Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanamamuska

kolka- czy brzuszek zawsze jest twardy?

Polecane posty

Gość załamanamamuska

bo wszędzie jest że przy kolce brzusznek robi sie twardy a ja nie wiem co jest mojemu dziecku ciągle płacze i sie jakby napina przy tym. na chwilę sie uspokoi i znow krzyczy. czasem przysnie na jakieś 5 minut. myślałam że to kolka ale brzusznek jest miękki jak zawsze. to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanamamuska
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanamamuska
też o tym myślałam no ale czy tak Dlugo by trzymało? od rana córka była marudna i wogóle nie spala. ewentualnie jakieś krotkie drzemki i znow sie budziła.. jakoś od 15 zaczęła płakać i tak to trwa do tej pory. na chwilę sie uspokoi i znow płacze. dosypia sobie po 10 minut maksymalnie i znow krzyczy. przez ten czas najdłużej spala pół godziny i to tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój syn miał kolki, to też brzuch miał miękki, więc to nie zawsze jest wyznacznik. ale te objawy które opisałaś pasują jak najbardziej do kolki. my podawaliśmy krople infacol przed każdym karmieniem, pomogło po 3 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanamamuska
bądź sobą- córka ma niecały miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym ci
zrób tak jak się roboi przy kolkach, możliwe że to jednorazowa kolka, albo po prostu boli brzuszek, może coś zjadłaś nei takiego jak karmisz piersią, albo coś jej zaszkodziło innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula8
u nas przy kolkach brzuszek też nie zawsze był twardy. Spróbuj tak jak piszą dziewczyny-trochę ogrzewać brzuch:ciepła kąpiel, okłady z przeprasowanej pieluszki, ogrzewanie suszarką-też przez pieluszkę,masowanie. A jeśli się będzie powtarzać to zapytaj pediatrę o leki z simethiconem np.bobotic, infacol, sab simplex.My wypróbowaliśmy kilku i niestety nie było poprawy, ale niektórym dzieciom pomagają.U na trochę pomógł debridat, katerer rektalny i dłużej podawałam latopic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×