Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jednak dylemat

Czy tkwić w ziązku, który nie daje mi szczęścia?

Polecane posty

Gość jednak dylemat

Kocham faceta, ale nie czuje się przez niego kochana, wszystko stanęło w miejscu, widujemy się raz w tyg czasami nie, bo on nigdy nie ma czasu, nie jest w stanie nawet spędzić ze mną jednego całego weekendu w miesiącu. Łudzić się że mnie kocha? Co mi radzicie? Pytam poważnie i czekam na jakieś fajne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afronele
daj sobie spokoj, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipo sukCJa
czym jest dla ciebie szczescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
Szczęście? kochać, być kochaną, być razem na dobre i na złe i wiele innych, ale w kontekście uczuć to właśnie to co wymieniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli facet nie m czasu na spotkania z toba to odpusc. Milosc jest wtedy kiedy ludzie chca ze soba spedzac cały wolny czas. Przynajmniej na poczatkku, pozniej czasem chwila oddechu potrzebna. W zwiazku trzeba byc szczesliwym i jest to mozliwe! Sama tkwilam 3 lata w zwiazku bez milosci i szczescia i odejscie, choc ciezkie, bylo najlepsza rzecza jaka zrobilam. Kilka miesiecy pozniej poznalam kogos z kim jestem szczesliwa i czuje sie jak zakochana nastolatka, juz ponad 2 lata! A nastolatka dawno przestalam byc, i zawsze twierdzilam ze kocha sie raz i ja ten limit wyczerpalam. Pomylka- mozna kochac wiecej razy i w kazdym wieku. Także zakoncz ten zwiazek i szukaj prawdziwego szczescia i milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
nectarine jest mi strasznie trudno bo go kocham... myślałam, żeby popracować wspólnie nad tym związkiem, sama nie wiem, jest mi ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie marnuj zycia na niego :) a zreszta poczytaj temat powyzej to ci sie humor poprawi i zrozumiesz dlaczego lepiej go olac . Temat o odwolaniu slubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochasz, ale nie jesteś szczęśliwa... czyli nieszczesliwa miłość - cos takiego przez całe życie nie ma racji bytu... zamęczysz się. trzeba byc szczęśliwym i jest to możliwe. Owszem, jesli nie bylo proby naprawienia związku - podejmijcie ją. ale jesli była i to nie jedna... odpowiedz nasuwa się sama. Wiem, że ciężko, ze przywiązanie, przyzwyczajenie.... ale szczeście w życiu ważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
nectarine dzięki :) przemyślę to Czy ktoś jeszcze ma podobne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
przez cały związek nawet sie nie kochaliśmy bo on nie dąży do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
wypowiadać sie, każda opinia jest cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętaj, że jeśli facet nie zabiega o twoje uczucia nie ma co czekać!!! Lata lecą a ty nie możesz dłużej oszukiwać się. Facet pownien zabiegać, prosić o względy kobiety. Kobieta musi mieć zasady i wartości to dzięki nim jest postrzegana dobrze przez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak dylemat
Kotka 33 on twierdzi, że mu zależy, że wiąze ze mna przyszłość, ale jakoś tego nie widać i nie czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfesvfse
popieram nectarine w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×