Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enkepenke

kiedy skoncza sie te piepszone mdlosci :/

Polecane posty

Gość enkepenke

7 tydz a od tyg czuje sie strasznie nie da sie normalnie funkcjonowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana 1982
u mnie wymioty i mdłości trwały jakoś od 7tc do 17 tc ciąży . Pomagała jedynie cola . Mam nadziej ze tobie szybciej przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
powinno byc lepiej w II trymestrze.Ale nie koniecznie znam duzo kobitek co mialy mdlosci do samego porodu. Ja teraz mam 14tydzien i jest coraz lepiej tylko z rana na kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirinda7up
ja miałam niepowściągliwe wymioty ciężarnych od 6 do 20 tygodnia, schudłam 8kg, 2 razy szpital, 2 razy w tyg kroplówki - jedyne co pomagało i co się utzrymywało w żołądku to właśnie cola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enkepenke
w pierszej ciazy mialam mdlosci do konca i teraz sie boje ze bedzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererewrewrewre
ja mialam do konca 5 mca-dzien i w nocy schudlam duzo, w dniu porodu wazylam 57kg przy 160cm wzrostu niemoglam nic jesc porbowałam juz roznych rzeczy o ktorych pisaly dizewczyny ze im pomagały-na mnei nic nei działało jedynie co to troche lepiej mi było po wypiciu coli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erererewrewrewre
o teraz czytwam post wyzej ze dizewczynie tez cola pomagala w spzitalu byłam raz z powodu wiecznych mdłosci i robilo mi sie słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie pocieszę Cię autorko...mdłości od 6 tc do końca 16 tc:/ Dopiero w 17 tygodniu poczułam,że żyję i zaczęłam cieszyć się ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
a z ta cola to naprawde pomaga.Mi tylko cola lagodzila nudnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia 600
Ja mam za to wiekszy problem z bolem glowy.Podczas pierwszej ciazy i teraz to samo.Wczoraj mnie tak bolala glowa ,ze wymiotowalam cala noc od bolu.A mozna tylko paracetamol zazywac :( Jestem wrecz zalamana wczoraj wzielam 2 naraz.A dzis cole pije na zoladek i troche lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z colą też się zgadzam, tylko to mi pomagało, jak miałam lepsze dni to udawało mi się wmusic około litra - trochę się bałam, czy dziecku nie zaszkodzi, ale lekarz kazał pić, lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Test zrobiłam w 5 tyg i jedne co było to zawroty głowy i osłabienie, wizytę miałam w 7 tc razem z USG było słychać już serce i chyba dotarło do mnie, że jestem w ciąży bo już za 2 dni miałam okropne mdłości które męczyły mnie praktycznie do 18 tc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginekolog polecała imbir albo herbatę imbirową - nie wiem nie sprawdziłam bo trochę pomagała zimna cola z wkrojonym plasterkiem cytryny albo bardzo zimna niegazowana woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izoldziaaaa
Tak statystycznie po trzecim miesiacu ci powinno przejsc. roznie to bywa,u mnie byly same mdlosci,zaenych wymiotow,a w obydwu xiazach przeszly kolo 15 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×