Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laguna Beach

mam pytanie do mężczyzn

Polecane posty

załóżmy,że macie 26 lat, a wasza dziewczyna jest o 5 lat młodsza,mieszka z rodzicami i szuka pracy. czy traktujecie ją na poważnie? to znaczy czy macie w planach wspólną przyszłość,mieszkanie,rodzinę itp. bardzo bym chciała wiedzieć jak faceci to widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogląd na te kwestie
mamy podobny jak Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie,nie uczy,ale każdy wie,że w Polsce ciężko o pracę,a poza tym jak kobieta jest bezrobotna to chyba nie jest jakaś gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorsza nie, ale pracowac musi, bo chyba nie chce byc ciagle na utrzymaniu rodzicow, przynajmniej jesli chce byc powaznie traktowana przez faceta. A czasy, kiedy to facet utrzymywal kobiete bezpowrotnie minely. Aha i warto zeby jednak zaczela sie czegos uczyc konkretnego, wtedy majac zawod i z praca bedzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GroundSharker
NIe, nie traktuje czegoś takiego poważnie, jest to rozwiązanie tymczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście znam dużo takich par, gdzie dziewczyna nie pracuje i do tego mieszkają razem, więc przynajmniej na nim nie wisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Laguna: ja w sumie tez znam kilka, ale faceci narzekaja na taka sytuacje. Tyle tylko, ze one zazwyczaj przestawaly pracowac juz po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam ślubu w planach, i chcę pracować. ale chciałabym też żeby on się jakoś określił, czy zostaje tutaj czy za granicą.bo jak byśmy tutaj oboje znaleźli pracę to chociaż byśmy mogli razem zamieszkać,a tak to nie wiem już co mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiamy, ale on na razie sam nie wiem, bo tam ma jeszcze pracę,a tu nie wiadomo czy znajdzie, no i jak tutaj wróci to na pewno nie będzie chciał sie wyprowadzić z domu rodzinnego, matka troche nim rządzi. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem. Mysle, ze skup sie na razie na sobie i poczekaj troche. Aha i koniecznie nakieruj go, zeby sie uniezaleznil od matki, bo bedziesz miala klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdaaaaa
Laguna, to juz nie pierwszy twoj temat. Ile jeszcze musisz ich zalozyc zeby do ciebie dotarlo, ze facet nie traktuje cie zbyt powaznie? Obudz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adelajdaaaaa nie mam komu się wyżalić nawet,a poza tym to może jestem naiwna,nie wiem,to mój pierwszy poważny związek,dlatego szukam porad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdaaaaa
nie chodzilo o to, ze masz tu nie pisac tylko o to zebys w koncu przejrzala na oczy dlaczego nie masz znajomych? nie rozumiem takich kobiet, potem nie majac innych osob wokol siebie wisza na facecie mimo tego, ze on ma je gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze jak najbardziej taka dziewczyne traktuje powaznie.No jak mozna uczucia przeliczac na pieniadze...pozniej kazdy finansowy problem to rozstanie bo kasa wazniejsza?Czlowieka kocha sie za to kim jest,jaki jest a nie co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×