Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niumek123456

Jaka biżuteria?

Polecane posty

Gość gość
Poszukaj czegoś w Galerii Artystycznej KuferArt:) Tam każdy znajdzie coś dla siebie, odpowiedniego do danej sytuacji:) A biżuterię mają naprawdę przepiękną, więc warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że jak już wyjątkowa okazja, to powinna byc także wyjątkowa biżuteria. Stawiam na przykład na brylanty w oprawie takiej jaką funduje ten sklep: http://diamond-collection.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu pytała o biżuterię, pewnie już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w biżuteria w prezencie ślubnym? jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie bardzo. bo to ma być wspólny prezent, dla pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nie muszą dostawać wspólnego prezentu. Kobieta może dostać swój prezent, mężczyzna swój. I ja nie widzę problemu. Biżuteria ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lasonet
Poza tym, jeśli nie na ślub, to kobiecie można zrobić też taki mały prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Moja przyjaciółka dostanie ode mnie bransoletkę charms, bo uwielbia taką biżuterię. Zamówiłam akurat charms Murrano http://www.murrano.pl/charms-murrano-cat-111.aspx kilka różnych koralików, myślę, że będzie się jej podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dails

ja z biżuterii lubię charmsy i delikatne łańcuszki. Są bardzo kobiece i pasują na każdą okazję. Charmsy zamawiam z soufeel.pl, bo mają tam mnóstwo charmsów i to w świetnej cenie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni

ja uwielbiam charmsy z soufeel. Są bardzo oryginalne i porządnie wykonane 

ja z biżuterii lubię charmsy i delikatne łańcuszki. Są bardzo kobiece i pasują na każdą okazję. Charmsy zamawiam z soufeel.pl, bo mają tam mnóstwo charmsów i to w świetnej cenie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×