny bleee a widze je na kazdym kroku, te co nie nosza moze poradzcie innym dziewczynom jakim obuwiem je zastapic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczny harry
a ja nie lubię jak kobieta jest wyzywająca, ale skromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię kobiet szarych myszek, kobiet z wąsami i brodą (i które nic z tym nie robią) i ogólnie babo-chłopów którym zupełnie wisi co na siebie włożą i jak wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jak panna rzadko sie
duzo kobiet nieregularnie goli nogi i pachy, zwlaszcza zima, latem tez wychodza w bluzkach na ramiaczkach nieogolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biro
wyszpachlowanych gęb :-O Uwielbiam naturalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego jak panna rzadko sie
te naturalne maja kiepskie podejscie do depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo 83
1. Tatuaży- na lędźwiach kojarzy mi się jednoznacznie a każdy inny to szpeci ciało kobiety. 2. kolczyków w każdym innym miejscu niż uszy 3.solarium , pomarańczowej tapety, mocny makijaż 4. farbowania włosów - ciemna cera jasne włosy bądź na odwrót 5. Rybaczki 6. białe kozaczki 7. odkrywanie brzucha- jaki by nie był gdy jest poniżej 20 stopni C. 8. tipsów, długich paznokci. 9. Stylu na imprezowego bądź na prostytutkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawica
Generalnie innych ubiór mi zwisa, jak laska sobie do figury czegoś nie dobierze to może razić jednak i tak nie mój problem. Mogę powiedzieć czego u siebie nie lubiłabym, - legginsów gdzie indziej niż w domu czy na siłowni (jestem szczupła, ale po prostu nie lubię świecić kroczem obcym facetom a do sukienki wolę pończochy bądź rajstopy), -balerinek (mam 36/37 a i tak śmiesznie wyglądają, takie człapaki), - braku stanika (widoczne sutki mnie krępują jak idę "do ludzi"), -wygolonych rąk (no ludzie, jak są zbyt ciemne to je rozjaśnić albo woskiem raz na parę miesięcy), -kiczowatych szpilek, -ubrań z błyszczącymi badziewnymi dodatkami albo jaskrawymi i krzykliwymi napisami -bluzek odsłaniających brzuch (a jakbym miała wałki tłuszczu na nim to już w ogóle) -spodni pokazujących rowek przy siedzeniu -stringów (jakichkolwiek, a jak widoczne to już w ogóle) -włosów farbowanych na rażąco nienaturalny lub niepasujący kolor -takich krótkich butów z szeroką, niską cholewą (nie wiem jak to nazwać, botki jakieś czy co) -kozaków na płaskim obcasie (ja wolę już zimowe sportowe, trapery np., skoro nie chce mi sie na obcasie biegać, a nie człapaki) -mocny makijaż -pomalowane paznokcie a pod spodem brudne -te spodnie aladynki czy coś z krokiem między kolanami -bryczesy -kozaki wiosenne/letnie ­ Chyba z grubsza wszystko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 544t
zyeb Athelgast pisal poprzednio jako samotny romantyk :O lub student,nie pamietam juz:O ale na stowe mial inny nick :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawica
To DKW, kiedyś, kiedyś jak zmienił nick też się nie przyznawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abba220
Jestem niska i niestety przy kości,w związku z czym nie mam pomysłu jak się ubrać.Podejrzewam,że mój wygląd również może razić:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubble Shooter
A wiec tak: -legginsy nosze jedynie do tuniki i jedynie w domu, bo tak jest wygodnie albo w mroz pod spodnie, -trampki uwielbiam, nosze do nih skarpetki stopki w roznych kolorach, -baleriny tez lubie, -wlosow nie farbuje, prostownice uzywam okazjonalnie, -nie nakladam tapety na twarz, jedynie cien, tusz i blyszczyk, -mam tatuaz na lopatce, ale zrobilam go dla sienie, nie dla innych, -na solarium czasem chodze, ale nie jestem zwolenniczka opalania na "skwarke", -tipsow nie mialam nigdy -z bizuterii tylko kolczyki, czasem lancuszek, -rybaczki tylko przed kolana, -rajstopy jedynie grube jesienia do spodnicy, cienkie jedynie ponczochy, -jesli obcas, to gora 5 cm, -nie lubie bialej bielizny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki śmieszny temat :D
" wyszpachlowanych gęb " :D - to mnie rozjechało, hahahahahahahaha, dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×