Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athelgast

Najważniejsze są oczy

Polecane posty

dama jak możesz mnie lubić? patrzyłaś mi kiedyś w oczy jak żebrałem o wiedzę u ludzi , latem , nad morzem , czy co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
z oczu można odczytać dużo emocji... w spojrzeniu... stąd te wszystkie powiedzenia "chłodne spojrzenie", ciepłe.... kurewki w oczach... itp. z moich można odczytać głęboko ukryty smutek :-|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - pomijając twoją nieudolną próbę ubliżenia mi - kto to kurwa jest "tleniony cherlak"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
a kogo? całą reszte gimnazjalnej kretynskiej gawiedzi ? no myślałam, ze masz jednak wiecej pomyslunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po primo nie jestem Dave. Domyśl się. Widzę że szybko myślisz, tylko w złym kierunku. Sorry, ale za pilotowanie nikt mi nie płaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - tylko ty z jakiegoś powodu uważałeś, że mój facet jest "cherlawy" i ma "blond" włosy, i tylko ty pieprzyłeś o "jahwe" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Athelgast Przecież piszę, że jesteś robaczywy :-o Tylko idiota może chcieć spróbować takie coś :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie założyłeś żadnego "poważnego" tematu, no chyba, że bzdury ruchu new age za takowe uważasz (oczy zwierciadłami duszy...chyba kpisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko idiota może chcieć spróbować takie coś " Więc po co wchodzisz na mój temat i ładujesz swoje trzy grosze, pod moim adresem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:25 [zgłoś do usunięcia]Moorland i nie założyłeś żadnego "poważnego" tematu, no chyba, że bzdury ruchu new age za takowe uważasz (oczy zwierciadłami duszy...chyba kpisz)." Dobra. "Pani" już dziękujemu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urok forum, że podziękować ani mnie, ani Damie nie możesz, bo w końcu po to zakładasz swoje idiotyczne prowokacje żeby takie słodkie, powabne trolle jak my na nie odpowiadały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Więc po co wchodzisz na mój temat i ładujesz swoje trzy grosze, pod moim adresem?!" xxx I to się równa próbowaniu ciebie? HAHAHAHAHAHAH :D Całkiem zabawny z ciebie pajacyk :) Szkoda tylko, że taaaki zakutołbiasty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
może dla jasności. wierze ze oczy sa oknami serca, ale nie przyporządkowywałabym ślepo pieknych i błyszczących do dobrych i miłych natomiast brzydkim nie pozostawiałabym wyłacznie matowych i brzydkich .bo ta twoja ocena akurat wynika z subiektywizmu stronniczości powodowanej sympatia do danej osoby nie zas cechami charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale serio nie wiem, o co mu chodzi z tym "tlenionym". Facet ma chyba jakieś halucynacje, bo co się do mnie odezwie to o tym wspomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
a to ty pan aszarij czy ki tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atylla
a to ty pan aszarij czy ki tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 20:2514Zbyt religijni faceci - uważajcie na takich.BasiaBlues 20:2337Co się dzisiaj dzieje z tymi kobietami ? (ost.)Zapracowany1456 14.04] 20:239mam ponad 10- sięciu adoratorów którzy się o mnie starają..i własnego faceta..bożenka24latek 19:463Czy ideały istnieją ? Mysle, ze bedą istnialy. Czekam na stworzenie androidówczekam z niecierpliwoscią.....+ 19:4510Facet co pracuje 8 godzin dziennie to mało ambitny leńStop nierobom z urzędów 19:566Życie bardzo ładnej kobiety jest okropne, ciągłe problemyciekawi mnie to dlaczego...." Tu masz idiotyczne prowokacje murland. Do wyboru, do koloru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa już nie nic nie kumam w tym temaciku - jakieś błoto i rzucanie się nim , a w międzyczasie pisanie o duszy, w przerwach awantury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×