Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sie dzieje ze mna no kurde

CO MI JEST??

Polecane posty

Gość co sie dzieje ze mna no kurde

OD jakichs paru miesiecy jestem cały czas zmeczona chociaż nie robie prawie nic! Kiedys kladłam sie o 12 w nocy i mogłam wstać spokojnie o 6 i pobiegać, miałam energie A teraz jak sie położe nawet o 10 to nie mogę w ogóle sie zwlec z łóżka! Leże do ostatniej chwili, zawsze sie przez to spóźniam wszędzie:/ Nie ma mowy nawet o wstaniu o 6 czy 7! A nawet jak wstaje o tej 8,9 to i tak jestem zmęczona:/ Wracam i jedyne co mam ochotę zrobić to iść spać Do tego każdy mi mówi ze jestem blada:/ Caly czas chce mi się pic herbate - mogę pić nawet 10 dziennie:/ zieloną albo liptona:/ i caly czas czuje się spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze mna no kurde
??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze mna no kurde
spragniona sexu miało być*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa3333333
TO MOŻE BYĆ CUKRZYCA. Masz nieraz napady silnego głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anie cukrzyca
Czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze mna no kurde
Miałam. Teraz już straciłam apetyt jakoś całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze mna no kurde
apetyt na sex* miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje ze mna no kurd
:O Podszyw z tym sexem. :/ Napalony małolat od rana:/ Poważnie pytam, co jest ze mną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No brak słów
Oczywiście lepiej zapytać na kafe niż pójść do lekarza, gratuluję inteligencji! Ludzie to aż czasem zabijają mnie swoją głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalendama
Zrób morfologie krwi,moczu,bo tu raczej nikt ci nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczucie pragnienia i senność to jedne z objawów cukrzycy, więcej możesz poczytac tutaj http://insulan.pl/cukrzyca/informacje-og%C3%B3lne/ Zrób sobie badania krwi i wybierz się do lekarza specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie cukrzyca.Coraz więcej osób w rożnym wieku zgłasza takie dolegliwości.Senność,zmęczenie,zaburzenia łaknienia[raz jest ogromne a czasem go w ogóle brak],pragnienie,częste dosypianie za dnia,czasem napięcia lękowe itd itp To po prostu efekt chemtrailu.Trują nas.Wszystko na temat. Poczytajcie sobie o opryskach.Doskonały sposób na ograniczenie populacji i kontrolę jej poprzez jej osłabienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem.Badania powinnaś zrobić a głównie morfologię krwi,choresterol-frakcje,poziom cukru,jakiś wskaźnik stanów zapalnych w organizmie typu ob,crp itd itp Ale wg mnie badania[o ile jesteś osobą młodą- 20-40 lat czy też nie masz jakiejś konkretnej choroby o jakiej nie wspomniałaś ]nie powinny wyjść jakieś szczególnie złe.Od kilku lat coraz więcej osób tak ma choć tłumaczy się to na bardzo różne sposoby i różnie się z tym postępuje to odsetek takich wypadków wywołanych jakaś znaną cywilizacyjną chorobą nie jest aż taki duży jak się zdaje przy ogólnej liczbie ludzi dajmy na to w europie. To chemtrail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zle sie odrzywiasz za mało owoców i warzyw brak juz jednego pierwiasta wpływa na cały organizm i chwieje sie cała gospodarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×