Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piennkna osoba

Zdradziłam męża to wszystko jego wina.Jak go odzyskać.

Polecane posty

Gość piennkna osoba

Mój mąż zawsze mało zarabiał a wiedział że jestem dziewczyną z dobrego domu i mam swoje potrzeby.Ja nie pracuję bo kobiety nie powinny pracować tylko leżeć i pachnieć to facet powinien utrzymać rodzinę.I właśnie zachowanie męża popchnęło mnie do zdrady.Poznałam go w internecie i od razu na pierwszym spotkaniu był seks.Później mój ukochany z neta nie chciał sie ze mną spotkać ale go namówiłam.Doszliśmy do takiego układu że zaczął mi płacić za seks.Nazywał mnie swoją suczką,obciągaczką mąż nigdy tak do mnie niestety nie mówił.I w końcu mąż sie dowiedział.Kazał mi sie wynosić z domu,nie pomogły prośby ani nic.Teraz mieszkam u koleżanki.Ostatnio wygarnęłam mężowi że to przez niego,że za mało zarabiał-uderzył mnie w twarz i powiedział bym spierdalała do roboty.Mimo tych słów kocham go i chce odzyskać.Pomóżcie mi. P.S nie jestem dziwką tylko nieszczęśliwą kobietą nie osądzajcie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
Moze jakies rady a nie 0/10 co to niby jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasaqwev
Rozumiem cie sama kiedys zdradziłam partnera moze spróbuj porozmawiać z swoim TŻ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mioonia590123
Robiłaś to dla pieniędzy jak zwykła dziwka prawdę mówiąc , pieniądze nie są ważniejsze od miłości, też powinnaś pracować bo właśnie jak jedno z małżonków nie pracuje to właśnie takie głupie pomysły przychodzą do głowy. Zależy ci tylko na pieniądzach chyba a nie na mężu , a jeżeli ci zależy na tym facecie weź się do jakiejś roboty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfds
typowa polska kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh najsłabsza prowokacja dnia
Nie mogłaś, mogłeś bardziej sie postarać z pomysłem na topik? żenada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mioonia590123
Typowa? Czyli jestem nietypowa hmmm nowa cecha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
To nie jest żadne provo lodzie, ja mam poważny problem a wy żartujecie.Powiedziałam że do pracy nie pójdę bo kobieta jest stworzona do innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
I co w tym złego że kochanek wspomagał mnie finansowo w ten sposób dziękował mi za moją miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfe456uh
Mioonia590123 Typowa? Czyli jestem nietypowa hmmm nowa cecha? 3 Jeśli nie zdradzasz partnera i jednocześnie go za to nie obwiniasz to jesteś wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mioonia590123
W takim razie jestem wyjątkowa nie zdradzam , nie pije , nie pale papierosów. Nie obwiniam facetów za nic , chyba że mam okres to jestem poprostu zła :) Kobieta stworzona do innych rzeczy? Do jakich, rodzenia żydów? Bądź żydówką , w tedy siedzisz w domu sprzątasz , rodzisz dzieci , zajmujesz się dziećmi i chodzisz na zakupy. Ale tak mają tylko ortodoksi , więć twój facet miał by baczki do ramion , brodę do obojczyków i miał by czas tylko na sex a nie na przytulanie :) Szukaj dobrze a znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
W mojej rodzinie kobiety nigdy nie pracowały,i uważam że kobieta jest ozdobą męża powinna ładnie wyglądać i dobrze się prezentować poza tym powiedziałam że zachowanie męża popchnęło mnie do zdrady a nie że to całkowicie jego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mioonia590123
To znajdź bogatego , bo bardziej chcesz swojego dobra niż mężczyzny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
Mimo wszystko kocham męża,i chciałabym go odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jego miejscu, nie chciałabym cię znać. Kobieta ma być ozdoba faceta?WTF? Mamy 21 wiek, chcesz mieć pieniądze, rusz dupe i zapracuj na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meżczyznafacet
piennkna osoba - też bym Cię wygonił z domu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
Zarabianie pieniędzy to rola i obowiązek męzczyzny.Jestem bardzo delikatna i nieśmiała nie mogłabym pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piennkna osoba
Tu nie chodzi o moją pracę tylko o to że,chce by mój mąż pozwolił mi wrócić do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghhhjjjjkkknb
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooco
jestes taka sama jak moja zona!!! nigdy ci nie wybaczy i bedzie mial racje.moze to co napisalem jest dla ciebie przykre, ale naprawde ja to przezylem i uwierz mi dla mnie to bylo cos strasznego tego nie da sie opisac co przezylem i nikomu tego nie zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to prowokacja ale cala sytuacja jest realna. owszem sa takie wyrachowane perfidne babska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko na jakim etapie zakonczylas edukacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotel
jeden idiota wymyśla infantylne tematy,a inni idioci odpowiadają.żeby to przynajmniej śmieszne jeszcze było.i tak kręci się ta kafe dla ''młodych wykształconych''.kiedyś to były prowa i podszywy,a teraz-dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej z*********j do roboty bo koleżanka wiecznie nie będzie cię hodować jak świenię hodowlaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepros menrza- anal wykonczony felatio z połykiem powinien załatwić sprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co czujesz, dokładnie wiem. Rozstałam sie z partnerem a zaraz po mnie zajeła sie nim moja koleżanka. Szalałam z rozpaczy, ale nie odpuszczałam. Przez cały nastepny rok starałam sie aby gdzieś przypadkiem mnie widywał, dbałam o siebie bardziej niz wcześniej, chociaz w domu dopadała mnie totalna rozpacz. W koncu przypadkiem dowiedziałam sie że się rozstali, znam go i wiem ze rozstanie ze mna było tylko pokazówka z jego strony, demonstracją a ze ona sie nim skutecznie zajęła to przystał na taki układ. Zrezygnował jednak bo to nie było to. Przeszłam do czynów - zamówiłam rytuał miłosny na http://urokmilosny24.pl. Odzyskałam Go. Teraz znowu jesteśmy razem juz dwa lata i nic juz nie wskazuje na to byśmy mieli sie rozstać ale zawsze pamietam tamten czas. Nauczyłam sie tolerancji, nie obrażam się z byle powodu i jak tylko zbliża się kryzys staram się zażegnac problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam już nic do stracenia i spróbowałam rytu z magia-anielska.pl, o dziwo po kilku tygodniach mój misiaczek wrócił i jest teraz kochany jak nigdy. Magia działa na serio trzeba tylko dobrze trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×