Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mala_mini

Całą prawda o zdradzie

Polecane posty

Zdradzają wyłącznie ludzie bez honoru i zakompleksieni. Zwykłe tchórze, nie mam szacunku do nikogo kto zdradził, obojętnie ile by dobrego zrobił w swoim życiu. A ich usprawiedliwienia, jakie by nie były, są żenujące i śmieszne. tak musiałam tym tutaj podzielić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ując rghyu
bożż. ..ale do zdrady dochodzi najczęsciej po zakochaniu sie i nie mamy na to wpływu :( to niezalezna od nas..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogut pieje zawsze 3 razy
teś swięty piotr to jednak zakompleksiony pojebaniec bez honoru był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, niezależne, buahaha, rozmawiamy o fantastyce? jak sie zakocha w kimś innym to można się najpierw rozstać, albo powiedzieć grzecznie partnerce/partnerowi. "Kochanie a teraz idę zerżnąć moją ukochaną osobę bo z tobą mi się nie chce, co robimy, rozstanie czy zostawiamy tak jak jest?" przynzjamniej odrobiny uczciwości, ale nie po co... lepiej potem świętych udawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bede szczeraa
ciekawe o kim mowa, kto tu udaje :D :D przestańy robić ze szmatek teatrzyk :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Autorki Świat nie jest czarno/biały. Nie jest podzielony na ludzi dobrych i złych, ani krystalicznie uczciwych oraz złodziei. Kiedy będziesz w związku i poczujesz coś do innego faceta, wtedy zrozumiesz czemu ludzie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×