Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem zająć się dzieckiem

Ile dni 1,5 roczne dziecko wytrzyma bez jedzenia? Pytanie to matek.

Polecane posty

Gość nie umiem zająć się dzieckiem

Moja żona wyjechała dzisiaj służbowo i będzie w czwartek. Zostawiła na dzisiaj jakiś obiadzik dla dziecka i mu go już podałem. Jednak nie wytłumaczyła mi w ogóle co dziecku robić do jedzenia. W sumie nigdy nie gotowałem ani nie przyrządzałem posiłków- tym zajmuje się żona. Trochę mi wstyd z tego powodu, ale jakoś tam wyszło, że w kuchni jestem noga. Jam sam mogę sobie zamówić pizze lub kebab. Czy 1,5 roczne dziecko może jeść pizze? Ile wytrzyma bez jedzenia? No i przede wszystkim jak długo płacze dziecko w nocy, gdy się obudzi? Po jakim czasie od przebudzenia znowu zasypia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmokiii
coraz durniejsze tematy wymyslacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem zająć się dzieckiem
Taki czyli jakich? Ja ciężko pracuję i zapewniałem rodzinie wszystko , a gdy moja żona była w ciąży to opiekowałem się nią i dbałem o nią. Powiedzcie co takie dzieci jedzą i gdzie mogę kupić gotowe jedzenie dla takiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaCOMowanA
1.5 roczne dziecko już może jeść praktycznie wszystko ale pizza czy kebab to nie jest dobry pomysł. Nie jestem matką ale znam się na dzieciach. Możesz podawać mu zupki z gerbera np. Jakieś kaszki czy może nawet owoce zmielone. Ziemniaczki troszke mięska albo z maślanką. Mogą byc mielone, schabowe. I pamiętaj dziecko bez jedzenia nie wytrzyma długo. To są dzieci. Jak nie śpią to jedzą. Już ma taki wiek że zasygnalizuje jak będzie głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×