Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość InsaneWorld

Dlaczego kobiety jak się staram tak robią

Polecane posty

Gość InsaneWorld

Po raz kolejny się przekonałem że jak jestem dobry dla kobiety, odzywam się codziennie, obdarowuję prezentami, jestem miły i kulturalny TO MA MNIE W DUPIE... Jak się przestałem odzywać sama odnowiła kontakt i zaproponowała spotkanie... po co tak robicie, przecież jak się staram to chyba jasne że mi zależy, dlaczego wolicie jak facet traktuje was źle i ma w dupie, ehh ten świat jest porąbany ja do niego nie pasuje :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja fbdv h
widocznie jeszcze nie trafiłeś na taką która by to doceniła. Jest nie warta Twojej uwagi, zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwoniagg
wiesz kotka można zagłaskać na śmierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniakz malin
dokładnie tak samo mam,ale zaczynam się uodparniać na te kobiece zasady i na siłę robie sobie chwile milczenia np na 4 dni,to działa.Ona sama zapyta co z tobą itd-oczywiście zależne jest to od relacji w waszym związku,czasem dopowiedz,pogadaj i zakończ po ok 5 minutach tekstem-muszę lecieć,na razie! ona nie wie co robisz i jesteś w jej głowie,a o to chodzi-bo ona jest w twojej cały czas-domniemywam.To jak w polityce,nieważne co o nas mówią,ważne by mówili,tutaj to samo,nie ważne co myślą,ważne aby myślały.Pokaż,że masz coś po za nią,niech wie,że nie jest całym twoim życiem,ale tylko to pokaż-ona to zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci jak kobieta: wszystko z umiarem. Daj potęsknić, poczuć jak to jest bez Ciebie, daj się docenić. Bo kobiety choć lubią czuć się najważniejsze to czasami muszą poczuć się nie pewnie, tak na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliniakz malin
dokładnie jak mówi ela......,pokaż ,że masz życie oprócz niej,daj jej oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×