Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga Zabrze

Zespół weselny- Impuls czy Music Time ?

Polecane posty

Gość Aga Zabrze

Witam! Moje drogie mam dylemat- zastanawiam się nad wyborem zespołu na wesele na 2015 rok. Z kilku forum wpadłam na trop Impulsu z Rybnika oraz Music Time'u z Tych . Czy znacie te zespoły ?? Jak grają, czy prowadzą ciekawe zabawy ? Baardzo proszę o kontakt ! Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabina Bytom
Ja osobiście miałam przyjemność poznać zespół Music Time, grali na Naszym weselu w maju tego roku, więc jeszcze świeżutkie, Polecam gorąco zespół MT. bardzo dobrze poprowadzone wesele od A-Z , nie ma się do czego doczepić. Sławek bardzo sympatyczny, wszystko można ustalić. Bardzo chętnie wysłucha życzeń i zrobi wszystko aby zabawa była wyśmienita a Wy nie musicie się martwić o całą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubcio
żaden z tych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria  18
jeśli chcecie na swoim weselu słuchać o kacu wokalisty zespołu to bierzcie impuls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam music time :) będziemy mieć ich na weselu we wrześniu :) nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Impuls - wokalistka nie zachwyca. I zespół trochę przereklamowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z Music Time goscilismy na naszym weselu w tym roku w sierpniu. Zgadam sie z ponizsza opinia!!! Zabawa na super poziomie. Martwilismy sie, ze nasi goscie nie beda chcieli sie bawic itd. ale odziwo zabawa byla tak prowadzona, ze bawili sie doslownie wszyscy !!!! Od przedszkolaków do starszych dziadów nie było czasu usiąść za stołem - tak super byłą zabawa. Nie mozna znalesc zadnego "ale" !!! wszystko dopracowane w 100% Radzimy wziasc pakiet stu procentowy - kamera, fotografia i zespol my tak mielismy i cala ich paczka jest tak zgrana, ze rozumieja sie bez słów !!!! DORADZAMY W 100% !!!!!!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×