Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmm789

jestem z chłopakiem 1,5 roku ale...

Polecane posty

Gość mmmmmmmm789

im bardziej go poznaję, tym mam większe wątpliwości, że chce z nim spędzić życie. pije alkohol, pali dużo papierosów, czasem nie odzywa się do mnie z szacunkiem.. mimo że czasem widzę, że się stara to chyba ta miłość ze mnie powoli uchodzi.. ;/ ale nie chcę go zostawić, bo boję się zostać sama. zawsze lepiej jest mieć kogoś z kim można wyjść do kina, na pizze.. w mojej świadomości zaczynam go traktować bardziej jak przyjaciela niż mężczyznę mojego życia, chociaż przez długi czas myślałam, że on jest tym jedynym. sądzę jednak żę czasem to wszystko się rozpadnie. dziewczyny też miałyście kiedykolwiek w swoim życiu taką sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogarnięty
Porozmawiaj co Ci się nie podoba,może uda Ci się to naprawić. Jak dla mnie koleś, który nie szanuje swojej dziewczyny jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmm789
nie raz próbowalam z nim porozmawiać, ale on ciągle powtarza że co s mu wypominam. nie chce się z nim kłócić bo to już nie na moje siły.. chyba go nie kocham.. ;/ dziwnie się z tym czuję ale coraz bardziej to do mnie dociera. a nie chcę się rozstawać bo boję się samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij wychodzić,spotykać się z ludzmi. Może wtedy poznasz kogoś. Jeśli teraz nie jesteś pewna co do niego czujesz,i tak jak piszesz nie ma do Ciebie szacunku,to po co w czymś takich tkwić..Myślę,że dużo czasu Ci nie zajmie znalezienie normalnego chłopaka,ktory będzie Cię szanowal i akceptowal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym związku prędzej czy później zauroczenie mija. Ja macie wspólne pasje i lubisz z nim spedzać czas, to zauroczenie przejdzie w dojrzalsza fazę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×