Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie na kolację

Jaki kolor ścian do szarych mebli?

Polecane posty

Gość pytanie na kolację

Mam mały pokój ze skosem nad łóżkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indygoog
malinowe by fajne wyglądały, ale to bardziej dla kobiety. Do pokoju męskiego to może zielone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na kolację
No jestem kobietą.:) Nie za ciemny malinowy? Ja zastanawiałam się nad białym, ale tez nie chcę się czuć jak w laboratorium.:D Burza mózgów.:D a, dodam, że meble są jasno szare, z dodatkiem czarnego i srebrnego. Ława ma jasnobrązowy blat i nogi czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amekkiii
czrwien, genialne polaczenie mam czerwona sciane a ptzy niej szare biurko z czarnymi elementami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekielna87
Ja mam czerwoną komodę i czarno-czerwoną narzutę na łóżko, ładnie wygląda :) W dodatku trochę zieleni i robi się przytulniej, polecam roślinki doniczkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na kolację
Jasna zieleń odpada. Nie lubię tego koloru. Dzięx za odp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana1987
a żołty ? taka jasna cytryna... jest reklama decoral fashion i tam jest takie polączenie - dla mnie bomba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak bum cyk-cyk
Żółty nieeee.;D Chcę optycznie powiększyć pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamKate
moim zdaniem fajnie będzie wyglądać klasyczna biel jeśli to salon, ja gdy urządzałam pokój dziecka, to też wybtałam popielate meble (konkretniej marki timoore http://www.timoore.eu/biurka-dla-dzieci.html ) i też miałam problem i zdecydowałam się na pastelowy róż, zeby nie było za smutno. jak podrosnie corcia to już sama sobie wybierze kolor ścian:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może biały ? będzie lekko i ładnie w stylu skandynawskim :) ostatnio kupiłam śliczną komódkę w tym stylu na http://odkupuj.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiolet podoba mi się, twórczy fiolet, ale ja bym jeszcze czymś przełamała, może coś jaśniejszego pasującego. Autorko jak uważasz? Napisz jak zdecydujesz się już na jakieś kolory na swoje ściany. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sypialni tez mam szare meble i właśnie jasno szare sciany, to odcien tworczy fiolet ze Śnieżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym dała biały + jakieś obrazy na płótnie z dodatkiem hmmm może turkusu? Fajnie by to wyglądało. Dobre płótna można znaleźć na DCN Gallery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do szarych mebli można każdy kolor wziąć tak naprawdę, zależy co nam się podoba. My mamy głównie szare szafy i komody. Córka moja dobrała sobie błękit, ja w salonie mam solidny szary beż z duluxa easycare bo zawsze tymi farbami malujemy (najlepiej ukrywają nierówne ściany i dobrze plamy schodzą). Z białym też jest całkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×