Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbvbvasdddfdfdd

Kogo nie stac na wakacje?

Polecane posty

Gość bbvbvasdddfdfdd

Juz kolejny rok z rzedu nigdzie nie wyjedziemy. nawet na kilka dni bo nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może?
oj tam wiele rodzin nie jeździ bo ich na to nie stać. ..takie czasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekamy na berbecia
2 lata temu organizowaliśmy wesele rok temu remontowaliśmy mieszkanie a w tym roku urodzi się nasza córeczka już nie wyjedziemy na urlop tylko we dwoje a planowaliśmy od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhgfhhf
ja nigdy niebylem na wakacjach takie zycie ale moglo byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
chcialabym chociaz gdfzies na kilka dni wyjechac.Nad morze na mazury. wiem ze to nie realane. jedyna atrakacja jaka jest w stanie mi dac moj facet to wyjazd do tesciow na wies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i zmęczona
My także nigdzie nie jedziemy. Prawdę mówiąc to od wielu lat nigdzie nie byliśmy. Wciąż ten brak kasy, choroby córki. Teraz gdy czytam ilu ludzi wybiera się nad morze, na majówkę to aż mi smutno. Też bym chciała reszcie gdzieś pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
u mnie tez krucho z kasa, ale jakies zaskorniaki wygrzebalam na majówkę nad morzem :) odkladajcie małe sumy co miesiąc na wakacje przez cały rok, a na pewno sie uzbiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do auttorki
jak masz teściów na wsi to i tak nie masz źle. ja od pięciu lat kiszę się w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytjtjy
My nigdzie nie jeździmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
ale i tak nie jezdze do nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herminnnkaa
a nie jesteście w stanie odłozyć 100 zł miesięcznie? przez rok miałąbyś 1200 zł i jakiś tydzień wakcjii dałoby się za to zorganizować. my np zwrot podatku na dwójkę dzieci 2300 zł przeznaczamy na wakcje (trochę dokładamy i mamy dwa tygodnie (ostattnio w górach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfg
jak macie auto to mozna pojechac nad wode i polezec caly dzien zawsze cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka_roztocka
nas też nie stać :( szkoda tylko dzieci.. zaraz pewnie usłyszę po co dzieci sobie robiłam jak mnie nie stać na wakacje dla nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
auto. nie mamy. a moj jedyne co potrafi- przeciez pociagi jezzda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
przeciez wakacje mozna zorganizowac naprawde tanim kosztem.. Nawet na weekend pojechać gdzies na najbliższe jezioro pod namiot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
jak bez samochodu pojechac.??????? zapakowac wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brfekb.mn.....
ja też zawsze zwrot z podatku na dziecko przeznaczam na wakacje - za te 1100 zł da się już gdzieś pojechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brfekb.mn.....
specjalnie rozliczam siez podatku w ostatnim terminie -na koniec kwietnia, bo wtedy zwrot dostaję w lipcu, akurat na wakacje, jakbym dostała zwrot w kwietniu, to do wakacji pewnie by go już nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
Jak byłam dzieckiem rodziców nie było stać na samochód.. Na wakcje jeździliśmy zawsze pociągiem.. W zasadzie poźniej jeździła z nami tylko mama (z trójką małych dzieci), pakowaliśmy się w plecak i jechaliśmy.. Nie było żadnego problemu.. :) Pół Polski zjeździłam pociągiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UROPYYYYY
My zawsze coś odłożymy przez cały rok plus zwrot podatku na dziecko i co roku chociaż na tydzień jedziemy na wakacje. A majówka...my jedziemy do ZOO i na basen a tak to grillowanie koło domu:) Ale co jak co...bez samochodu jak bez ręki, bo jak jest latem pogoda to w każdy weekend nad jeziorem siedzimy, rowerek wodny i nic więcej nam nie potrzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie bez jaj :\
Tydzień na bałtykiem we wrześniu dla 3 osób to 1300zł. 200 dojazd i powrót(600km w jedną stronę pociągiem),300kwatery i 800zł jedzenie, atrakcje i pamiątki. no nie mówcie że nie macie 1300zł! przecież to tylko trochę więcej niż wynosi zwrot podatku na dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justtyynka
" Tydzień na bałtykiem we wrześniu dla 3 osób to 1300zł. " ciekawe... bo my jedziemy teraz na majówkę na 4 dni do Rabki (3 noclegi) z pełnym wyżywieniem i płacimy 800 zł (rodzina 2+2) i to jest raczej tanio, co po niektórzy chcieli dużo więcej. plus paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1300 buhahaha :D
jak mieszkasz blisko, my wydaliśmy 3000. Ale można jechać i tam bidę klepać oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
ale kase ze wzrotu poszla na zalatanie zaleglych rachunkow. bez samochodu jak bez reki. jak mam wydac 100zł na bilet to wole samochodem.Szybciej wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zojkaa
ja jade teraz na 7 dni koszt kwatery dla 2 osób 490 zl, paliwo ok 300 zl (500km) co daje razem 790 zl, a jedzenie tak jak w domu. Kwatery z aneksem kuchennym wiec sami bedziemy gotowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
nawet nad jezioro mamy dosc blisko. ok.na 1 jezioro 10km 2, 20km. ale jak jechac jak nie ma czym. bo autobus ejzdzi 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7886655
"jak mam wydac 100zł na bilet to wole samochodem.Szybciej wygodniej." ale przecież nie masz auta! więc stoisz przed wyborem dać 100 zł na bilet na pociąg czy zostać w domu. chyba prościej kupić bilet niz samochód dla ciebie na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvbvasdddfdfdd
ja nie bede jezxdzic pociagime bo ni elubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyybrudka
"a jedzenie tak jak w domu. Kwatery z aneksem kuchennym wiec sami będziemy gotowac" na pewno wyjdzie cie drożej niż w domu ;) nie zrobisz zakupów hurtowo tylko na bieżąco czyli drożej, poza tym w miejscowościach turystycznych jest z reguły drożej, W domu masz przyprawy, mąkę, różne dodatki a tam wszystko trzeba kupic. nie bedzie ci sie pewnie chciało codziennie gotować więc bedziecie korzystać z knajp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×