Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka z pomorskiego

DUZE MACIE KREDYTY?

Polecane posty

Gość anka z pomorskiego

jakie macie raty i m-cze zarobki? ja jestem podłamama, nasza rata 1500 a łączne dochody 4500, czyli zostaje nam 3000, z tego 700zl oplaty i 2300 na zycie na 4 osoby na m-c, duzo wydaje na wizyty prywatne, bo mam jedno dziecko alergiczne, drugie na refluks, i weź tu zyj jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcljlkmefd,clmf
Mały kredyt. 200 zł co miesiąc do września 2014 roku. Zarobki łącznie 3000 zł. Ale po za tym kredytem debet na koncie 6 000 zł :( Ale co miesiąc się zmniejsza ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie pytaj :/
W sumie ponad 2 mln zł :/ 1,5 mln na 10 lat :/ i 700 tys na 30 :/ więc rate możesz sobie wyobrazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka-wolak
700 zł miesięcznie na 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcale nie mam
kredytu- na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytów już nie mamy
bo banki je wypowiedziały jak mąż stracił pracę i przez pół roku nie mógł znaleźć nowej. Mamy więc już kilku komorników i dojdą nowi, a zadłużenie wciąż rośnie, bo koszty wzrastają. Nic, tylko się pochlastać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede wdzięczna za info:)
tez mamy kredyt, ale chcemy go jak najszybciej splacic, poki oboje mamy dobre prace, bo nie wiadomo jak bedzie za jakis czas, rata 2200 hip. i 800zl limit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedz do szpitala
My w sumie nie mamy.Do czerwca tylko raty za meble to pokoju syna 200 zł. Ale znowu w czerwcu mąż chce wziąć kredyt tak około 5.000 na samochód.Przez rok odkładaliśmy na auto uzbieraliśmy 10.000 i nie chcemy dłużej czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
kredyt 140 tys. euro, rata ok 500 euro miesięcznie, łączne zarobki ok 10 tys. miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jn bunjhbnh
ijnijhnjiknjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
To jak na 140.000 euro rata 500 euro to za malo troche nawet na 30 czy 35 lat.Dziwne.My mamy 114.00 tys funtow i rate 550f i to jest dosc niskie oprocentowanie + wklad wlasny kolejne 30% wartosci domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
dokładnie, kredyt 140 tys euro (dokładnie 139.899) i rata coś ok. 500 euro, maz płaci to nie wiem dokładnie hehe, kredyt na 30 lat. mamy bardzo dobry kredyt, tak dobry, że sami z podziwu wyjść nie mozemy ale to załatwiał nam kolega ze swojego banku w dodatku z drugiego końca Polski, trochę zachodu z tym było ale się opłaciło (np jezdżenie na podpisanie umowy 400 km) kredyt mamy w DB marża 1,6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1838%**=*
Do kredytow nie mamy,mogliscie pomyslec o intercyzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona zakredytowanego
my mamy dwa kredyty hipoteczne, oba we frankach. rata jednego, który właściwie jest tylko męża to ok. 1800 zł/mc, drugiego, wspólnego to ok. 1200 zł/mc.oba będziemy spłacać jeszcze ok. 25 lat. ciągle jeszcze wykańczamy dom, musimy spłacić pożyczkę od mojej mamy, która była na wymianę okien (10 000). niedługo przyjdzie na świat dziecko, chcemy też kupić nowy samochód, więc obciążeń jest dużo. na szczęście mąż zarabia ok. 7000 - czasem więcej,a ja 2000 (choć po macierzyńskim pójdę pewnie na wychowawczy i wtedy będziemy musieli zdać się na jego dochody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluś_1987
zarobki: ja 2220zł brutto maz 3950zł brutto 3 osoby (ja, maz, dziecko) niedlugo pojawi sie 2 dziecko..., wiec bedzie 4 osobowa rodzina... kredyt na mieszkanie na 265tys na 30 lat (rodzina na swoim) rata ok 1000zł rachunki 700zl zostaje ok 2600zl miesiecznie na zycie z tego ok 300zł paliwo miesiecznie ja zamierzam po macierzynskim zmienic prace na lepiej platna, bo chcielibysmy miec troche wiecej pieniazkow, zeby moc pozwolic sobie na to, zeby dzieci chodzily na zajecia pozalekcyjne itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredytów już nie mamy
1838%**=* nie przewidzieliśmy, że taki kryzys nas dopadnie, że w przypadku utraty pracy tak długo mąż będzie bezrobotny i poprowadzi nas to na dno finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdcfghjkl
jeszcze przez niecałe 3 lata po niecałe 600 zł miesięcznie i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo dododood
kredytów już nie mamy komornik moze byc tylko jeden na wyplacie no chyba ze splacicie zadluzenie u jednego moze wejsc kolejny nie mozecie jakos tego polaczyc? ile wam zabiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrftgyhujikdf
1200 co miesiąc, 6500 zł zarobki męża a ja na wychowawczym, więc nie zarabiam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrftgyhujikdf
1200 co miesiąc, 6500 zł zarobki męża a ja na wychowawczym, więc nie zarabiam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Dochody to 2600 a mamy dwie Karty kredytowe zadluzone na 3500 lacznie, dbet 800 , splacilismy juz 700, po zaplaceniu plat, pomagamy tez mamie 300 co miesiac, zostaje nam 800 na zycie, z czego 200 idzie na dame pieluchy i mleko del dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce c. K.
Ja mam na auto. Jeszcze rok. Ale to niskie raty. Zarabiamy sporo, więc nie narzekamy. Gorzej jak któreś z nas prace straci, eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Dochody to 2600 a mamy dwie Karty kredytowe zadluzone na 3500 lacznie, dbet 800 , splacilismy juz 700, po zaplaceniu plat, pomagamy tez mamie 300 co miesiac, zostaje nam 800 na zycie, z czego 200 idzie na dame pieluchy i mleko del dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Dochody to 2600 , zadluzenie z kart kredytowych i dbet to 4300, po zaplaceniu rat i plat sa mieszkanie, mamie dajemy co miesiac 300. Zostaje na 800 z czego dziecko na mleko i pieluchy idzie 200 wiec zostaje 600. Przejadamy 400 a resta idzie na ciuchy, ksmetyki, kino itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaElisabeth
Wszystko w euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaNiebieska......
Laczne zarobki ok 4300, rata kredytu 1100 drugie tyle odkladamy na wczesniejsza splate. Jak dobrze pojdzie to jeszcze rok i bedziemy "wolni" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TereskaNiebieska......
ucielo "euro" ;) "Laczne zarobki ok 4300 euro, rata kredytu 1100 euro drugie tyle odkladamy na wczesniejsza splate. Jak dobrze pojdzie to jeszcze rok i bedziemy "wolni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kredyt na mieszkanie 1200zł mąż zarabia 6,500zł.(w DE) ja dorabiam w domu mam jakieś 500 zł.(wychowuję córkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy 2 kredyty i 2 lesingi
łączny koszt ok.15 tys, ale zarabiamy na to i jeszcze zostaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×