Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kotka 33

Wesele Szwagra

Polecane posty

Gość a zapytałaś się
Ciebie nie wolno krytykować bo uważasz, że wszystko co robisz/nosisz/mówisz to twoja sprawa. Ok. Czemu więc tej zasady nie stosujesz w stosunku do innych?? Czemu krytykujesz żonę szwagra za jakość/ilość jedzenia na weselu, jej rzekomy stan błogosławiony (o którym wiesz tylko z plotek ciotek)?? Ewidentnie kierujesz się zasadami Kalego, Kalemu ukraść krowę - źle, Kali ukraść krowę - jest ok. A to nie po katolicku, nu nu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaONA89
Skoro wrzucasz zdjęcie na forum publiczne, to oznacza , że liczysz się z krytyką / pochwałami. Wydawało Ci się , że masz piękną kreację i każdy będzie zachwycony, a tymczasem spotkałaś się z krytyką . Poza tym skoro Ty krytykujesz innych to nie dziw się, że sama również podlegasz krytyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxfdgfhnjytgjytkytttuui
jejku ty bylas w tym stroju co jest w linku....wspołczuje!!!oropny!!!na podwórko bym sie w takim wstydzila wyjsc!!! a co dopiero na wesele ...o rany...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytałaś się
oj zapomniałam że Kotka ma męża na stanowisku więc może krytykować do woli i obmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stanowisku? jakim? jest zawodowym kierowcą kombajnu? wydaje mi sie, że kotka to tzw "projekt". wiec chyba nie ma sensu łapać sie w te głupie prowokacje. ta sukienka to przeciez istna pomyłka:D nie wierze, ze jakakolwiek istota by sie w niej pokazała:D idealna na zloty czarownic. Natomiast jesli to prawda to autorka musi być niezła kretynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁO MATKO JUŻ NAWET TU
IDIOTKI Z GIMNAZJUM TWORZĄ SWOJE PROVA!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jakiej podstawie mówisz, że jestem kretynką? Po ubraniu mnie tak oceniasz? Jeśli tak to dla mnie masz mentalność zwykłego śmiecia! Nie masz prawa mnie w ten sposób oceniać. Rozumiesz!!!! Ja "pannę młodą" mogę oceniać, bo ją znam i wyrobiłam sobie opinię na jej temat. To co noszę jest wyłącznie moją prywatną sprwą. Dla mnie jesteście zwykłe prymitywy, które oceniają człowieka po szacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Po pierwsze nie nazywaj tej sukienki szatą, bo tylko się ośmieszasz, a po drugie zobacz jakie posty zamieszczasz, a potem się zastanów na jakiej podstawie Cie tak negatywnie oceniamy. Ponad to chyba średnio dobrze znasz pannę młodą, skoro nawet nie wiesz czy jest na 100% w ciąży, gdyby była z Tobą blisko to byś pewnie wiedziała jako jedna z pierwszych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoje życie i nie interesują mnie ploty aż tak czy ktoś jest czy nie jest w ciąży!! Jeśli ja noszę szmaty to co ty nosisz modne ubrania? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
no my ciebie też poniekąd znamy, można dobrze poznać człowieka po tym co pisze, niekoniecznie go widząc, po prostu wyrobiłyśmy sobie opinie na twój temat tak jak ty wyrobiłaś na temat szwagierki nie powinnaś obsmarowywać jej brzucha i żarcia weselnego na publicznym forum sama siebie kretynką nie pozwalasz nazywać, więc weź nie nazywaj nas prymitywami z łaski swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dostaję
skoro masz to swoje życie jak powiadasz i nie interesują cię ploty to po kiego grzyba zakładasz topik o brzuchu i weselu szwagierki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana siostra pyta
mojej córki lalki z serii monster high mają podobne sukienki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Moda jest pojęciem względnym, na pewno noszę ubrania z topowych sklepów i z dobrych materiałów, Twoja sukienka wygląda po prostu bazarowo . Co za zdanie w ogóle " Jeśli ja noszę szmaty to co ty nosisz modne ubrania? hahaha " - nie wiesz jak się ubieram to się nie odzywaj, ja wiem jak Ty się ubierasz i mogę stwierdzić , że to jakiś koszmar. Pomijając jednak ten fakt, jesteś po prostu mało inteligentną osobą, która interesuje się życiem innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy slub marzen
Zenada kotka żenada.już nie chodzi mi o te sukienke ale o to co piszesz tu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowy slub marzen
A w ogole to kotka taka z ciebie perfekcyjna żona i matka a ciagle cię widze na kafe jak pieprzysz glupoty.mężem się zajmij bo sobie znajdzie inna w ladniejszej sukience :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prodżekt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wybacz, ale mnie kręcenie hula hopa przez chłopa kojarzy się z masturbacją :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty gadasz jaka masturbacja? ja nie jestem zboczona!!! Jest coś takiego jak morlaność i szacunek szkoda, że wy go nie macie. Moda jest dla każdego. Moja sukienka to mój problem. Nie mam zamiaru z wami wdawać się w dyskusje co jest modne!!! Na bazarach to większość z was ubiera się to samo w chińskich sklepach. Ja stwierdzam fakty, a wy tylko umiecie mnie krytykować taka jest prawda. Ja nóg nie rozkładałam przed chłopem w czasie kiedy byliśmy parą. Taka jest prawda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhgvtuvh
A to teraz z chlopem jesteś w trójkącie i już rozkładasz, tak? Interesejuące, dlaczego sądzisz, że kogoś obchodzą wasze zboczenia. Wesele szwagra nikogo nie zainteresowało, to teraz z trójkątem wyskoczyłaś:-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Hahahha od kiedy masturbacja to zło , co za ciemnogród , skąd Ty się urwałaś ? Od kiedy to jest niemoralne. Bardziej niemoralne jest pójście na wesele , a potem obgadywanie. U mojej kuzynki np mi się średnio podobało, ale nie lecę z tym na Kafe bo to właśnie jest brak szacunku , a nie jakaś tam masturbacja ! Zboczenie to coś wynaturzonego, a nie coś NATURALNEGO !! To, że nie rozkładałaś nóg w czasie narzeczeństwa to żaden powód do dumy, a Ty się przez to uważasz normalnie za boginię haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masturbacja to nic złego to proszę daj przykład. Bo jeśli jesteś katolikiem praktykującym i znasz wartości to jest to grzech. Miłość i sex między ludzmi to coś naturalnego. Katolik który jest praktykujący a nie na pokaz bo co ludzie powiedzą to wie że masturbacja to grzech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka ale teraz
Nie jesteście już parą? Skoro jesteś mężatką to co, nie tworzysz z mężem pary? Nie chcę się czepiać ale napisałaś że jak byliście parą to nóg nie rozkładałaś.. A dzieci co, w kapuście znalazłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Ja wierzę w Boga a nie w Kościół, popatrz sobie gdzie w Biblii jest zakaz masturbacji ? NIE MA ! To , że kościół sobie wymyśla nie wiadomo jakie pierdoły to mnie to nie obchodzi.Ja wierzę w Biblię i w Boga, a nie w wymysły Kościoła, który w średniowieczu za brak ochoty przyjęcia wiary zabijał ! Nie jestem Katoliczką na pokaz, chodzę do Kościoła kiedy mam potrzebę, modlę się do Boga w samotności, a Ty jesteś po prostu zakłamaną hipokrytką ! Myślisz, że nóg nie rozłożyłaś przed ślubem to już wszystko ok tak? A obgadywanie ludzie, które jest w 10 przykazaniach to już pikuś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Kotka udaje zajętą, bo argumenty się jej skończyły ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba być chamem aby tak robić! Nie mam zamiaru wchodzić z wami w dalszą dyskuje szkoda czasu!!!!! Zazdrość i jeszcze raz zazdrość. Kto tam napisał Lady Love? której pruderyjność pozostawia wiele do życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Czyli tak jak mówiłam, gdy brak argumentów to kończy się rozmowę, niestety tej potyczki słownej nie wygrałaś. Wiesz, że się ludzi nie wyzywa od chamów, niby katoliczka zagorzała, a takich rzeczy nie wie. Zwykłą hipokrytką jesteś, niby wszelkie formy seksu są złe, oprócz małżeńskiego , ale do wyzywania i obgadywania to pierwsza jesteś !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizjana888
Co do Lady Love to chyba topiki pomyliłaś, a swoją drogą to nie ona zakładała ten 2gi temat . Seks analny może być mega przyjemny , ale Ty wolisz tkwić w swojej zaściankowości. Ciekawe jaką metodę anty stosujesz, pewnie naturalne planowanie rodziny, które jest picem na wodę dla Kościoła, bo skoro zabronione jest stosowanie anty, to dlaczego naturalna metoda jest dozwolona , sama nazwa mówi PLANUJE , a przecież nie należy przeciwdziałać zajściu w ciążę. Kościół jest tak samo zakłamany jak Ty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli kocica kończy dyskusję
Co nie zmienia faktu, że w bitwie kotka - kafeterki 0:1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah brak argumentów
to oczywiście zazdrość!!!no cóż, po sposobie pisania można ocenić nie tylko wiek autorki(ten psychiczny bo głupia może mieć i 50 lat a zachowywać się jak 11 latka wkurzona na koleżankę z klasy),ale i to ,że pod sufitem jeszcze jej sporo brakuje do osiągnięcia dojrzałości psychicznej,marsz dziecko do szkoły ,nabierzesz trochę kindersztuby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce i rozum :)
Kotka, rozgryzłaś nas wszystkie :( tak naprawdę połowa dziewczyn była już pewnie u krawcowej i zamówiła taką samą kreację.. A druga połowa czeka aż pójdziesz na kolejne wesele i znów nas zaszokujesz suknią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×