Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podsumowanie kopert

Dla ciekawiskich ile goście dają w kopertę

Polecane posty

Gość podsumowanie kopert

Po weselu mogę śmiało powiedzieć ile dają goście. Mieliśmy niewielu gości, ale kasy myślę, że sporo. Jestem mile zaskoczona. Wcześniej wertowałam tego typu tematy i konkretnej odpowiedzi nie znalazłam. Leciały tylko bluzgi, że jestem materialistką i nie po to się robi wesele. Moje wesele było strasznie udane. I jestem zadowolona z jego przebiegu, jak i prezentów od gości. Mama, Tata 10 tysięcy, ale to poszło na talerzyki przed weselem Teściowie 8 tysięcy i to też przed weselem dostaliśmy i dołożyliśmy do wesela. Siostra (świadkowa) plus chłopak - 300 zł Siostra plus chłopak - 500 zł Ciocia i mąż, z trójką dzieci - 1000 zł (z dzieci płaciliśmy za 1 najstarszego, dwójka pozostałych darmowa, bo poniżej 2 lat) Ciocia i wujek, z dwójką dużych dzieci - 500 zł Babcia - 500 zł Babcia i Dziadek - 1000 zł Ciocia (chrzestna) i wujek - 2000 kuzynka (córka chrzestnej) z z osobą towarzyszącą - 400 zł kuzyn (syn chrzestnej) bez osoby tow. - 200 zł ciocia i wujek - 500 zł kuzyn z żoną i dzieckiem - 500 zł ciocia i wujek - 500 zł ciocia z osobą towarzyszącą - 300 zł córka powyższej cioci - 300 zł chrzestny - 4000 ciocia i wujek - 500 zł Bliska znajoma rodziców - 500 szwagierka z mężem i córką - 500 zł kuzynka z osobą tow - 300 kuzynka z osobą towarzyszącą - 300 szwagierka, mąż, dwójka dzieci - 800 zł wujek - 1000 zł ciocia - 400 zł kuzynka, mąż, syn - 500 zł kuzynka, mąż, dwójka małych dzieci - 600 zł kuzyn z osobą towarzyszącą - 1000 chrzestny z żoną - 1500 zł córka chrzestnego z chłopakiem - 500 zł syn chrzestnego z dziewczyna - 400 zł córka chrzestnego z mężem - 500 zł chrzestna, mąż - 3000 kuzynka, mąż - 500 zł kuzynka, mąż - 700 zł kuzyn i żona - 300 zł świadek z narzeczoną - 500 zł kumpel z dziewczyną - 400 zł kumpel z dziewczyną - 300 zł przyjaciólka z chłopakiem i córeczką - 800 zł przyjaciółka z mężem - 500 zł koleżanka z studiów z chłopakiem - 400 zł koleżanka ze studiów z mężem - 300 zł sąsiadka z mężem (przyjaciele rodziny)- 300 zł od mojego kierownika z pracy bon na zakupy w sklepie, w którym pracujemy na kwotę 1000 zł (sklep agd) od koleżanki z pracy 400 zł tak zapisałam sobie ile kto dał, przede wszystkim dlatego, że do większości kuzynów idziemy na wesela w najbliższym czasie i porównywać będę ile dali ich rodzice i oni sami i będę wyciągać średnią i tyle dawać im. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarga paulinki
nie rewanżuj sie, daj pociete gazety... zaoszczedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
jestes nawiedzona :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychorocking
80 osób to nie wiele...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
Nawet trochę więcej niż 80, aczkolwiek nadal uważam, że to nieduże wesele było. Każde wesele poniżej setki to nie wielkie moim zdaniem. Jestem nawiedzona:D hehe, może i tak, ale wiem, że niektórych to ciekawi, więc podałam jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarmelowaDama
Trzeba być nienormalną osobą, żeby wypisywać kto dokładnie ile dał. Może jeszcze nazwiska dopisz, co Ci szkodzi.... Tragedia, ja nawet koleżankom nie powiedziałam ile dostaliśmy bo to nie takt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
KarmelowaDamo, a czy Ty znasz moich gości? czy oni znają Ciebie? Jaki nietakt na fejsie tej rozpiski nie opublikowałam nikt kto był na weselu jej nie zobaczy. Jesteś obca, wszyscy są tu obcy. Chodziło o to by podać jakie sumy ludzie dają rzeczywiście, a nie tylko w domyśle. Ale jak zawsze jad, jad i jeszcze raz jad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkshncfnuygdhnmjxcjn
Autorko ja mam wesele w lipcu i też mam zamiar spisywać kto ile nam da bo potem będę wiedzieć ile dać na wesele jak pójdę do kogoś. Także też jestem tak nawiedzona jak i ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
No i nawiązujac właśnie do odwdzięczenia się podobną kopertą to moi goście też to serio potraktowali. Jak widzicie głównie od kuzynostwa dostawaliśmy 400-500 zł. Ale jednej kuzynce w sierpniu 2012 my daliśmy 7 stów. I oni dali identycznie. I cieszę się z tego:) Wiadomo nie będę kurczowo się tego w każdym wypadku trzymać. Np. syn chrzestnej dał nam 200 zł. Ale doceniam cholernie, bo ma 17 lat. I wiadomo, że jak za te kilka lat będzie się chajtał to damy mu dużo więcej, szczególnie też, że jego mamuśka potraktowała nas bardzo h o j n ie (piszę tak, żeby mi nie przrobiło na brzydkie słówko przez ch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki za info :)
przydatne dla tych co organizują wesele, ale również tych co idą w gości ...niedawno szłam na wesele do koleżanki i miałam zgryz ile dać, a teraz sama za kilka miesięcy organizuję wesele :) ...ciekawa jestem czy ci wszyscy co w takich tematach wyskakują z krytyką to nie liczą się z pieniędzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
wy naprawdę spisujecie i pamiętacie kto ile dał ? ja nawet nie wiem kto ile dal bo wszytko włożyliśmy na jedna kupkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkshncfnuygdhnmjxcjn
No a jeśli kuzynka dała wam 1000 zł a ty pójdziesz do niej na wesele i dasz 500 to nieładnie to wyjdzie z waszej strony że dacie mniej niż ona wam dała. Dlatego właśnie jestem zwolenniczką sprawdzania ile kto dał żeby potem nie wyjść na gbura gdy pójdę do kogoś na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gra o ślub
Ja też tak zrobię. No chyba, że będę wiedzieć, że ktoś z gości ma bardzo trudną sytuację materialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób takkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Zupełnie nie rozumiem, po co tu wszystko tak dokładnie rozpisałaś. Musi Ci się bardzo nudzić ;-) Rozumiem rozpisać to dla siebie, jeśli dużą wagę przykładasz do kasy. Ale wytłumacz mi po co zamieszczasz to na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
Dzisiaj mi się akurat naprawdę nudzi:). Napisałam to dla tych, którzy wiedzą jak to wykorzystać. Widocznie nie kierowałam wpisu do Ciebie skoro nie rozumiesz po co. Temat brzmi "dla ciekawskich ile goście dają w kopertę" ciekawi zaglądają, widocznie i Ty ciut ciekawska jesteś skoro kliknęłaś. Ja mogę powiedzieć tylko od siebie, że przed weselem też byłam ciekawa na ile mogę liczyć. Bo planowaliśmy remont mieszkania i to od gości zależało na jakim poziomie nam się uda go wykonać i czy w ogóle. Stąd moje zainteresowanie tematem. A mogę powiedzieć, że remont będzie jak marzenie i jeszcze nawet meble uda nam się wymienić. Po za tym wróciliśmy z mega wypasionych wczasów. To wszystko dzięki moim gościom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnnnnnnna25
Musi ci sie zajebiscie nudzic, skoro tak ladnie sciemniasz i nawet nie widzisz :D Ciekawe odkad to mamy dwoch chrzestnych, goń sie stad bajkopisarko :D:D chrzestny - 4000 chrzestny z żoną - 1500 zł chrzestna, mąż - 3000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
Tak ja mam 4 chrzestnych, a mąż żadnego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka875
Hmmm. Muszę powiedzieć że ten temat jest jednak trochę budujący. I świadczy o tym że goście nie tylko dziadują jak tu można wyczytać na kafeterii. Przecież ciągle są wpisy że goście kasy nie mają że niby skąd wezmą na ten przysłowiowy talerzyk że niektórzy nie pracują że małe dzieci mają. Ze nie dadzą wiecej jak 300 zł. A tu widać jednak że średnią jest jednak 500 zł. I kaska od chrzestnych też naprawdę fajna. Kuzyni tez nie dziadowali, nawet znajomi sie popisali fajna sumka. Gratuluje takiej rodziny. Ktora wie ze mlodym przyda sie kasa i nie przychodza na krzywy ryj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rób takkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Weszłam, bo myślałam, że napisałaś ile średnio ludzie dawali, a nie po to żeby się dowiedzieć ile dał syn chrzestnej bez osoby towarzyszącej ;-) Mogłaś napisać, że najmniejsza kwota wyniosła tyle i tyle, największa tyle i tyle, najwięcej kopert było z kwotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
Napisałam jak miałam na kartce. Tylko przekształciłam imiona w nazwy ciocia,kuzyn,wujek. Średniej nie wyciągałam z tego. No, ale widać mniej więcej. Na pewno nikomu nie chce się liczyć to mogę napisać, że w sumie było to 30 tysięcy z malutkim haczykiem, plus 1000 zł w bonie, plus 18 tys od rodziców i teściów, ale ogólnie tego nie biorę pod uwagę, bo to poszło przed weselem na talerzyki. Czyli tak naprawdę 30 tysięcy. Jak wyjmowałam z kopert to mnie co rusz zatykało.. :) dostaliśmy jeszcze piękny, wielki, gruby koc z tygryskiem i serwis obiadowy na 12 osób. A dodam, że nie pisaliśmy wierszyka w zaproszeniach goście sami z siebie zdecydowali się na danie prezentu w postaci pieniężnej. Jeszcze zanim sobie pójdę spać to napiszę, że wesele kosztowało nas 43 tysiące. Jak widzieliście wielu kuzynów mamy z osobą towarzyszącą nie zamężnych. Więc czeka nas sporo wesel i będziemy mieli możliwość się odwdzięczyć za tę h o j n o s c. Nawet jedna ciocia jeszcze nie zamezna. Dobranoc. w sumie to napisałam to też żeby się pochwalić, bo naprawdę jestem zdumiona, zadowolona i w ogóle happy. pa A teraz dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Green Bride
Żadnej reguły nie pokazałaś, bo każdy ma innych gości i inną rodzinę, różnie się ludziom w życiu ukłąda. Tak więc nie pisz, że pokazujesz na ile można liczyć z wesela, bo jeszcze któraś faktycznie się na to nastawi i będzie wielki zonk. Za to na pewno podpowiedziałaś ile dać w prezencie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkoooooooooooooo
"ajkshncfnuygdhnmjxcjn No a jeśli kuzynka dała wam 1000 zł a ty pójdziesz do niej na wesele i dasz 500 to nieładnie to wyjdzie z waszej strony że dacie mniej niż ona wam dała. Dlatego właśnie jestem zwolenniczką sprawdzania ile kto dał żeby potem nie wyjść na gbura gdy pójdę do kogoś na wesele" Ja daje na wesele tyle ile mogę i ile chce dać PM . To ile ktoś dał na moim weselu nie ma dla mnie znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
podsumowanie kopert-nie bylabym taka pewna ze wszyscy tu są Tobie obcy.... nie mozesz tego wiedziec moze jakas kolezanka z pracy to czyta albo nawet Ci cos napisala w tym temacie. mysle ze nie trudno by bylo komus skojarzyc-pracujesz w sklepie agd dostalas od szefa bon, mniej wiecej gosci rozpisalas, kolezanka z dzieckiem itd.....ja bym sie zorientowala jakbym byla na twoim weselu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idźta w cholerę
W jaki sposób to było liczone? Jakoś nie mogę sobie wyobrazić, że ktoś wyciągał na bieżąco kasę z kopert, liczył i jeszcze zapisywał wszystko na kartce. Przecież wiadomo jak wygląda składanie życzeń po ślubie. Tam nie ma czasu na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dtrykrvrehynmfbvrtehf
w środku są kartki z życzeniami podpisane idiotko, myśl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 889999gfhfgh7899
strasznie to jest załosne, zeby przezywać ile kto dał i wrzucać, to do sieci. kup sobie może za tę kaskę trochę klasy. nie wiem po co takie tłuki robią przyjęcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty tam na gorze
Zazdrościsz i tyle pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie kopert
Ja nie jestem za tym by brać kredyty ani na wesele własne, ani żeby komuś dać w kopertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×