Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zielik K.

Zespół muzyczny - Koszalin i okolice

Polecane posty

Gość Zielik K.

Jak w temacie. Poszukuję zespołu muzycznego na zbliżający się sierpień. Wesele planujemy w samym Koszalinie. Proszę o porady dotyczące zespołów z tej miejscowości, a także z okolic.

Gość Krystian4554
Hej! A słyszałeś o zespole Efect ? Sa bardzo fajni, z reszta mozesz zobaczyc na ich stronce www.zespolefect.pl Powodzenia ! ;)

Gość belladonna567
Również chciałabym polecić Efect. Byli na weselu mojej koleżanki i znakomicie się przy ich muzyce wszyscy bawiliśmy. Z tego co wiem to bardzo profesjonalny zespół, a po tym co słyszałam tzn ich muzykę to się utwierdziłam w tym przekonaniu także polecam.

Gość mika angelo
A ktoś ich słyszał jak grali w trójkę bo z tego co wiem to mogą mieć dodatkowego wokalistę na życzenie, jak wtedy to wszystko wygląda?

Gość dramaticon
Ja miałam na weselu zespół Efect na weselu u siebie i mieliśmy z mężem takie życzenie aby był dodatkowy wokalista. Muszę przyznać, że brzmiało to wszystko bardzo fajnie, a trzeci wykonawca jest równie fajny jak ten duet. Także muszę powiedzieć że jest wszystko w porządku, byłam wcześniej na jednym weselu u znajomej jak grali w duecie i też im ładnie wszystko grało :), dlatego też się na nich zdecydowałam :)

Gość gość
Dziękuję za ofertę. Muszę pomóc siostrze w znalezieniu zespołu, bardzo się przyda.

Gość 87 Police
Jakieś nagrania zespołu Efect w sieci można znaleźć do przesłuchania?

Gość Werka83
Dzięki za info :) przyda się przesłuchałam ich nagrania są bardzo fajne, Wam też radzę to zrobić :)

Gość gość
Ja z całą pewnością NIE POLECAM zespołu GALA z Koszalina. Ponieważ nie dotrzymują oni słowa. Półtora roku wcześniej zamawiałam u nich termin, kazali mi się odezwać za pół roku na podpisanie umowy. Więc zadzwoniłam po pół roku i się okazało ze dali ten termin komuś z innemu (jak się później okazało dalekiej rodzinie). Ponadto zaklepałam też termin u poleconego przez nich kamerzysty, który też mnie wystawił. Zarówno orkiestra jak i kamerzysta przy rezerwacji terminu zapewniali mnie na 100% wszystko zaklepane i spotkamy się tylko na podpisaniu umowy. A jak się okazało ich słowo nic nie jest warte !!!.

Gość Marzena1983
A ja polecam zespół weselny GALA z Koszalina. Mija tydzień jak grali u nas na weselu. Było świetnie. Muzyka różna (polskie,zagraniczne) - dla wszystkich. Co ważne robią dużo zabaw integracyjnych (wspólne śpiewanie itp.) - coś się dzieje. Byliśmy z mężem na wielu weselach więc coś wiem na ten temat. Co ważne to, że chłopaki NIE PIJĄ i robią krótkie przerwy. Jak chcecie się wybawić i mieć opuchnięte nogi :-) to zdecydowanie polecam!!!

Gość Marzena1983
Ach i jeszcze jedna rzecz. Odnośnie tej jednej opinii, że są "niesłowni". Zanim zdecydowaliśmy się z mężem na GALĘ, spotkaliśmy się z tym panem i poruszyłam ten temat. Opinie z zasady nie są obiektywne i wszystko zależy od punktu widzenia. No cóż. Powiem tak... Moi drodzy, jest coś takiego jak "zaliczka". Jaki zespół będzie trzymał termin pół roku dla kogoś kto nie dał zaliczki i w ogóle się nie odezwał przez ten czas? Prowadzę firmę i sama wiem coś na ten temat. Z początku zapisywałam terminy polegając tylko na słowie. I co się okazało? Kilka tych niepotwierdzonych zleceń odpadło i ludzie nawet nie raczyli odbierać ode mnie telefonu. A ja byłam na minusie!!! Ktoś kto ma zlecenia to nie może pozwolić sobie na taki układ. Business is Business...

Gość gość
Zerknijcie sobie na www.oprawa.gdziewesele.pl/Koszalin/Zespol-DJ/ , tam jest bardzo dużo zespołów na wesel z Koszalina i okolic :) Myślę, że tam znajdziecie jakiś dobry zespół w przystępnej cenie!

Gość Kamileos
Polecam Zespół muzyczny RYTM z Chojnic, mają niskie ceny i od niedawna grają też w Koszalinie. Grają naprawdę żywiołowo, jestem pełen podziwu dla nich. Nikt nie siedział przy stołach od pierwszego tańca. Ich strona internetowa to: www.rytmchojnice.pl Telefon do nich: 698 098 357 Są też na fejsie: rytmchojnice Spróbujcie, ja jestem bardzo zadowolony ubawiłem się za wszystkie czasy ! :)

Gość gość
Według mnie najlepszy jest zespół The Good Sound, tu można sobie zobaczyć ich stronkę: http://www.wesele-muzyka.pl/. Grali na kilku weselach moich znajomych i muszę powiedzieć, że zespół jest świetny, grają bardzo fajnie :)

Gość gość
Gorąco polecamy zespół Gunersi! Bawiliśmy się przy nich na weselu. Mają wspaniałe głosy i super repertuar, naprawdę nie będziecie żałować!!

Gość Darek

Ja polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/oprawa/zespol-na-wesele

Mają sporą listę zespołów i nie tylko.

Gość Nemo

Up! Czy ktoś aktualnie może coś napisać na temat zespołu Efect z Koszalina?

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować