Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Looooser

Czuję, że piękna mężatka będzie moja!

Polecane posty

Mam dziś dobry dzień, odstrzeliłem się w nowe ciuchy, wiosna przyszła. Dziewczyny są pozytywnie do mnie nastawione. Teraz urok osobisty i do boju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metaxas
Odwal się od mężatek! Poluj na panienki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakjdkjdjakk
i o czym będzies z z nią rozmawiac ? może o wpisach na twojej stronie internetowej ? pewnie ją zainteresuje , że jestś "gwiazdą" forum dla kobiet i masz tam opinie przygłupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona jest piękniejsza od Bellucci, bardziej oryginalna. Zauroczyłem się. Z innymi trochę gadam, ale chciałbym ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakjdkjdjakk
acha , no to daj przykład takiego flirtu , np , mówisz do niej co ? jak spotkasz np , na spacerze w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metaxas
Liczy się tylko twoje chciejstwo? Nothing more?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem: cześć, widzę że dbasz o zdrowie i się dotleniasz. Lubię takie kobiety. A wiesz, że przez pocałunek spala się wiele kalorii? Czytałem o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakjdkjdjakk
nie wiem jestem facetem wiec może inaczej na to patrzę ale obawiam się , że twoja opinia na kafe może przenieśc się też na real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiem: cześć, widzę że dbasz o zdrowie i się dotleniasz. Lubię takie kobiety. A wiesz, że przez pocałunek spala się wiele kalorii? Czytałem o tym. " yhy podrapanie się po tyłku również:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandru Ioan Cuza
Luzer Tobie to juz naprawdę na dekiel wali od tego nieróbstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakjdkjdjakk
ej no sorry ale to wyjątkowo głupia zaczepka , popierwsze to jak chcesz poderwać laskę to najpierw trzeba ją zaintrygować czymś a takie podrywanie na bezczelnego to trzeba mieć doświadczenie i gadane bo jeden fałszywy rucj i jesteś spalony forever :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jakbyś to zrobił? Czasem trzeba po prostu zagadać, bo nie ma przypadkowej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:32 [zgłoś do usunięcia]Alexandru Ioan Cuza Luzer Tobie to juz naprawdę na dekiel wali od tego nieróbstwa" Brutalna puenta tego tematu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:33 [zgłoś do usunięcia]Looooser To ja jej: ok, mogę Cię podrapać,ale jeśli się lepiej poznamy. http://www.youtube.com/watch?v=YzrEF3ZYRs4&li st=LLMaqwrTC9AikQhZRmoJDO7Q http://www.voila.pl/182/qv291/index.php?get=1 &f=1 http://looooser.powiedz.to/" Z całym szacunkiem, ale widzę, że jesteś ciężki do myślenia. Miałem na myśli, że wszystko pociąga za sobą spalanie kalorii. Droga pieszo do sklepu, stukanie w klawiaturę, oddychanie. Czyli fakt, że pocałunek pociąga za sobą spalanie kalorii jest wyjątkowo chybionym argumentem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pokazuje, że nie znasz się na flircie. Oczywiście, że wiedziałem o co chodzi, ale pociągnąłem z tego flirt, zamiast rozmawiać rzeczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 15:36 [zgłoś do usunięcia]fiku mikuuu fantasta! stracił kontakt z rzeczywistością " Akurat ty jesteś ostatnią osobą która powinna się wypowiadać na temat rzeczywistości i prawidłowego kontaktu z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale lepsze nic od muchomora. :D Albo, czy jest sens leczyć dżumę cholerą...?:D PS. Przyznaleś się że na co dzień masz z "niczym" do czynienia... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foks
No jak to sobie dalej wyobrażasz? Nawet jeśli rzuci swojego faceta to co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajakjdkjdjakk
normalnie , zaliczy i zostawi , a czego oczekiwałęś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×