Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konwaliakwiatuszek

Jaki rowerek biegowy polecacie? dla dwulatka.

Polecane posty

Gość konwaliakwiatuszek

Może jakieś linki podajcie jaki rowerek warto kupić, chciałabym kupić synkowi na drugie urodziny ale kompletnie nie wiem na co zwrócić uwagę. Proszę o rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proponuje zrobic tak jak my
przejść sie do sklepu rowerowego i tam zapytac o rade fachowca. Obejrzec rowery i zobaczyc czym sie róznią. Wybrać taki jak pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też mam czworo i się tego
Ja jestem za drewnianymi. Podobał mi się Wishbone i Kokua, ale są strasznie drogie, więc kupiliśmy tańszy Prince Lionheart i jest bardzo udany. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliakwiatuszek
Może jeszcze ktoś doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taki? http://www.chiccopolska.pl/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/2454/art/00001716000000/Default.aspx Jest do 5 lat ale jak innego nie będzie to i dłużej dziecko pośmiga na nim bo jest do 25kg (gdzie mój 5latek ma jakoś 16-17 dopiero). W tym roku przesiadamy się na normalny ale ten miło wspominamy. Bardzo mocny i wytrzymały, zresztą chicco to solidna firma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwaliakwiatuszek
Dzięki za linki i opinie poczytam i coś wybiorę, od razu łatwiej jak ktoś coś poleci dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy lepszy jest drewniany czy nie? chodzi mi o to aby byl lekki- to podstawowy moj wymog moze ktos cos polecic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Kasiaaaa
co za chamska reklama, wszytskie watki odkopala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja córcia ma rowerek biegowy firmy buggy różowy nie jest drogi koło 100 zł kosztuje ma metalową ramę hamulec ręczny przy kierownicy i błotniki jest leciutki można regulować wysokość siodełka polecam miałam jeszcze możliwość wyboru drewnianego rowerka biegowego ale zraziłam sie bo nie mial hamulca siodelko bylo bardzo twarde no i taki lichy byl.... kolezanka kupila synkowi plastikowy rowerek biegowy ktory czasami jest w Lidlu odradzam na drugi dzien chlopczyk sie wywrocil i kolko tylnie peklo tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graccka
Wybór nie jest taki trudny. Najlepsze są te z aluminiową ramą i pompowanymi kołami. My naszej córci kupiliśmy małego Authora :) http://www.centrumrowerowe.pl/rowery/dzieciece/dla-najmlodszych/p,rowerek-biegowy-catty-2014-rozowy-author,168514.html . Naprawdę fajny rowerek. A jak z niego wyrośnie to go sprzedamy i tak nam się część kasy zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis kupilam córce rowerek biegowy PILCH nazywa się GÓRALEK. drewniany, siedzisko i rączki wyściełane skórzanym obiciem, lekki, koła gumowe, rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy patrzeć na wzrost dziecka, a nie na wiek. Bo jedne dzieci mają 83cm, a inne 95cm. Ja musiałam się naszukać, ponieważ moje dziecko jest ( jak na obecne prawie 26 miesięcy) po prostu bardzo niskie, a wiadomo, że dziecko musi całą stopą dosięgać do podłoża. Praktycznie wszystkie rowerki były dla niego za duże. W końcu znalazłam i rower kupiliśmy ;) Szkoda tylko, że nigdzie nie mogłam go dostać w mieście, chociaż mamy bardzo dużo sklepów z rowerami. Jednak gdzie nie dzwoniłam, czy byłam osobiście, słyszałam: nie ma, polecamy taki, a taki.. tylko każdy był za duży. W końcu kupiłam na allegro. Ale na szczęście jest ok. A dziecku rowerek się podoba, sięga do podłoża, jeździ bez problemów. Zatem jeśli ktoś niskiego dwulatka, albo średniego półtoraroczniaka, to polecam Puky lr m. Jedyne czego można się przyczepić, to cena. Mógłby być trochę tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja swojej chrześnicy kupiłam rowerek biegowy Dragon Milly Mally i naprawdę zarówno ja jak i moja pociecha jesteśmy zadowoloneUśmiech Nie był on drogi, w granicach 100 zł a jakość wykonania naprawdę zadawalająca. Przeżył on nie jedną trasę i nic się z mim nie stało, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić. Zakupiłam go w zeszłym roku przez sklep internetowy jak dobrze kojarzę pati i maks może jeszcze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupia
moj dwulatek nie chcial rowerka chciał hulajnoge ;d to mu kupiłam i latal zadowolony na avans.pl są tanie i fane z hamulcami na kierownicy rowerki tez są jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupowaliśmy rowerek biegowy :) zamawiałam na www.bikershop.pl i bardzo długo mały używał i potem lepiej łapał równowagę już na zwykłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_piotrusia
My długo się zastanawialiśmy nad wyborem rowerka biegowego i ostatecznie stanęło na Kido (dostępny na kidobikes.pl). Argumenty, które nas przekonały to waga, pompowane koła, hamulec na tylnym kole, podest na nóżki i szybkozamykacz do szybkiej zmiany wysokości siodełka bez użycia klucza itd. Synek jest wniebowzięty; szybko załapał o co chodzi w dreptaniu i coś czuję, że bez problemu załapie jazdę na klasycznym rowerze:) A tutaj można zobaczyć filmik Kido: https://www.youtube.com/watch?v=EdzpVpPbij0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Puky! Moj zaczynal od 4-kolowego w wieku 10 msc potem po kolei wszystkie. Rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janisz
Poleciłbym Ci przede wszystkim taki, który będzie dorastał razem z dzieckiem. Oznacza to, że powinien posiadać regulowane siodełko oraz kierownicę. Doskonałe pod tym względem są rowerki biegowe Puky. Podejrzyj je sobie tutaj http://sklep.sportprofit.pl/rowerki-dla-dzieci Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka881
My mamy ten rowerek http://lionelo.com/shop/rowerek-dex/ i jesteśmy z niego zadowoleni. Młoda też :) Jest solidnie wykonany. Poza tym cena jest ok. Ma długą gwarancję. Dostępny jest w 2 kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowanie rowerka biegowego to wpajanie dziecku od małego homofobii. Kup mu zwykły rowerek z pedałami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka258
Jak nie ma rowerka biegowego to już masz prezent. Tutaj kupisz bardzo dobry http://profitness.pl . Jestem pewna że będzie zachwycony . U nas bardzo się sprawdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na http://www.bikershop.pl/ można w fajnej cenie załapać a są dobre. Kupilam u nich i słuzyl i starszemu i mlodszemu synkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz sobie na electro.pl i poszukaj Kinderkraft Runner. Zamówiliśmy właśnie dziecku na gwiazdkę i wydaje mi się, że najlepszy z tych co oglądaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×