Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Settka

ciekawe szkolenia zawodowe

Polecane posty

Gość Hennyio
Ciekawe szkolenia organizuje http://www.pswconcept.pl/kurs-na-koparki/ ja robiłem u nich kurs na koparki, warszawa i okolice to regiony pełne pracy po takim kursie, aczkolwiek trzeba się starać, bo i konkurencja duża, ale stawki konkretne w miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na http://www.anspire.pl również jest sporo szkoleń, które podnoszą kompetencje w różnych obszarach. Dodatkowo szkolenia prowadzone są w bardzo atrakcyjnych cenach i niezwykle przyswajalnej formie - z wieloma case study. Szczegóły znajdziesz na http://www.anspire.pl/szkolenia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolQa87
Kilka miesięcy temu koleżanka, w sumie zupełnie przypadkowo, trafiła na szkolenie dla kobiet w Łodzi. Dotyczyło kreowania wizerunku w relacjach biznesowych. Bardzo spodobało jej się to, że grupa była niezbyt duża, a porady i wykłady typowo kobiece :) We wrześniu razem idziemy na kolejną edycję. Nie będę sie rozpisywać co się będzie działo - tu kobitki macie więcej informacji: www.facebook.com/events/1644321075814230

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszneks
Dobre szkolenia zawodowe z zakresu kosmetyki robią w Beauty Center w Józefowie, a przynajmniej osobiście wszystkiego właśnie tam się nauczyłam. Bardzo pozytywne doświadczenie, dużo wiedzy, a przede wszystkim umiejętności, które przełożyły się na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz bylam na kursie kosmetycznym w http://www.zdz.lodz.pl/kursy/kosmetyczne i nadal zamierzam isc w tym kierunku. Kobiety lubia dbac o siebie i zawsze beda to robic dlatego prace na pewno znajde jesli bede dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta kubik
Jeśli jesteście bezrobotne to w beauty lux możecie za darmo zrobić szkolenie zawodowe np.ze stylizacji paznokcia. Szkolenie takie, które faktycznie przygotowuje do pracy - i to warto zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaBB
Masz racje, takie ciekawe szkolenia to bardzo dobre rozwiązania. Trzeba tylko wiedziec gdzie można cos takiego znaleść. Wiem, ze ta firma http://doji.com.pl ma różnego rodzaju gry edukacyjne, gry symulacyjne. W ten sposób szybciej można sie nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamierzam się tutaj zapisać www.akademia.ewaromanow.pl zawsze marzyłam o tym, żeby projektować wnętrza, moze teraz się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Tulipanna
wszystko zależy jeszcze jakiej branży te szkolenia zawodowe powinny dotyczyć. Ja korzystałam z pomocy: https://aliorinstytut.pl/ ze szkoleń dla działów sprzedaży, bo miałam kryzys i moment zwątpienia. Ale z tego co mi wiadomo prowadzą też szkolenia dla innych branży, także polecam, bo ja się otworzyłam na nowe rozwiązania jak przeżyć kryzys;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkolenie dla firmy polecam Akademię Nauki. Zrobili mi szkolenie dokładnie takie jak chciałem, program ustalaliśmy razem. Może nie było to stricte prince2 i pracownicy nie zdawali egzaminu, ale za to wypracowaliśmy standardy, któr doskonale sprawdzają się w mojej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość213de13
Najlepiej skorzystać z czegoś sprawdzonego, krajowy rejestr usług zawodowych daje nam taką możliwość http://www.szkolenia.innpuls.pl/rejestr-uslug-rozwojowych/ możemy poznać opinie innych pracowników i pracodawców którzy skorzystali ze szkoleń przed nami i wybrać najbardziej odpowiednią dla nas opcję. Nie musimy inwestować w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dużo osób inwestuje w naukę języków i w sumie myślę,że to opłacalne, nie tylko dla przyszłego/obecnego zawodu, ale także dla rozwoju osobistego. sama mam za sobą dwa kursy języka angielskiego - http://www.archibald.pl/dorosli/kursy-jezykowe/ i czuje,że jednak udział w nich sporo poprawił w zakresie umiejętności. A czasem mozna trafić na fajne rabaty to już całkiem szkoda przepuścić takiej okazji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też myślę,że warto inwestować w takie aspekty jak nauka języków, zwłaszcza po tym, jak zobaczyłam ile dał mi kurs jezyka niemieckiego, który wybrałam w http://www.warszawa.oei.org.pl/ teraz jest wiele możliwości i bez problemu mozna wybrać coś pod swój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odbyłam świetne szkolenie w www.pimik.pl w dziedzinie kosmetologii, głównie medycyny estetycznej. Po zakończeniu go bylam bardzo zadowolona i znacznie podniosłam swój poziom jako kosmetyczka, przy okazji dostałam podwyżkę w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli interesuje Cię podnoszenie swoich kwalifikacji zapisz się do szkoły Delta Edukacja i zdobądź zawód za darmo! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz ciekawych i darmowych szkoleń? W szkole DELTA EDUKACJA zdobędziesz zawód za darmo! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gempana
Zawodowe zrobisz w Beauty lux - takie które przygotuje do zawodu kosmetyczki. Nauki mnóstwo, program długi, kosmetyki bardzo dobre, ale przede wszystkim po tym masz w zasadzie gwarancję pracy - o ile się do niej nadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiały
Darmowe Szkolania !!!!!! Europejskie Centrum Jakości i świadczy usługi edukacyjne adresowane do różnych grup odbiorców. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Firmy, które kierują na szkolenia swoich pracowników lub podopiecznych. Część kursów przygotowana jest w postaci modułowej, co oznacza, że można dowolnie rozszerzać zakres zagadnień, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Barista Barman Excel + VBA Grafika Komputerowa Sieci Komputerowe Tworzenie prezentacji multimedialnych Projektowanie Wnętrz Fryzjerstwo Wizaż Krawiectwo Pilot Wycieczek Spec. ds. Rekrutacji i Selekcji Kadry i Płace Kurs sekretarsko asystencki Kadry i Płace Szkol. Finansowo księgowe Jeśli Jesteś zainteresowany/a szkoleniem którego nie ma wymienionego wyżej prosimy o kontakt na pewno postaramy się zorganizować takie szkolenie Rekrutacja Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, przez Fb lub pod nr tel Marta 660-738-491 Sebastian 533-337-789 Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w związku z czym jesteśmy placówką uprawnioną do organizacji szkoleń finansowanych z środków dostępnych w Urzędach Pracy. Jeśli jesteś osobą bezrobotną i jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy lub posiadasz możliwość rejestracji skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zorganizować szkolenie finansowane przez Urząd. Będzie to dla Ciebie bezpłatna możliwość podniesienia kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmiały
Darmowe szkolenia !!! Europejskie Centrum Jakości i świadczy usługi edukacyjne adresowane do różnych grup odbiorców. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Firmy, które kierują na szkolenia swoich pracowników lub podopiecznych. Część kursów przygotowana jest w postaci modułowej, co oznacza, że można dowolnie rozszerzać zakres zagadnień, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Barista Barman Excel + VBA Grafika Komputerowa Sieci Komputerowe Tworzenie prezentacji multimedialnych Projektowanie Wnętrz Fryzjerstwo Wizaż Krawiectwo Pilot Wycieczek Spec. ds. Rekrutacji i Selekcji Kadry i Płace Kurs sekretarsko asystencki Kadry i Płace Szkol. Finansowo księgowe Jeśli Jesteś zainteresowany/a szkoleniem którego nie ma wymienionego wyżej prosimy o kontakt na pewno postaramy się zorganizować takie szkolenie Rekrutacja Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, przez Fb lub pod nr tel Marta 660-738-491 Sebastian 533-337-789 Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w związku z czym jesteśmy placówką uprawnioną do organizacji szkoleń finansowanych z środków dostępnych w Urzędach Pracy. Jeśli jesteś osobą bezrobotną i jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy lub posiadasz możliwość rejestracji skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zorganizować szkolenie finansowane przez Urząd. Będzie to dla Ciebie bezpłatna możliwość podniesienia kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darmowe szkolenia Europejskie Centrum Jakości i świadczy usługi edukacyjne adresowane do różnych grup odbiorców. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni. Firmy, które kierują na szkolenia swoich pracowników lub podopiecznych. Część kursów przygotowana jest w postaci modułowej, co oznacza, że można dowolnie rozszerzać zakres zagadnień, dostosowując go do indywidualnych potrzeb. Oferujemy Barista Barman Excel + VBA Grafika Komputerowa Sieci Komputerowe Tworzenie prezentacji multimedialnych Projektowanie Wnętrz Fryzjerstwo Wizaż Krawiectwo Pilot Wycieczek Spec. ds. Rekrutacji i Selekcji Kadry i Płace Kurs sekretarsko asystencki Kadry i Płace Szkol. Finansowo księgowe Jeśli Jesteś zainteresowany/a szkoleniem którego nie ma wymienionego wyżej prosimy o kontakt na pewno postaramy się zorganizować takie szkolenie Rekrutacja Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową, przez Fb lub pod nr tel Marta 660-738-491 Sebastian 533-337-789 Firma posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w związku z czym jesteśmy placówką uprawnioną do organizacji szkoleń finansowanych z środków dostępnych w Urzędach Pracy. Jeśli jesteś osobą bezrobotną i jesteś zarejestrowany w Urzędzie Pracy lub posiadasz możliwość rejestracji skontaktuj się z nami a my pomożemy Ci zorganizować szkolenie finansowane przez Urząd. Będzie to dla Ciebie bezpłatna możliwość podniesienia kwalifikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaxxs
Bardziej zaawansowanym w photoshopie, którzy chcą się jeszcze kilku fajnych tricków nauczyć to bym polecał kurs u Belc Design (belcdesign.com). Ja myślałem, że już dużo wiem i dużo umiem, ale się okazało, że jeszcze sporo się mogłem nauczyć i poprawić swój warsztat. Bardzo dobra kadra trenerska, sympatyczna atmosfera, mała grupa, a wszystko w rozsądnej cenie moim zdaniem, zwłaszcza jak się porówna ile za podobne szkolenia bierze konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilanko
Hejka! Gorąco Wam polecam szkołę dla Dorosłych- NOVA Centrum Edukacyjne, mieszcząca się na ul. Focha 12/9. Mnóstwo szkoleń i to dla każdego! Najważniejsza jest chęć i 18 rok życia. Nic innego się nie liczy. Wejdźcie na stronkę: www.novakursy.pl i poczytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczkaaaaaaa
Gorąco polecam szkolenia w szkole dla dorosłych NOVA, naprawdę bardzo dobrze zorganizowane kursy, a tym bardziej są konkurencyjne ceny. Dzisiaj idę na kurs henna i regulacja brwi, aż nie mogę się doczekać. Na kolejny też się zapisze-już w przyszłym tygodniu będzie stylizacja paznokci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kosmetologów i fryzjerów to zdecydowanie najlepsza jest obecnie oferta szkoleniowa HairMedica :) Szkolenie na trychologa trwa 2 dni, wychodzi się z głową pełną wiedzy ! i pomysłow, jak mozna te wiedze wykorzystac :) polecam, bo efekty w postaci przychodów są jak najbardziej realne, pacjentow sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×