Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masakra od rana

ile macie opłat na miesiąc-wszystkich,łącznie z kredytami abonamentami- wszystko

Polecane posty

1000 zł ZUS , 250 zł komorki, 250 zł prad co dwa mieciace, 300 zł podatek za dom 4 razy w roku, 15 zł za wode co miesiac, co miesiac podatek od dochodow, ale to roznie. 150 ksiegowej.250 zł paliwo, 300 zł automatycznie pobiera sie na konto oszczednosciowe i 100 zł na konto dziecka. No i inne zwiazene z firma, ale tego chyba temat nie dotyczy, po co komu znac opłaty za pracownikow i inne takie. Kredytow brak. Zawsze dochodzi jakis opał, przeglad samochodow i inne takie jak u kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtkano
czynsz-320 samochod1- opłaty +Paliwo w przeliczeniu miesięcznym- 600 samochod 2 w przeliczeniu miesiecznym-1200 kredyt na mieszkanie- 450 tv+internet-150 woda, prad, ga0z\ co 2 miesiące na miesiąc wychodzi srednio ok- 200 przedszkole-320 telefony moje i M ok 200 więcej nie pamiętam gospodarstwo 3 osobowe tak więc na same opłaty zarobić cięzko ale jakoś idzie do tego masa jedzenia bo 2 chłopaków, ciuchów bo dziecko rośnie i jak tu odłożyć...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mama
jak to jak? oszczędniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rata za mieszkanie 800 Czynsz 530 Telefony 100 Media (tv i net) 200 Prąd 200 na 2 miesiące Benzyna 600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgssgsgsggs
No raczej dużo , w sumie opłat miesięcznych mamy około 5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której ukradli nick
ponawiam pytanie ,ile mc za wode i na ile osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongołłłł
ula której ukradli nick-u mnie srednio ciepła 6m3 (166zł) +zimna 12m3 (110zł) łącznie 276zł na 2osoby miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka2
komorne 1600 prd 80 telefon 150 internet 100 rata 250 samochod ubezpieczenie pelne 450 miszkan ubezieczenie 140 garaz 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której znowu ukradli nick
mongoł , to ja na 2 osoby mam 125 i to ponoć kolosalna kwota za wodę !! ludzie na tamtej stronie piszą 30 zł .... Piszcie piszcie jak z tą wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzollanan z podlasie
wawa woda droga ok 17zl za m2 na 2 osoby mega oszczednsosc ok 600 na pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytałaś się
miesięcznie ok. 5000 tys. na wszystkie zobowiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie full tego
zusy -2000 czynsz 600 w tym woda kredyt-2500 leasing na auto 3500 energia-250 komorka 500/3 osoby ksiegowa-300 ntv-100 net-80 paliwo-1000/m-c razem ok.1o tys ale zarabiamy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie mam
zarobki 5500 a wydatki 800zł z opłatami, kawalerka 28m2 do tego z 200zł na diesla, auto mam służbowe. Ciekawe kiedy to się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do mam starszych dziec
oplat mamy bardzo dużo kolo 15tys, ale w tym 2 czynsze za wynajem lokali(8tys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zapytałaś się
ja paliwa nie wliczałam, a będzie ok. 1000 zł jak nie więcej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko czynsz, woda i komputer
żadnych kredytów Czynsz za mieszkanie własnościowe 2 pok w sumie 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mongołłłł
ula której znowu ukradli nick- niestety, ale w miejscach publicznych później czuć te oszczędności na wodzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eveileve
Zarobki ok. 4800 łącznie, wydatki ok. 1700 zł. Do niedawna było ok. 2400, bo mąż nie miał samochodu służbowego, więc jeszcze 400 szło na benzynę, 100 za parking strzeżony i jeszcze spłacaliśmy jego kredyt studencki, także od kilku m-cy mamy lżej z opłatami. Nie pamietam jak z ta wodą jest, ale czynsz płacimy 445 zł, w tym jest woda i jak przychodzi co 3 m-ce rozliczenie, to zazwyczaj dopłacamy jakieś grosze, 20-30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której znowu ukradli nick
mongołł - :D , mam nadzieję że równie mocno oszczędzają na komunikacji miejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera ale Wy dużo płacicie
Woda 54 zł Prąd 150 zł Gaz nie wiem ale co drugi miesiąc Telefon 1 -59,90 Telefon 2 - 39,90 Śmiecie - 21 Internet 30 zł Cyfra + 53 zł Około 400 zł co miesiąc.. ;) Nie oszczędzamy:) Mieszkamy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera ale Wy dużo płacicie
Nie wliczam opłat, które robione są kilka razy w roku, typu podatek za nieruchomości, OC na auto itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera ale Wy dużo płacicie
Nie wliczam opłat, które robione są kilka razy w roku, typu podatek za nieruchomości, OC na auto itd. Bardzo współczuje osobom mieszkającym w bloku, że muszą płacić czynsz.. Dla mnie to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której znowu ukradli nick
ooo i znowu woda 54 zł , piszcie czy macie wode w czynszu , no ja nie ogarniam , nie leje wody godzinami ,nie kąpie się codziennie a biorę szybki prysznic , pranie co 2gi dzień ( ale muszę mieć świeże), normalne użytkowanie i 125 zł /mc/2 os . Chyba mi ktoś licznik spieprzył ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama nieidelana_28
wiesz co ja palce 90zl za wode 3/os a moja kumpelka 30zł tez 3/os nie mam pojęcia jkim cudem, nie przelewamy wody bez sensu, normalne uzytkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona z zycia
Teraz doceniam jak to dobrze ze nie mamy zadnych rat, kredytow, wszystko za gotowke :D oplacalo sie uczyc, pracowac i zarobic na to wszystko. Mieszkanie nowe budownictwo, z garazem podziemnym, w dobrej lokalizacji - koszty calkowite z oplatami mamy jakies 600 zl max, i to zima. Z wyplat mozna spokojnie z 5 tys miesiecznie odlozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera ale Wy dużo płacicie
Nie wiem czy to ma jakiś związek ale my płacimy tylko za zimną wode (te 54zł). W zimę woda nagrzewa się dzięki centralnemu ogrzewaniu. W momencie, gdy nie palimy w piecu musimy grzać wodę w bojlerze-w lato zapewne rachunki za prąd wzrosną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o cholera ale Wy dużo płacicie
My akurat robimy pranie 2 razy w sobotę.. Jak ktoś robi pranie co drugi dzień to wiadomo, że rachunek większy.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula której znowu ukradli nick
oczywiście że ma związek !! bo masz do kąpieli wodę ciepła z boilera i płaciw więcej za prąd , ja mam wodę tzw centalną ciepłą , bezpośrednio ,bez junkersów i bojrewów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×