Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wkurzona na maxxxxa

KOT sika na nową kanapę - MAM DOŚĆ!

Polecane posty

Gość wkurzona na maxxxxa

Mam 3 koty. od 4 lat. NIGDY nie było zadnego problemu. WYmieniliśmy kanapę na nową i jeden kot zaczął na nia sikać. Nie mam juz siły... Podjęte działania, które zawiodły: - pieszczenie kota na tej kanapie, żeby ją zaakceptował i żeby kojarzyła mu sie miło - pieszczenie innych kotów na tej kanapie, żeby zostawiały swoje kocie feromony - psikanie kanapy walerianą (pomaga, ale tylko chwilowo) - stawianie miski z jedzeniem w miejscu gdzie sika w myśl zasady, że kot nie sika tam gdzie je (pomogło przez 3 dni, czwartego nasikał obok miski :( ) - raczej wykluczam problem zdrowotny, bo prolem zaczął się w dniu wstawienia nowej kanapy i związany jest ewidentnie z nią - dzisiaj rano znów nalał - w mojej obecności (!!) nie wytrzymałam i tym razem dostał klapkiem w dupę - nie wiem czy pomoże - pewnie nie, ale puściły mi nerwy :( Ma ktoś jeszcze jakąś koncepcję co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
kociarze, pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
co za róznica czy sika, czy nie? i tak śmierdzi ci w domu od tych kociskow! jak mozna trzymac w mieszkaniu... 3 koty??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
w jakim mieszkaniu?? różnica jest taka, że jak nasika to jest mokre a jak nie nasika to jest suche, czaisz? Tak czy inaczej dzięki za podobicie tematu :) Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
kociarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
raz nawet moim mężem urządzili sobie zawody kto da radę więcej ulać no i...wygrał kot :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Ewidentnie po zlosci na dywan...wystarczylo ze widzialam jak juz sie szykuje na siku i pokazywalam palcem smigal od razu do kuwety....moze sprobuj jakis koc na ta kanape polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Ja dywan musialam wywalic niestety...widocznie mu nie pasuje ta kanapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
raczej wykluczam chory pęcherz, bo jak? rozchorował się w dniu wniesienia nowej kanapy i akurat na nią sika? Regularnie rokładam na tę kanpę narzuty i 3 pierzemy na zmiany :( ps nie mam męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
nawet wywaliłbym ta kanapę, ale na czymś musimy siedzieć a skąd wiadomo, że z kolejną nie będzie tak samo? No a tej starej, jego ukochanej ze smietnika odzyskac się już nie da. Kurcze, myślałam, że się przyzwyczai, ale nic na to nie wskazuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAPYTAJ NA FORUMJ
MIAU.PL tam siedza bardziej doswiadczeni i obycie z kotami i ich problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojszczy płotek 008927373334
wez kladz na tą kanape nakryciei bedzie po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Hmmm ciezko bedzie.moze napisz na forum mial czy jakos tak.ja wywalilam wszystkie dywany z domu i mam spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
do ojszczy płotek 008927373334 - kładę pokrycie - mam 3 na zmianę - nie rozwiązuje to problemu, niby dlaczego miałoby? poprostu sika na narzutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Moj skunks robil to ewidentnie po zlosci!jak pokazywalam mu tylko palec smigal do kuwety.robil to specjalnie przy mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
jestem na forum miau i koty, ale nikt nie odpowiada - nikt tam przecież nie siediz non stop jak na kafe :) poza tym - naprwdę kiedyś pytałam tez o inne kwestie i nic mądrego nikt mi nie odpowiedział :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
A moze poloz tam jego ulubiony koc-poslanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
A i ostatnio moj ma manie wymiotowania-mam persa i ma dlugie kudly wiec robi to co jakis czas-na moja polowke lozka..chyba cos do mnie ma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trzy koty
na moje oko winna jest waleriana, mój kocur zawsze posika zabawkę z kocimietką, gdyby była na kanapie, też by to zrobił. Najpierw szaleje z taką np. myszą a na koniec ją obsika twoja kanapa teraz jest już nasiąknięta moczem i cięzko będzie wywabić ten zapaszek, kot go wyczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Kup jakas cerate taka ktora sie np wklada do lozka dla ludzi.poswiec jeden koc i niech sobie tam leje przez 2dni zasmierdnie mu to tam juz nie wskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
hej "mam trzy koty" problem pojawił się wcześniej - waleriana miała być lekarstwem. Czyli waleriana nie jest problemem, tym bardziej, że pozostałe koty nie sikają ani przed walerianą ani po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLYN DO PLUKANIA UST
skuteznie wybawia zapach kocich szczochow,tez mi sie wydaje ze nie powinnas uzywac waleriany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PLYN DO PLUKANIA UST
raczej cos co odstraszy sikuna a nie przywabi na kanape,kup jakis srodek odstraszajacy zapachowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trzy koty
na pozbycie się zapachu moczu kup Vitopar to taki neutralizator przykrych zapachów, może spróbuj w tym miejscu gdzie sika jak was nie ma rozłożyć folię aluminiową, koty jej nie cierpią, albo dwustronna taśmę klejącą, albo miseczkę z suchym zarciem, koty nie załatwiają się, tam, gdzie jest jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahhahhahahahahah
dobrze ci tak,trzeba miec najebane w e łbie zeby kota do chałupy brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam trzy koty
z moich trzech kotów, tylko jeden tak reaguje na walerianę, kocimiętkę, to niekastrowany kocur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety moj tez lal
Moj kocur jest kastrowany i tez lal po dywanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona na maxxxxa
"niestety moj tez lalę" - no super pomysł, tylko, że ja na tej kanapie siedzę, siedzi moje dziecko - nie mogę sobie pozwolić, zeby sobie tam kuwetę robił.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×