Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athelgast

Najważniejsze są oczy

Polecane posty

Za małe jesteście, żeby mnie rozdrażnić. Zarówno ty, jak i twoja pseudoaramejska koleżanka. " 20:39 [zgłoś do usunięcia]revolver qrwa już nie nic nie kumam w tym temaciku - jakieś błoto i rzucanie się nim , a w międzyczasie pisanie o duszy, w przerwach awantury.... http://vimeo.com/8161772" Szatańskie nasienie kiełkuje . . . :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - jesteś taki sam jak BSA, twierdzisz, że nad sobą panujesz, a w praktyce plujesz się, wściekasz i w kółko powtarzasz te same, wymyślone, oderwane od rzeczywistości zarzuty mające nas obrazić. Dlatego tak dużo osób cię z nim myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarekDupowiertek
Najważniejsze jest kakaowe oko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem najspokojniejszą osobą tutaj. Za to ty najpierw mnie opluwałaś, teraz próbujesz zmieniać ton. Świadczy to tylko o twojej chwiejnej psychice... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze powiedz z jakiego tonu na jaki zmieniłam swoje wypowiedzi? Na mój gust to wszystkie są jednakowo prześmiewcze i z przymrużeniem oka na twoją "powagę" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daeffb
wg mnie najwazniejsze sa cycki i talia osy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu fantazjujesz :) Nie, poniżanie kogoś kto na każdym kroku sam się ośmiesza nie może podbić samooceny. Tylko pomyśl co wypisujesz na forum, wiesz, że nikogo nie interesują fragmenty z Biblii, mało kto interesuje się twoim jahwe i teoriami na temat pochodzenia poszczególnych użytkowników forum, ale nie, ty musisz pisać dalej. Dlatego myślę, że albo jesteś upośledzony (co jest już przykre, nie śmieszne), albo robisz sobie jaja, a ja się tylko śmieję razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poczucia humoru to rzecz subiektywna - moje jest cyniczne i trochę niesmaczne, więc naturalnie nie każdemu odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama się ośmieszasz. Nie widzisz tego, ale tak jest. I nie będę nad tym się rozwodził, bo nie zależy mi aby ktokolwiek w to uwierzył bądź nie. Wystarczy mi że znam ciebie (w sensie motywacji jakimi się tu kierujesz, i mechanizmów, które kierują twoim postępowaniem tutaj ogólnie). Dla mnie po prostu jesteś małą osobą, która chce urosnąć na forum. Ja jestem na forum gdzie dla rozrywki i podwyższam swój status gdzie indziej. Taka różnica między nami. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - siebie za wzór stawiam tylko wtedy kiedy opisuję swoją opinię. Mówię wtedy ja ja coś bym zrobiła, ale to jest moja subiektywna opinia dotycząca mojego poglądu na sprawę. Więc naturalnie - moim zdaniem moje rozwiązanie jest lepsze, chociaż wiele razy ktoś zwrócił uwagę na niedociągnięcia mojego myślenia i przez to je zmodyfikował. Nabijam się tylko z trolli (w końcu po to są) i z nieszczęsnego BSA jak go znowu najdzie ochota mnie wyzywać. Co do "mierności" życia kogokolwiek na forum, to jest tu wiele zadowolonych, szczęśliwych osób które żyją normalnie, ale nie "miernie" i ja się do nich zaliczam. Nie jest to specjalnie ekscytujące, ciekawe życie, ale spokojne i właśnie takie zwyczajnie. Nie widzę w tym nic złego, pewnie dlatego nie próbuję sobie na siłę udowodnić, że jestem lepsza od innych przez takie bzdury jak pochodzenie rasowe czy religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - zabawne jest to, że ja widzę sytuacje dokładnie odwrotnie. Poza tym nie widziałam cię jeszcze w żadnym temacie gdzie toczyła się w miarę normalna dyskusja, więc albo namiętnie śledzisz moje posty, żeby wiedzieć o czym z ludźmi rozmawiam kiedy akurat sobie z ciebie nie żartuję, albo znowu zmyślasz. Sam sobie odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Przykro mi powiedzieć, ale nie dorosłaś do cynizmu. Ty reprezentujesz coś pomiędzy zawodówką a gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"siebie za wzór stawiam tylko wtedy kiedy opisuję swoją opinię. Mówię wtedy ja ja coś bym zrobiła, ale to jest moja subiektywna opinia dotycząca mojego poglądu na sprawę. " sedno w tym, że tu nikt nie liczy się z twoją opinią. Ja śledzić twoje posty? Nie schlebiaj sobie.Normalna dyskusja? Na kafwterii? Nie ośmieszaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - po pierwsze - nie ma nic złego w ukończeniu zawodówki, zwłaszcza w czasach kiedy ludzie często nie mają pieniędzy na studia. Mam wielu znajomych którzy nie poszli na uniwerek tylko dlatego, że nie było ich stać i zamiast tego robili kursy zawodowe. Więc nie bądź prymityw i nie oceniaj "poziomu" po możliwościach edukacji. Po drugie - to, że masz inne zdanie, nie oznacza, że ja się mylę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - twierdzisz, że widziałeś wiele moich postów. Najwyraźniej nie, skoro nawet nie wiesz, że sporo jest tu ludzi i tematów gdzie można normalnie porozmawiać. Z twoim zdaniem też nikt się nie liczy, a uparcie je wygłaszasz...i próbujesz wcisnąć innym. Ja się tylko wypowiadam, to w końcu kobiece forum, dział "życie uczuciowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do "mierności" życia kogokolwiek na forum, to jest tu wiele zadowolonych, szczęśliwych osób które żyją normalnie, ale nie "miernie" i ja się do nich zaliczam. Nie jest to specjalnie ekscytujące, ciekawe życie, ale spokojne i właśnie takie zwyczajnie. Nie widzę w tym nic złego, pewnie dlatego nie próbuję sobie na siłę udowodnić, że jestem lepsza od innych przez takie bzdury jak pochodzenie rasowe czy religia." Mnie nie było tu kilka miechów. Przyszedłem, a ty na prawie każdy mój temat wtrącasz swoje trzy grosze. Konkluzja jest taka, że masz mało ekscytujące życie. Czy mierne? Nie mnie to oceniać. Co do drugiej części twojej wypowiedzi to nie moja wina, że lewactwo wyprało ci mózg. Wchodzisz na tematy dla normalnych ludzi, żeby popsuć im nastrój. przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - mało komu psuję tu humor :) I tak, wchodzę na forum z zasady na dwie-trzy godzinki pod wieczór. I tak wygląda na to, że używam internetu mniej niż wynosi średnia. Co do ekscytującego życia - jestem domowym piecuchem i mi z tym dobrze :) Nigdy nie twierdziłam inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dave - fajnie gdyby tak było, ale na każde moje trzy grosze reagujesz pianą i nawet nie mnie, a mojego partnera próbujesz obrazić swoimi chorymi wymysłami. Więc chyba jesteś jakąś wybrakowaną kaczką. Bez odbioru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClassicsMan
To co z tymi oczyma? Jakie kobiety maja najpiekniejsze oczeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gnojek_ale_taki_prawdziwy
ja lubię jak mają podbite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 21:29 [zgłoś do usunięcia]Damascenka Pajacyk się przyjął x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x Aniołowie istnieją: http://www.youtube.com/watch?v=SKhmFSV-XB0 http://www.youtube.com/watch?v=ZsNlcr4frs4 http://www.youtube.com/watch?v=QL3zg7ed6zg&fe ature=related http://www.youtube.com/watch?v=AARrVAHnkdY I muszą się ukrywać " Jak chcesz możemy tobie wymyśleć jakieś pseudo. Proponuję kukiełkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moorland Dave - mało komu psuję tu humor I tak, wchodzę na forum z zasady na dwie-trzy godzinki pod wieczór. I tak wygląda na to," Psuć nie psujesz, ale próbujesz. Widać nie idzie ci to za bardzo...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak chcesz możemy tobie wymyśleć jakieś pseudo. Proponuję kukiełkę" xxx A ilu was tam jest? Masz osobowość mnogą? Kurcze, niedobrze :( Naprawdę ci współczuję, mam nadzieję, że się leczysz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ton królewska liczba mnoga, jak w srarohebrajskim. Dlatego w księdze genesis jest: "Stworzymy człowieka na obraz nasz, na podobieństwo nasze uczynimy go" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srarohebrajski... Hmm, a jaki to? Uczyłam się aramejskiego, łaciny, greki ale srarohebrajskiego nie kojarzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zabieg stylistyczny po prostu. Hmmm czyli pewnie jesteś "humanistką" na zmywaku. Bo tak zazwyczaj kończycie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greki? Emos thygater esti sofor, gar esti kalos kai esti parthenos. Emos yhios esti sofos toxotes. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×