Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyleknamrowisku

Nie byłem u dentysty od 10 lat,bo bardzo sie tego boje

Polecane posty

Gość tyleknamrowisku

Na razie zęby mnie nie bolą i nie wyglądają jeszcze tak źle,. bo myje codziennie,ale przecież nie będę miał zawsze zdrowych. W dodatku wyrosły mi ósemki,które troche wykrzywiły siódemki. Czy ósemki trzeba zawsze usuwać.? Na samą myśl o pójściu do dentysty na zwykłe leczenie robi mi się słabo a co dopiero na usuwanie ósemek. Nawet gdy przechodze koło dentysty gdzie jest otwarte okno i czuć ten zapach albo słychać wiercenie to czuje się źle. A jak jeszcze patrzy się na ceny to już w ogóle szkoda tam iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyleknamrowisku
A jeszcze a propos tych cen: kumpel sam zaproponował mi pozbycie się tych ósemek. za pomocą kombinerek i to w dodatku gratis! Chyba się zdecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerstfy ponczek
im dłużej będziesz zwlekać tym wizyta będzie mniej przyjemna poza tym, to że ząb nie boli nie znaczy że jest zdrowy i nie kwalifikuje się do rozwiercenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorąca dwudziestopięciolatka33
Przede wszystkim... stomatologia 10 lat temu bardzo różniła się od tej obecnie.. Tak naprawdę dziś wszystkie zabiegi można wykonywać ze znieczuleniem, w myśl zasady- płacisz- masz możesz nie martwić się o ból- naprawdę w tych czasach zabiegi są bezbolesne. Co do ósemek to panikujesz na zapas. Najpierw idź na przegląd zębów, pewnie dentysta zleci zdjęcie rtg szczęki, żeby zobaczyć jak te ósemki rosną. Może zdecydować o zabiegu usunięcia. Strach ma wielkie oczy, a Ty zwyczajnie przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiert w uzębieniu
on nie pracuje więc nie może sobie pozwolić na płatne znieczulenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyleknamrowisku
no nie pracuje,ale dali by mi na to. tylko że znieczulenia strzykawką też się boję i sam widok i dźwięk wierta mnie przeraża,boje sie też szczepień i pobierania krwi, a jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jeśli nie byłes tyle lat u dentysty i na razie cie nie bolą ani nie wyczuwasz żadnych dziur to moim zdaniem tym bardziej warto się udać. Nie wiem skąd jesteś, ale jak z Krakowa to zapisz się na wizytę do Galerii Uśmiechu, bardzo przyjazny gabinet, nic cię bolec nie będzie oswoisz się z dentystą, a może się okaże, że masz super zdrowe zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze by było się przełamać, bo jednak do dentysty warto chodzić regularnie, ja to co pół roku do dental services zaglądam i wyleczyłam się ze strachu, bo wiem, że nic a nic mnie boleć nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
spoko. miozna zrobić wszystko za jednym razem w narkozie. ja wlasnie tak robie. tez się cykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×