Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Martunia, smutno mi.., liczyłam, że od Ciebie pierwszej usłyszymy dobre wieści. Ale otrząsamy się i liczymy do następnego razu:-) Marta, jesteś dla mnie przykładem, że nie wolno się poddawać mimo wszystko:-) ściskam mocno kciuki! Smacznych ziółek kochana:-) Ja znowu czekam na męża, który się prysznicuje jak zwykle długo:-P no ale wystroiłam się w seksowną piżamkę od babci i czekam:-) :-) :-) :-) i jestem cierpliwa:-) milutkiej nocy dziewczyny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta kochana nie martw sie :* jestesmy z Toba, wszystkie ;) Mackowa, ano wkurza juz wkurza.. a u Ciebie jakies objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja poki co niee, czekam na sluz plodny, zobaczymy czy bedzie ksiazkowy jak u wiekszosci kobietek ktore pily ziolka :-) Agniesia ciesz sie ze maz dba o siebie i myje codziennie a nie hoduje mumki tygodniami pod pachami ;) ale sie usmialam z pizamki od babci, od razu stanal mi przed oczami Horacy z serialu Dr. Quinn ;p Giubelli wlasnie, bo Ty sie opierdzielasz wyobraz sobie :p albo ja slepa jestem (co jest zreszta oczywiste) ale mialas nam zdjecie wyslac brzusia :-) Aaaaa laski w sobote bedzie film P.S. Kocham Cie na tvnie. Uwielbiam go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe kobity glowa do gory i (.)(.) Do przodu :) Tylko powiem wam ze 3 dni wczesnie hmmm cos jest nie tak i boli okrutnie lewa strona ... Ziolka wypite i coz luty bedzie moj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny glowa do gory (.)(.) do przodu :) Ale powiem wam ze 3 dni za wczesnie to cos jest nie tak ... boli strasznie lewa str Ale co zycie dalej sie toczy i luty ja rezerwuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Ogladam zycie bez wstydu, alez sympatyczny lekarz pan Ambroziak tam wystepuje :-) moglabym miec takiego ginekologa tylko ciekawe czy poza kamerami tez jest ta cieply i mily ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Do mnie pewnie @ przyjdzie w nocy.... Jecie kwas foliowy codziennie? Mackowa jestem ciekawa czy zaskoczysz w pierwszym cyklu z ziołami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Alaa łooo a ja jaka jestem ciekawa ;) Ja kwas foliowy lykam codziennie juz rok :-) I NIE JEST TO INOFOLIK czy jakas taka cholera!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Ja też folik ale brak mi systematycznosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta jak ziolka? Znosne takie co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
O to ja bylam, skleroza Mackowa nie ma granic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny:) ja juz w pracy i zawijam te sreberka:) byle do 16 tej:P jak tam u Was po nocy? upojnej bądz tez przespanej:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaaa66
Hej dziewczyny ja jeszcze w łóżku leze... Ale trzeba powoli wstawać tak mnie boli brzuch tak strasznie nisko już by się mogła @franca zacząć a nie mnie meczy.... :-( Za oknem mam iglo do drapania całą noc padał deszcz i było - 3.... Miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Mackowa nie sa zle :) Ja juz jade do pracy i niesyety zima zaskoczyla Szczecin jak zawsze sniegu masakta a odsniezarek brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa też oglądałam Ambroziaka!! Już nawet sprawdziłam jakie mają ceny i, jak kiedyś będę miała jakiś "wstydliwy problem" to tam pojadę. Tylko muszę juz zacząć kasę odkładać:P Historia seksownych piżamek od babci jest dość zabawna:) Otóż moja babcia od wielu, wielu, wielu lat mieszka w USA, no i tam są takie zwyczaje, że przed ślubem robi się coś w stylu wieczoru panieńskiego i wtedy się daje pannie młodej prezenty. No i moja babcia, jako że jest nowoczesną Polką w Ameryce (:)) postanowiła wysłać mi taki prezent przed ślubem. Poszła do sklepu szukać seksownej piżamki na noc poślubną i.... nie mogła się zdecydować, więc kupiła 3! Powiem Wam, że jak je zobaczyłam, to mało się nie posikałam ze śmiechu! Zdecydowanie nadają się jako kreacje do klubu gogo, albo nie powiem gdzie:) Sama bym sobie takich nie kupiła, bo bym się chyba wstydziła w sklepie. Ale świetnie się nadają na podkręcenie męża, który wraca zmęczony z pracy i nie ma ochoty na mizianki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Czesc dziewuszki :-) Agniesia no masakra, nie wierze :-) to jeszcze takie babcie zyja na tym swiecie :-) genialna jest i super pomyslowa :-) Marta to ciesze sie ze Ci smakuja :-) a jak tam Twoj maz? Jeszcze w szpitalu czy juz w domu? Kiedy ta operacja? :-) Jovanka jestes? Czytasz? :-) jak samopoczucie? I przede wszystkim przygotowania do slubu bo to przeciez juz tuz tuz :-) Angelus a Ty jak sie masz? Zrobilas juz badanie? ;> Paulinka tez cos milczy... wykorzystalas sytuacje ze maz do domu wrocik? :-) odzywac se laseczki :-) Eweelka ja spalam jak zabita :-). tylko o 6 maz pobudke zrobil jak z pracy do domu wrocil, ale przewrocilam sie na drugi boczek i poszlam spac :-) zwleklam sie dopiero przed chwila z lozka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa w piatek wrocil teraz znowu w kwietniu i w tym roky operacje bedzie mial ;( za to w lutym czeka go operacja palca ktorego zlamal przed swietami i 9 lutego idzie znowu ... pechowy styczen nam sie zaczol:( A jak u cb? Ja bede teraz czekala na plodne zobaczymy czy cos sie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja tak na szybko. Giubelli, nie chce nic sugerowac:) ale jak sie zaslania to prawdopodobnie dziewczynka;P tak mi lekarka powiedziala, ze dziewczynki czesto sie zaslaniaja. Ja tak mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Marta w lutym będzie lepiej :) Palca zoperują i będzie sprawnie działał. Może jak sie skupisz na mężu to przestaniesz myśleć o dziecku i szybciej Wam sie uda zaciążyć :) tylko żeby mąż w czasie dni płodnych w domu był a nie w szpitalu ;) A u mnie bez zmian. Siedze w domu, rozleniwiłam się i straciłam rachubę który to dzień cyklu, 9 albo 10 ;) więc jako takich zmian po ziółkach jeszcze nie ma, choć mam nadzieje że będą. Zima u mnie pełna parą, na termometrze mam aktualnie -10 stopni, świec***iękne słońce i boli mnie bolano. Maż mnie męczy żeby jechać dzis wieczorem do rehabilitantki bo plecy dokuczają mi już od dłuższego czasu - mięśnie mam zbite strasznie - ale jakoś mi się nie chce. Na coś umrzeć trzeba ;) chociaż nie wiem czy z powodu zbitych mięśni da się umrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa ja sobie odpuszczam na jakis czas: tzn pic ziola bede ale od dzis zaczynam cwiczyc***przestaje liczyc wszystko i mierzyc temp... Jakos stracilam chec na wszystko ... Takze od dzis cwicze bo w sobote mam 18-ke mojego siostrzenca i trzeba sie w sukuenke wbic :p jak bede w sobote juz uczesana i przebrana to wysle wam fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Maćkowa - Ty wspominałaś o filmie p.s. I love you ? Dla mnie ten film to totalne rozczarowanie, mimo że jest cudny, ale tylko dlatego że czytałam książkę i po prostu....totalnie mnie wciągnęła, pochłonęłam ją w niecałe 2 dni! Zazwyczaj książki są lepsze niż kinówki - całe szczęście! Uwielbiam to uczucie jak wyobraźnia pracuje.... Siostra mi mówi żebym już zbierała książki, bo jak małe będzie spało a ja będę cierpiała na bezsenności, to się przydadzą :) Ona pochłonęła 12 lat temu Hobbita i wszystkie części Władcy ! Ja myślałam że wtedy człowiek jest padnięty totalnie, ale jak Cię dziecko rozbudzi to nadrabiasz braki intelektualne ponoć :P 🌼 taka oto ja - czemu się nie odzywasz ? Szkoda, bo pasuje żeby ciążówki się też wspierały.... 🌼 No tak! bo Jovanka ma szał przedślubny ! Wpadłybyśmy tam wszystkie do świętego miasta i rozrubę zrobiły pod urzędem :P 🌼 marta, ucałuj męża od kafeterianek :) 🌼 fiona - 90% ludzi twierdzi że będzie chłopiec! :) 2 koleżanki stwierdziły że czują dziewczynkę, a mi tam wsio rawno. Pierwsze dziecko - byle by było zdrowe! Jak będzie chłopiec to będzie śliczny ale nerwowy po mamusi :P , a jak dziewczynka to świrnięta i ładna po tatusiu :P hah :) 🌼 co do nocy to mi nawet nie mówcie....o stałej porze czyli po 2.00 zawsze idę się wysikać na autopilocie oczywiście. No i mój brat jako że naprawiał komputer postawił mi go nieopodal mojej trasy, a że zboczyłam z niej, to już inna sprawa. Stuknęłyście sobie kiedyś czwartego palca u nogi ?! Nie życzę nikomu. Nie spałam pół nocy, byłam pewna że go złamałam ! Jeszcze na piechotę musiałam iść do pracy, ehhhhh.... ale podkurczyć go nie mogę więc wyjdzie wieczorem co z nim. I widzicie ? Takie małe a potrafi dać w kość. Dosłownie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giubelli również czytałam książke P.S Kocham Cie, chociaż najpierw obejrzałam film. Książka zdecydowania 100 razy lepsza ale... Lubie sobie porównywac moje wyobrażenia o akcji która się dzieje w książce z tym co widze później na filmie :) bardzo lubie Hilary Swank, podoba mi się jak tu zagrała i to chyba właśnie dzięki niej no i może jeszcze postaci Lisy Kudrow uwielbiam ten film :) A czytałaś książke "Bez mojej zgody"? Polecam, piękna, wyłam jak bóbr, za to film z Cameron Diaz totalna porażka - moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to czytam : Alexa Kava - jak ktos lubi morderstwa Za to polecam wam " kwiaty na poddaszu" jest film i czytadelko i 2 czesc " platki na wietrze" tylko ksiazka film bardzo ciezko znalesc ale naprawde pecam. To jest o matce i jej dzieciach ktore trula....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Sensacyjnych i fantastyków nie bardzo czytam, ale może na coś się skuszę! Ja mam takie etapy - pół roku czytam, potem odstawka. Teraz jak te korki, obowiązki żony w domu :P i praca to ciężko.... "spotkajmy się pod drzewem ombu" - to jest chyba Santy Montefiore - ogólnie jej książki wywołują taką wyobraźnię, że.... tylko mieć czas na to.... Ile człowiek się uczy, czytając nawet bezwiednie! Książki kształcą jak podróże - polecam jedno i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiaty na poddaszu" mają aż 5 części! Ale po trzeciej wymiękłam. Pozostałe są już tak naciąganeee... Przeskoczyłam do piątki, bo tam się wszystko jakby wyjaśnia. Ale nie polecam. Jedynka i dwójka jeszcze ujdą. Najlepsza jest pierwsza i zostaje najdłużej w pamięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wróciłam z pracy wyrabana jak misterszmit:( cięzki dzionek:( Ręce opadaja ze zmeczenia:) Jutro ide do dentysty w piatek robie pełną morfologie a potem niech sie dzieje co chce:P U mnie tez jakos 9dc jak u Ciebei Mackowa chyba lecimy teraz jednym rytmem:) hehe jak Wam mija dzionek KOchane Staraczki i Cieżaróweczki:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po pracy, po zakupach... Zmęczona i nic mi się nie chce. Jak tu się zebrać na przytulanki:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Jezdem:) Rzeczywiście, mam trochę rzeczy do zalatwienia przed ślubem, ale nie panikuję i się nie denerwuję, bo w końcu to nie mój pierwszy raz:P Aktualnie leżę i odpoczywam po korkach, których miałam dzisiaj 5 godzin... Jezu... Ale dalam radę, potem zjadłam zupkę jarzynową, bułkę z salcesonem, popilam rumiankiem i rozkoszuję się brakiem mdłości:):):) M. obudził mnie dziś rano słowami: "Za 100 godzin zostaniesz moją żoną." Potrafi mnie wzruszyć (dokładnie tak znakomicie jak w*****ć), bardzo, ale to bardzo go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×