Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kuchenny Magik

Kuchnie na wymiar Małopolska!

Polecane posty

Gość Kuchenny Magik

Hej! Planuje w niedługim czasie zrobić sobie kuchnie, polecacie jakiegos fachowca? Jakie macie oponie na temat mebli kuchennych z Ikei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie przejrzeć projekty jakie mają na stronie naturfusion.pl. U mnie zrobili kawał dobrej roboty przy zabudowie do kuchni. Wszystko dobrze wymierzone, przemyślane, efekt jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim wypadku zdało egzamin zamówienie mebli od stolarza. Firma jest spod Wadowic, nazywają się MJ&Synowie ( www.fajnemeble.net ). Profesjonalne podejście, nie mam żadnych zastrzeżeń do kontaktu itp. Same meble jakie mi zrobili do salonu też na duży plus. Poza tym że dobrze wyglądają to są też idealnie domierzone, na mocnych zawiasach, pojemne i robią wrażenie bardzo trwałych ale o tym to się pewnie przekonam dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę złego słowa powiedzieć o firmie która mi meble robiła do salonu. Mają swój zakład koło Wadowic, na stronie www.fajnemeble.net jest adres i telefony. Meble trwałe, z mocnych płyt i frontów, sam stół zrobiony dokładnie tak jak sobie to wymyśliłem, dobre mocne obicia w krzesłach, siedziska się nie zapadają, a w tych sklepowych krzesłach to często z tapicerką jest duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble na wymiar do kuchni w fajnym standardzie robi stolarz z MJ&Synowie (strona zakładu -fajnemeble.net). Zamawialiśmy tutaj z mężem meble parę miesięcy temu i wszystko jest okej. Projekt i wykonanie zgodne z tym czego oczekiwaliśmy. Jasne drewno, mocne zawiasy, podobnie prowadnice też są lepszej jakości a nie chińskie, które po roku będą się nadawać do wymiany. Projekt 3D który robią rzeczywiście dużo mówi o tym jak meble ostatecznie będą wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zastrzeżeń do mebli które mi do sypialni robili ludzie z MJ i Synowie -fajnemeble.net. Najbardziej się cieszę z dużej szafy z przesuwnymi drzwiami, akurat udało się ją wstawić do wnęki także już nie ma pustej przestrzeni która by się marnowała. Jest pojemna, można tam upchać praktycznie wszystko, więc już łatwiej jest nam porządek w domu utrzymać, rzeczy się nie walają gdzieś po krzesłach i ziemi tak jak to było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze meble kuchenne zamawialiśmy w firmie Solarz na Wielickiej w Krakowie. Dobra kompleksowa i sympatyczna obsługa. Można było dopytać o każdy detal, rodzaj blatu, frontów, zawiasów i tak dalej, nie było niedomówień – standard mebli w stu procentach zgodny z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku rozmawiaj z http://www.adolux-meble.pl, bo prowadzę biuro projektowe i bardzo często z nimi dodatkowo współpracujemy. Realizują pełne aranżacje, co się dość rzadko zdarza. Niektórzy producenci mebli tylko w jednym, dwóch obszarach się specjalizują, a u nich nawet blat zamówisz, regały, stoliki i inne dodatki do nieruchomości. Z tego powodu bardziej się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szafę zamawiasz to system Indeco, chociażby tutaj w Krakowie http://indecokrakow.pl/, bo jest bardzo cichy, bezpieczny i krótko mówiąc wygodny pod kątem codziennej eksploatacji. Pod względem serwisowym w ogóle nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×