Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nei_nei

Pokaż mi swój palec a powiem ci kim jesteś...

Polecane posty

Gość :O co????
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuk,puk,stuk,puk
a może tym palcem w czółko się po pukacie,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko tyle? :( dobrze, że chociaż mieszczę się w przedziale most women i do tego potwierdziły się przypuszczenia, że jestem heterosexual :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranya vel arnold Szwarceneger
bo widac golym okiem jak za nim latasz :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perspektywa posiadania księcia na własność nie jest taka zła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfhuefrfdfbaii
pffff... też mi wyniki :D liczyłam na coś ciekawego... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to jedyny facet, który pomimo mojego szpetnego wyglądu chce ze mną rozmawiać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hdfhuefrfdfbaii A dla ciebie wpływ hormonów w życiu płodowym i odbicie tego w długości palców jest mało ciekawe? Sorry - jutro postaram się o jakiś test na temat wpływu koloru lakieru do paznokci na inteligencję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nei_nei, co Ty wyprawiasz? Puknie Ci czwarta strona tematu, ale dlatego że userzy Cię kojarzą i widocznie odczuwają odrobinę sympatii do Twojego projektu. Z nudów chyba walisz takie tematy, bo inaczej nie mogę sobie tego wytłumaczyć. Albo przegryw stoi tuż za Twoimi plecami, (swoją drogą nigdy nie udowodniłaś że z przodu czym się różnisz 💤 :P , ale to inna para kaloszy :P), to warto pokazać swój wskazujący, bo środkowy jak wyciągam, to ludzie różnie reagują a już na pewno nie wróżą nitz dobrego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Tobie nie przeszkadza mój czerwony pijacki nos, przekrwione oczy, brak kilku zębów, brzuch spadający na jaja i nadciśnienie. Więc w ramach rewanżu postanowiłem też nie wymagać za wiele i zaakceptuję Cię taką, jaka jesteś. Najwyżej zamknę oczy jak będziemy się następnym razem bzykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno Ranya. Wygląd nie ma znaczenia, ważne jest wnętrze. W prawdzie też go nie masz, ale nie będę się czepiał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, a co ty uważasz, ze ja jestem jakąś małpką na sznureczku żebym gawiedź miała bawić? :O Jak cię nie interesuje, to nie czytaj - proste? Proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem okreslic, bo zalezy jak mierzyć i jak ułożyć palce. Powiedzmy, że na pierwszy rzut oka wydają sie równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×