Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mysza_87

Korzystała któraś z wypozyczalni aut w warszawie??

Polecane posty

Gość Mysza_87

Jak wrażenia, ceny? samochód był sprawny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Ja korzystałam kilkakrotnie z wypożyczalni samochodów Panek - są w całej Polsce. Mają dobre-przystępne ceny, sprawne samochody i można pytać o wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon Śmietana
Panek jest OK. Kilka razy moja firma brała od nich samochody i zawsze jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Farnek Kimono
Kiedyś mieli sporo za kaucje ale teraz ceny są konkurencje. Polecam pakiet weekendowy dużo taniej i można zabrać drugą połówkę fajnym samochodem na wycieczkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjfs
Widze wszystkie posty od tego samego autora :D autoreklama sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjfs
Widze wszystkie posty od tego samego autora :D autoreklama sie szerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synowamojej tesciowej
samochody z lotnika to często samochody po przedstawicielach handlowych z tak zwanego lizingu. Czyli kończy się umowa, oddają auta a samochody idą na lotnisko. Takie mnie wiadomości doszły...i traktuje ta informacje przez poł ale coś w tym musi być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Polskę jedziemy
vgvgvgvgvgvgvgvgvgvgvgvvgvg Panek jako jedyna wypożtczalnia na okęciu bierze kasę za "nieposprzatane/brudne" auto - dziękuję. Wolę Avis albo inny Hertz. Jak pożyczam komuś jakąś rzecz to chciałbym dostać z powrotem w takim samym stanie!!! Nie potrafisz zachować czystości to płać jestem za takim rozwiązaniem. Potem ludzie piszą komentarze bo samochód nie na czas bo brudny, a czyja wina takich LENI co mają w nosie poszanowanie innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gutkowababak
ja z Panka brałam auto jakiś czas temy w GD - w sumie wszystko ok. Jutro będę pod Wwą na konferencji - też mam zamiar skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli komuś się to przyda to wypożyczałem w kilku różnych wypożyczalniach. Mnie np w Herz nie oddali kaucji czy jak oni to tam nazywają wkładu własnego! Zresztą ceny mają kosmiczne. W Panek SA wynajmowałem w 2009 i w 2013 obecnie kaucja to raptem 500 PLN nie zależnie od samochodu. Ze zwrotem nie było problemu i wolę sam na myjnie pojechać za 20 PLN niż wynajmować samochód za czyszczenie w cenie. Sami wejdzie na stronę i porównajcie cenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maala123
Hej nie będę zakładała nowego tematu tylko spytam tutaj. Wyjeżdżam na tydzień do Katowic i będę potrzebowała auta. Mając kiepskie doświadczenia z kilkoma wypożyczalniami a konkretnie ze stanem wypożyczonych aut szukam jakiejś sprawdzonej wypożyczalni. Szef poleca mi Depart, mówi że już kilka razy korzystał z ich usług i wszystko było okej ale szukam jeszcze potwierdzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważna jest kaucja ile. Widzisz w takiej wypożyczalni jak Panek jest teraz 500zł, a w innych nawet po 1,5 tys. Musisz zapłacić albo przyblokują Ci taką kwotę na karcie kredytowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od wypożyczalni. Ja trafiłam do Dolcar, bo mam ich prawie po sąsiedzku. Nie miałam żadnych niemiłych niespodzianek jak wy, dziewczyny. U mnie było wszystko ok, panowie bardzo rzeczowi, sympatyczni, wszystko wyjaśnili. A cena za dobę wypożyczenia była przystępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mońka1
ja z doświadczenia mogę Wam polecić wypożyczalnie samochodów www.fleetbook.pl/ firma ma bogatą flotę samochodów w konkurencyjnych cenach, wszystkie informacje znajdziesz na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam czegoś na weekend w miarę dobre auto i tani? Znacie jakieś konkrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redicjk
Ktoś zarzucał spam. Nawet jeśli to osobiście byłem w wypożyczalni Panek. Nie mam się do czego przyczepić. Grande Punto w warszawie za 70 zł brutto to bardzo dobra cena. Co najważniejsze można się spokojnie dogadać co do szczegółów. W Herz to porażka koro i ciągle do regulaminów odsyłają zero ludzkiego podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
redicjk - fakt ciężko w polsce o dobra wypożyczalnie. Wielkie firmy, które mają wypożyczalnie w Niemczech czy Francji to nie to samo co te sam brand w Polsce. U nas to franczyza i marnie to wygląda. Lepiej szukać naszych rodzimych, które od zera doszły do czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenka89
My z mężem przylecieliśmy do Polski - lotnisko w Warszawie i musieliśmy wypożyczyć auto żeby mobilnie się poruszać, odwiedzić rodzinkę w Warszawie i Poznaniu (trochę rozsiana po Polsce), nie uśmiechało nam się tłuczenie pociągiem, więc padło hasło - wypożyczamy samochód. Wzięliśmy na tydzień Forda Focusa z Europcar - http://www.europcar.com.pl/fleetguide Samochodzik super się sprawdził, bez żadnego problemu, zero stukania czy pukania :) także polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżyk666
jak w temacie:) osobiście tez nie lubię tłuc się pociągami, parę razy wypożyczałam auto w firmie autokary-mikrobusy. Samochody w całkiem nowe i w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooma
ja korzystałam z firmy sis-car, ceny są przystępne i co najlepsze to szybki kontakt z ich strony. Wypełniłam formularz na stronie i jakiś pan z biura oddzwonił do mnie po 30 sekundach... byłam w szoku :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wypożyczalnie samochodów C-Rental.pl. Regularnie od nich pożyczam Forda KA - autko fajne miejskie, nowiusieńkie, czyste zadbane - generalnie nowe. Widziałam u nich na placu, że mają auta z każdego segmentu i jest w czym wybierać. O dziwo nie mają wszystkiego na stronie - warto pytać o to co nas interesuje bo może akurat taki mają. Bardzo miła obsługa - właścicielami jest młode małżeństwo więc świetnie i bardzo dynamicznie prowadzą firmę. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dwoch nie pamietam jak sie nazywaly, ale w miare sensowna obsluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czykrotka
Często jestem w Warszawie na różnych spotkaniach i korzystam z różnych wypożyczalni.Ostatnio znajomy polecił mi firmę Autokary-mikrobusy i bardzo jestem zadowolona.Mają super mercedesy.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypożyczałam w Poznaniu, o ile pamiętam, to cena była mniej wiecej 50-60zlotych za dobe, także okej cena, sprawdz sobie tutaj www.wypozyczalnia.transpost.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam wypozyczauto-waw.pl typowy naciągacz, podstawia wam brudny samochód na którym ciężko cokolwiek znaleźć, a na koniec szuka pretekstu do zabrania kaucji, stan techniczny tych samochodów jest żenujący, ten który trafił się mi był rzekomo prywatnym samochodem wypożyczającego, brak słów, opony łyse, z tyłu zimowe, z przodu letnie, jedna z guzem czyli swoje lata już miały. Sprawna klimatyzacja okazała się pustą klimatyzacją. A o wystawieniu rachunku to już możecie pomarzyć, jedyne co go interesuje to Wasza kaucja i zastraszanie tekstami że "dane z gps samochodu przekaże policji o przekraczaniu prędkości w terenie zabudowanym", wyobraźnie to ma cały "Pan.. piotr S."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałem kilka razy w wypożyczalni www.easyrent24.pl wszystkie auta są nowe i zadbane, ceny też korzystne porównując do konkurencji i przede wszystkim nie ma kaucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja korzystam z wypozyczalni w poznaniu :) takze jak ktos z poznania to czyta, to polecam serdecznie www.wypozyczalnia.transpost.com.pl mieszkam na wyspach i bardziej oplaca mi sie pozyczyc auto niz zwozic swoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staszek101
Ja korzystam z http://www.rentanddrive.pl/, mają nowe samochody a nie poleasingowe, można oddać brudny samochód i nic za to nie liczą, są bardzo elastyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×