Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama 13 Ietniego drania

ciekawe przepisy na ŚNIADANIE i KOLACJE

Polecane posty

Gość mama 13 Ietniego drania

hej ,dajcie jakieś propozycje na śniadanie i kolacje dla 13 latniego chłopaka , bo już wymiekam jadłby tylko płatki ,parówki i kanapki ( z szynką albo z serem żółtym) pomocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 latka
heh, skad ja to znam, ostatnio mnie katuje by zapiekanki robic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka kafeteryjnaaa
rózne sałatki, np. grecka, owocowa potrawy z jajek, rozne omlety, jajecznica nalesniki na slodko i slono, racuszki tosty francuskie (smazony chleb w jajku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ma 12 lat i jada tak
Omlet ze szpinakiem tosty z masłem ziołowym-te z tego tostera,który wystrzela do góry :) tosty z serem i szynką z opiekacza tosty z serem i ananasem z piekarnika hot dogi z ciasta francuskiego i parówek tosty z ciasta francuskiego z ananasem,szynką i serem to w weekendy i jak idzie na późniejszą godzinę jak idzie na 8 to płatki na mleku. tyle że mój robi sobie sam śniadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 latka
moj np. nie uznaje zadnych salatek, na kanapace jak najbardziej salata, ogorek, pomidor itp, ale juz salatki nie zje:D tylko ogorek kiszony do obiadu lub kapusta kwaszona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 Ietniego drania
cholera wszystko co wymieniłyście jest błe ,oprócz tostów oczywiście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 Ietniego drania
i na każdej kanapce pomidor ,obowiązkowo ,jak nie ma w lodówce szynki to mówi że nie ma nic do żarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 latka
ale jak milo poczytac,ze nie tylko moj mlody na swoje fanaberie :D co tydzień w niedziele musi byc karkowka i wlasnie jestem na etapie przygotowania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxyyyyyyzzzzz
Ty dla 13 latka robisz jeszcze sniadania i kolacje?!masakra,potem takie lewusy rosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 latka
ja sniadonie robie, o ile to nie jest mleko z platkami to tak, on za to idzie po zakupy z rana i z psem:P a kolacje roznie, zalezy co, czasem robi dla naszej 3, czasem my, moj syn nie ma dwoch lewych rak tylko mu czasu brakuje na wszystko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienka ty to maszdokladnie 13
dokladnie 13 latek?? sam juzpowinien robic sobie a nie mamusia, za babmi sie oglada , konia wali, a mam podaje snadanka. masakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfsvjnnvf
ale wy jestescie glupie. wiadomo ze 13latek moze sam sobie zrobic czasami sniadanie ale problemw tym ze taki mlodzik zrobi sobie tylko byle co np. platki na mleku, chleb z nutella itd. jezeli matka chce zeby zjadl czasami cos zdrowego to musi sama cos zrobic. taka jest prawda. jezeli wasi 13latkowie robia sobie zdrowe salatki itd na sniadanie to gratuluje fantazji p.s. co ma walenie konia do sniadania??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam sytuacje
nie dran sam sobie cos wymysli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 Ietniego drania
ja tylko prosiłam o sugestie dotyczące smacznych zdrowych kolorowych posiłków ,a nie o rady w wychowaniu ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniadania: - omlety z szynką, warzywami, serem - jajecznica z czymkolwiek, co akurat jest w lodówce (pieczarki, szynka, pomidory itp.) - tosty z serem i szynką - tosty z dżemem - mussli - naleśniki z owocami - w ostateczności kanapki, jak już faktycznie nie mam czasu ani pomysłu :P kolacje: - różne zapiekanki makaronowe - leczo - fasolka po bretońsku - domowe hot-dogi/hamburgery/pizza - kiełbaski smażone - placki ziemniaczane na słodko albo z jakimś sosem mięsnym - racuchy - różne sałatki, które sama wymyślam z tego co jest pod ręką - takie są moim zdaniem najlepsze :P - kanapki z jakimiś pastami robionymi w domu np. rybną, jajeczną, ziołową itp. moje dzieci to wcinają bez marudzenia :) jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie jakies fajne pasty (sama będę zaraz szukac przepisów) można nimi posmarować tortille, zawinąć, pokroić na mniejsze kawałki - dobre i fajnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
rany chrystusa najwieksza fanka , przy piąteczce to ja bym musiała w kuchni zamieszkać ,podziwiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
no cóż , gotowanie i inne kuchenne akcje nie są moim ulubionym zajęciem stąd moje zdumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wybrzydza to niech sobie sam robi :D :P Moje propozycje : Jajecznica ze szczypiorkiem lub kurkami kajzerka z jajkiem - wydrążasz bułkę ,wbijasz do środka jajko,posypujesz solą i pieprzem.Możesz dodać pomidorki koktajlowe,szynkę,ser itd .Zapiekasz. jajka faszerowane kanapka z pastą np.makreli lub jajeczną naleśniki na słodko lub wytrawnie owsianka na mleku z orzechami/bakaliami/owocami kluseczki lane na mleku ryż na mleku tosty/sandwicze z ulubionym nadzieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 13 Ietniego drania
spróbuje z tą kajzerą z zapieczonym jajem ,reszta odpada głównie te mleczne , z mlecznych tylko płatki i to gold flays (drogie jak cholera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamaraeh
fajnym pomysłem na śniadania dla dziecka są naleśniki - podane np. z dżemem (mój syn uwielbia truskawkowy dżem Stovit, mógłby go jeść do każdego posiłku), naleśniki są pożywne i lekkie i moim zdaniem stanowią dobra alternatywę dla nudnych kanapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsianka, ale nie taka na mleku, tylko trzeba zalac platki goracą wodą do ich wysokości i za 10min jak namokną dodać miód, kakao, bakalie, owoce czy co tam chcesz. Pycha i pożywne. Z kaszy jaglanej też podobne rzeczy można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście urozmaicić dziecięce posiłki czyms słodkim, a jednocześnie zdrowym? Coś słodkiego do owsianki, kaszki lub na chleb? Mam tu na myśli coś w rodzaju dżemu lub konfitury. Mnie ostatnio wpadły w ręce owoce w delikatnym żelu, bardziej przypominają one konfiturę niż dżem, a nazywają się "Naturalnie Owocowe". Robi je firma Stovit. Zachwyciły mnie w nim mega duże owoce i ta naturalna słodycz. Naturalna, bo bez syropu glukozowo-fruktozowego. A owoców jest aż 70 proc., co zresztą widać gołym okiem. Smaków jest aż pięć, więc dzieciom tak szybko się nie znudzi. #NaturalnieOwocowe #Stovit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz jakas k/u/r/wa odkopuje temety to mozna byc pewnym chamskiej reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"moj np. nie uznaje zadnych salatek, na kanapace jak najbardziej salata, ogorek, pomidor itp, ale juz salatki nie zjesmiech.gif" To ja też tak mam, że nie "uznaje". Nie wiem jak to wyjaśnić. Czasami zjem ale rzadko. Kojarzą mi się bełtem takim. Niestety jestem uzależniona od chleba. Coś ciepłego obiadowego raz dziennie zjem i wystarczy mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×