Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niumek123456

Ile księdzu za udzielenie ślubu?

Polecane posty

Gość hgfmhfghhg
my na zapowiedzi 100, ksiedzu 400, organista 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sią dal w siną dal
podejrzewam ze u nas z 1000zł, organista 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
zapowiedzi -nic nie płaciliśmy organista 50 zł ksiądz 200 zł ( w tym już przystrojenie kościoła i kwiaty )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtfhgtfhh
u nas ksiądz zaspiewał 200zł, organiscie dalismy 50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popychaczka
u mnie ksiądz powiedział,,co łaska,, no to dostał 5 zł,organiście kazałam dac paragon fiskalny to już nie chciał kasy ,z kościelnym było to samo,oni mają normalne wypłaty to czemu ja mam im kieszeń niepotrzebnie nabijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z nazwiskiem na pewno
ksiądz nam powiedział, że pary dają po 500. Ale my daliśmy 400. To, że każdy daje niby 500 nie zobowiązuje nas by dać tyle samo. Organiście chciałam dać 100 zł, ale powiedział, że ma być 250 inaczej nie zagra. Także daliśmy tyle co chciał, ale byliśmy źli, bo on wcale wyjątkowo nie śpiewał. Grał ok, ale śpiew tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od nas ks chcial 600zl ale nie zgodzilismy sie,zanim padla ta kwota to ks probowal zrobic wywiad na ile osob,czy w domu czy w restauracji hehe.Zeszlo na 400 w tym 100 dla organisty. A co to znaczy ze trzeba dac 250 bo inaczej organista nie zagra?! masakra....a nie probowaliscie szukac innego organisty? U nas tez jest taki organista co nawet ks probowal rzadzic i jak dzwonilam do niego i wszystko negowal to mi ciesnienie podniosl bo ja naprawde nie mialam zadnych wymagac typu bon jovi,garou czy celine dion,tylko zwykle tradycyjne piesni jeden chleb,wspanialy dawco milosci,jakas piesn maryjna a ten ze to nie to nie to nie,ze on da swoje,wiec zapytalam co takiego a ten ze narobi halasu wagnerem i bede zadowolona.Podziekowalam mu i powiedzialam ze halasowac to moze u siebie w domu i zadzwonilam do innego organisty i nie bylo zadnych problemow:)organista i super zagral i super zaspiewal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie twierdzę ze tak jest, ale
5 zł? Nie wstyd wam? Na wesele większosc z was sobie nie załuje, ale księdzu 5zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frankfurtera
A ja tej czarnej mafii nawet złotówki nie dam. Biorę ślub cywilny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KokoSzalen
Zapowiedzi nic Ksiądz i organista 600 zł Nas ksiądz tak potraktował, że szkoda słów, normalnie zażądał 600zł, ale olać go, nie chciało się nam kłócić, a kościół był piękny więc przymknęliśmy oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianeczka87
U Nas Ksiądz niby 'co laska' ale zwykle bierze 500zł i odpala z tego dla organisty. A wiem ze w innych Kościołach 900-1000zł :O szok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×