Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fortuna kolem sie toczy

Czy soki warzywne , kupne ale bez cukru są zdrowe?

Polecane posty

Gość fortuna kolem sie toczy

Jak w temacie. Czy te soki są zdrowe? Zawierają tylko naturalne cukry występujące w owocach i warzywach, nie są dosładzane. Czy są zdrowe czy też powinno się ich unikać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klikklak00
na pewno zdrowsze niz te z cukrem. no a najzdrowsze to ekologiczne, np rabenhorst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najzdrowsze to są wyciskane samodzielne - i to w wyciskarce, a nie sokowirówce. A z kupnych to ja bym wybierała takie z dodatkiem wody - chyba tymbark ma takie - nie pamiętam firmy, ale takie w białych kartonikach z kolorowymi rysunkami - bodajże 0,5 l - są bez cukru, a przez to, ze rozcieńczone wodą, to mają mniej kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajączkowska
ja podpisuje sie pod rabenhorstem. a z tym tymbarkiem to nie wierze, ze sama woda jest dodawana do tych sokow. probowalam ich poza tym i maja taki wodnisty,nieciekawy smak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przepadam za sokami warzywnymi, ale lubię naturalne koncentraty http://tab.pl/, rozcieńczam je sobie wodą, bo mimo że nie zawierają cukru to zawierają fruktozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fruktoza tez nie zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ni eTymbark, tylko Fortuna - nie są wcale wodniste, są bardz smaczne, ozezwiające, mają mniej kalorii, są mniej słodkie. Mnie osobiście soki tzw. 100% soku sa za słodkie, muszę rozcienczas woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnizonwitaminzalewaswiat
Soki warzyne kupione w skelpie mają właścicwości dożywcze. Ale nie tak wiele jak soki robione w wyciskarce. Te mają o wiele więcej właściwości odżywczych i są dzięki temu smaczniejsze. Poza tym nie są one mielone jak na tych pasternych przerobach, tylko są poddawane wyciskaniu. Więc to jest sam prawdiwy sok. Jedyny przezemnie ubustwainy to tymbark pomidor pikantny, ten ma smak i jest naprawdę zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arturekc
To już zupełnie inna kwestia. Kartonikwe soki mają wytrzyamć jak najdłużej, soki robione ze świeżego owocu psują się po kilkudniach często są one smaczniejsze i mają więcej składników odżywczych. Sami wybierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiuszL
Dla mnie tez Rabenhorst. Ma różne smaki, są i warzywne i owocowe. Wiem, że są mało popularne, ale ja wolę właśnie je niż masówki z supermarketów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość resd
A nie zastanawiałeś się kiedyś nad kupieniem wyciskarki i robieniem soków samumu. Hurom może i kosztuje trochę ale zato jest bardzo dobry. Soki w nim robione są idealne, pod względem klarowności jak i smaku. Dodatkowo są one wyciskane przez specjalnie zbudowanego ślimaka, a nie jak to jest w sokowirówce szatkowane. Wraz z pestkami, skórką i itp. Dzięki temu dostajemy prawdziwy sok, bez zanieczyszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilam dzisiaj fortuna 100% warzyw z tym ze zawiera sól, smakuje jak koncentrat pomidorowy trochę i jest gesty ogólnie ok ale nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka jarzynka
Ja polecam soki firmy rabenhorst - one nie są z zagęszczonego koncentratu, tylko normalnie wyciskane, są ekologiczne i bez cukru ani soli - pijesz taki sok i wiesz, ze to jest cos zdrowego, a nie jak te wszystkie solone i cukrzone soki z przyprawami, co tylko udają zdrowe...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToToAl
Ja też Rabenhorst! Nie wiedziałam, ze sa na forum tak popularne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj warto pić soki, ale tylko samodzielnie wyciskane, zwłaszcza, że jest dużo wyciskarek na każdą kieszeń. Wg. terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki, takie soki zawierają mnóstwo witamin i enzymów których nie uświadczymy w sokach ze sklepu. Jak ktoś raz spróbuje soku z wyciskarki, to już ze sklepu nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiara

no można samemu wyciskać wiaodmo, wiesz co wrzucasz do takiego soku. Albo można też poszukać soków z naprawde dobrym składem, wyciskanego metodą cold press. Ja takie właśnie zamawiam z nuja.pl do detoksu i są rewelacyjne 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2006

nigdy nie wiadomo tak naprawde na jakie owoce trafiasz. jesli sa ekologiczne i zze sprawdzonych sadów to okej, wyciskaj jesli chcesz zaoszczedzic czas to kuppuj gotowe eko, rabenhorst jest dobrym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kussa

Ostatnio znalazłam soki Nuja - smaczne bardzo i sycące. A do tego mają dobry całkiem skład. Także mi bardzo odpowiadają, a wiem że nie faszeruję się cukrem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję często tarczyn pomidorowy w szklanej buteleczce, to mój ulubiony. Lubie też burak z jabłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję często Tymbark Vega, bardzo smaczne i skład mają spoko. Idealna przekąska do praca, zamiast jakichś suchych kanapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moze soki Nuja? są bardzo smaczne i bardzo pożywne! lubię je kupowac i mieć pod ręką - wtedy nie chodze w ogóle głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×