Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paniat

koturny czy szpilki?

Polecane posty

Gość paniat

Hej dziewczyny! Mam do Was prośbę otóż potrzebuję kupić w miarę elegancji buty, na platformach. Najlepiej żeby fajnie wyglądały zarówno do sukienki jak i jakichś spodenek,fajnie też jakby mi pasowały na różne ważne okazje np. wesele czy komunię,którą będę mieć niedługo. Co najważniejsze muszą być wygodne. W jednym sklepie internetowym znalazłam dwa super modele: 1. buty24.com.pl/product-pol-33644-WYSOKIE-PLATFORMY-V17BSPU-P15.html 2. buty24.com.pl/product-pol-33728-MODNE-KOTURNY-HR5BSPU-P15.html Jedne i drugie najchetniej kupiłabym od razu, no ale mogę tylko jedne. Pytanie do Was, które waszym zdaniem najlepiej spełnią moje wymagania, a przede wszystkim które są ładniejsze i które wziąc? Miała któraś takie buty? Jak wrażenia? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie pary są super. Ja mam takie jak te na szpilce, tylko maja inne paseczki i są wygodne mimo takiej wysokości. Ja na Twoim miejscu wybrałabym właśnie te pierwsze. Koturny są ładne, ale nie są tak eleganckie i poza tym te mają pasek wokół kostki, który skraca nogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×