Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotana 756

maz kocha mnie i inna ...poradzcie

Polecane posty

Gość zaklopotana 756

Moj maz mial przez pol roku flirt i zakochal sie w tej dziewczynie ,mowi ze mnie tez kocha i chce ze mna byc mamy dziecko a kolejne w drodze czy sadzicie ze on patrzy na dzieci tyylko .?? Czy mozna kochac 2 osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerettty
nie myl popędu z miłością ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa ja
jezuuuu skad ja to znam,naiwna jestes i tyle:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaryba
ciebie kocha a koleżanka go kręci. Przykre ,ale na szybko nic nie poradzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Popedu do tej dziewczyny ... Sam mi powiedzial ze ja kocha i chce o niej zapomniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
zonk w tym, że nniestety jak są dzieci, to ludzie często są ze soba tylko ze względu na dzieci. lepiej zapytaj wprost, bo inaczej to tak rzeczywiście stricte instytucyjnie sie zrobi u was....;-/ zawsze powtarzam, że dzieci to bardzo silne spoiwo....ale wyłącznie jeśli nie jest to jedyne spoiwo. jeśli ludzi łączą wyłącznie dzieci, to faktycznie nie jest to już związek. ile lat jesteście po ślubie? miłości z zauroczeniem też się nie myli, pamiętaj- może od tak zwrócił na kogoś uwagę po latach i smao przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Wiem ze jestem naiwna tez tak sadze .. Chcialm sie z nim rozstac ale on nie chce prosi abym zostala .. Niewiem co. Juz sadzic ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony kalesonyy
Teraz jesteś w ciąży to znalazł sobie inną zapchajdziurę. Wygodnie mieć dom, dzieci i ogólnie rodzinę ale pewnie nie chcę seksu z ciężarną to znalazł sobie na czas ciąży inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Jestesmy 10 lat a 4 po slubie .. Tez sobie tlumacze ze to zauroczenie . I mu przejdzie jak sie pytam w prost czy jest ze mna ze wzgledu na dzieci raz mowi ze tez raz ze mnie kocha juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypadkowa ja
autorko jak nie ta bedzie inna i tak w kolko,te typy tak maja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abaryba
wyglądasz na rozsądną laskę. Wróci jeśli jeszcze będziesz tego chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on nie kocha ani ciebie
ani tamtej. on kocha wylacznie siebie. jesli masz tego swiadomosc i chcesz dalej zyc z takim osobnikiem, twoj wybor.a takich "ukochanych" bedzie coraz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarna
a przypomnij sobie jak było na początku kto bardziej zabiegał ty czy on.Jeżeli ty a on w tym trwał to nie dziw się że teraz ma cię gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Dziekuje za wasze slowa ktore bardziej mnie uswiadamiaja ze dobrze mysle .. No wlasnie. Tez tak moze byc ze za jakis czas bedzie inna .. Zastanawiam sie nad rozwodem i on tego sie boi widocznie .. Nie chce cierpiec kocham go ale jak sie rozstaniemy nie bede az tak cierpiej jak bedac z nim i caly czas bede myslala ze on kocha inna .. Mowi ze z nia skonczyl i chce zapomniec .. Ale dzieki wam jestem pewna ze dobrze mysle i zrobie jak nic sie nie zmieni ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saarna
jeżeli ktoś kogoś kocha to nikt i nic się nie liczy.oszukuje on i ciebie i siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
No wlasnie ja bardziej sie staralam i wogole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Saarna tez jestem tego samego jak sie kocha to sie kocha i nic sie nie liczy a tak widocznie nie jeste teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiiiiiiiiiiiii
zniszcz mu życie, znajdz faceta, potem powiedz mu że go też kochasz i wykop go z domu, będzie płakał i żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Miii wiesz co powiedzialm mu ze nie chce byc ta 2 . I powiedzila mu ze ciekawe jak on bedzie sie czul jakbym to ja zrobila i bym kocha innego . Powiedzial ze moze byc nawet 3 bo mnie kocha .. Nie rozumie jego podejscia ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalinka23
Faceci,mój facet zostawił mnie,tzn,przyłapałam go w naszym łóżku z jego była,rozstaliśmy sie a ja odkryłam 2 miesiące temu że jestem w ciąży,nie wiem jak mu to powiedziec,nawet mysle że nie chce mu tego mówic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie rozumiesz jego pode
jscia? jest mu mniej lub bardziej obojetne, kto pieprzy jego zone. Olej tego czlowieka, wasze dzieci zasluguja na lepszy wzorzec mezczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to nie rozumiesz jego pode
on siedzi z Toba z wygody i z wygody nie chce sie rozwodzic. To cale zaczynanie od nowa, dzielenie majatku, alimenty, samodzielne pranie, zmywanie i gotowanie. Na co to komu jak mozna w domu miec zone, a na boku kochaneczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana 756
Coraz bardziej uswiadamiacie mi ze taka jest prawda i cos zawsze musi sie skonczyc ... Prawda ze jak on tak powiedzial to obojetnie mu moze moze byc 3 czyli ze nie jestem taka wazna bo dla mnie to nie jest normalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×