Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość karciaaa
Hej Dziewczyny:) fajnie że pomyślałyście o meilu dla mnie:)) u mnie dzisiaj cichy dzień bo bąbel nic nie bryka:( aż się zmartwiłam no ale to początek dnia będę obserwowała... byłam na badaniu moczu i wyszło mi że mam leukocyty i ph 7 jutro ide do gina i zobaczymy co powie. Babeczka z przychodni mówiła że w ciązy mogą te leukocyty być. Wogóle to zła jestem bo już zostałam o jednych spodniach dresowych i spódnicy ciążowej i chciałam coś kupić na rynku bo taniej to kurcze nie ma tej babeczki już któryś raz:/ ehh a w sklepie to ceny przerażają:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja ehh jakby to powiedzieć jest różnie :( już niby było wszystko dobrze, wymioty ustały. Radość ogromna z tego powodu a dziś przed śniadaniem znów tkwiłam głową w sedesie :( zrobiłam wczoraj badania, jade dziś odebrać i później z wynikami mam wpaść do gina. Zobaczymy co powie :| Cieszę się że u Was układa się lepiej, oby te starania zaowocowały 2 kreseczkami i słodkim maluszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olala2013
Hej dziewczyny:* Izulinka to już nie długo przytulisz malutką do siebie :) też chciałabym żeby moja księżniczka dawała o sobie znać tak często.. Wiem, wiem czasami mi się odechce ale chce i wiem że przeżyje ból kopniaczków :) oooo Karciaaa o której masz jutro wizyte?? Też jestem za hasełkiem dla Ciebie :*:*:* oooo Paola współczuje przeżyć.. Nie wiem co zrobiłabym gdyby to do mnie weszła jakaś obca osoba :/ oooo nessaja super, że przytulanki są i że stały się przyjemniejsze :) trzymam kciuki żeby były owocne :):* oooo Mackowa a myślałam że już Cięopuściły.. Ale chyba i tak jest lepiej niż kiedyś bo nie masz ich codziennie.. Jakiś plus Kochana:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
hej dziewczyny mam dla was wiadomosc od angelus poniwaz niestety sama nie ma jak do was napisac. Nadal sa z malutka w szpitalu :-( potrwa to jeszcze okolo tygodnia bo malej podawana jest seria antybiotykow :-( nasza kochana ma juz dosc i chce juz wracac do domku i tu nie ma sie czego dziwic... bardzo kazala was pozdrowic i wycalowac :-* & izulinka super ze napisalas bo myslalam o tobie jak ty to znosisz i zgadzam sie z toba na tym etapie nie jest fajnie mi wrecz z kazdym dniem jest coraz gorzej i fizycznie i psychicznie no ale tak jak mowisz ODLICZAMY :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala u mnie lekarz przyjmuje od 16 tylko zalezy która w kolejce będę:)) a Ty? mam nadzieje że i u Ciebie i u mnie wszystko będzie ok:) a i napewno już czujesz kopniaczki:) ale słodkie są nie?:D Dziewczyny przejrzałam całe chyba allegro no ciuchy na zdjęciach super zobaczymy bo zamówię getry z panelem i ocieplane zobaczymy co to warte. a jakie koszulki z nadrukami super i piżamki też różne fajne:) Mackowa biedaku nasz Kochany mam nadzieje że wszystko już będzie dobrze kurcze naprawdę masz kiepsko z tymi wymiotami:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Goscdarka Ty również jak masz możliwość pozdrów Angelus od nas, przesyłam całą swoją energię dla Niej, żeby wytrzymała dzielnie w tym szpitalu tyle ile trzeba. I oby Zuzia szybko wróciła do zdrowia. Wiadomo co jej właściwie jest? 🌻 Paola kurcze to Ty zamki zmieniaj w domu jak najszybciej. Mam nadzieję że już się troche uspokoiłaś i nic wartościowego nie zginęło z domu. Ja w pracy z takimi sytuacjami co raz mam do czynienia. Dobrze że Wam nic się nie stało. Teraz modne jest rozpylanie gazu usypiającego przez złodziei, jak wiedzą że właściciele są w domu. Więc człowiek nawet spokojnie nie może się położyć spać :/ 🌻 Olala, Karciaa jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o wymioty, wcześniej po dwa razy dziennie biegałam na sedes, jak zaczęłam brać żelazo to ostatni raz wymiotowałam tydzień temu we środe chyba. No i dziś znów. To jest męczące bardziej psychicznie niż fizycznie :/ no bo miało być juz tak pięknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karciaaa ja mam na 16 :) już się doczekać nie moge wizyty, usg i widoku maleństwa.. :) Ja teraz patrzyłam na allegro spodnie ciążowe bo w sklepach ceny są kosmiczne.. Można coś wybrać :) Muszę zrobić drugą segregacje szafy bo nie mieszcze się nawet w moje ulubione dresy.. :/ żałuje, że nie pracuje, miałabym większe możliwości finansowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
mackowa oczywiscie ze przekaze , nie wiem co dokladnie jest zuzi bo w sumie nic nie wspominala lecz sie dopytam i dam znac :-P & dziewczyny z wizyt na pewno przyniesiecie same dobre wiesci nie moze byc inaczej!!! :-* & a no i ja z moja skleroza oczywiscie tez jestem za tym zeby karcia dostala maila... & mackowa ja znow do ciebie :-) zakypilam magiczny owoc na zgage i jest lepiej :-) & zoneczka swietnie ze z malenstwem wszystko ok :-* :-* :-* & kasia gratuluje pokonania glukozy :-P & no i zapomnialam co jeszcze mialam pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Gośćdarka to obyś mogła zapomnieć zupełnie o tej zgadze dzięki magicznym owocom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
informacja od angelus: Mała ma zakażenie układu moczowego a w szpitalu złapała rotawirusa więc nieciekawie :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nessaja ja na ten program czekam odkąd zobaczyłam reklame :) już powiedziałam mężowi że ma sobie ze mną obejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okresu nadal nie ma ale udało się umówić jutro na wizytę zobaczymy co powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Szit, ca dzień! Dopiero przed chwilą zjadłam obiad... A wczoraj Kacperek miał swoje pierwsze szczepienia (w sumie drugie, bo pierwsze były w szpitalu). Biedaczek tak płakusiał żałośnie... Buźka w podkówkę, oczka zwrócone na mnie jakby z wyrzutem, że pozwalam na takie rzeczy i tysiąc łezek z tych moich ukochanych ocząt:(. Musiałam mu trzymać rączkę i nóżki do tych wkłuć (były 3) i sama prawie się poryczałam:(. Ale za to w nagrodę po powrocie do domku dałam mu buteleczkę ciepłego mleczka i pozwoliłam spać na sobie 3 godzinki. Tak się ta moja mysia wtuliła:*. No i wczoraj pierwszy raz moje dziecko trącało rączką zabawkę, która nad nim wisiała i śmiał się, wołając aaaaaaaa i guuuuuuu:):):). Olala - no u nas też jakoś ostatnio niespecjalnie... Cały czas kłócimy się o bzdury:(. Plus jest taki, że szybko się godzimy, ale i tak niesmak pozostaje:(. _nessaja_ - no pogodziliśmy się wtedy po jego powrocie. Poza tym nie lubię jak się kłócimy i obrażamy na noc, bo lubię zasypiać przytulona do niego (tym bardziej, że w mieszkaniu zimno, bo jeszcze nie grzeją, więc mam w tym podwójny interes:P ). asik81 - służę wsparciem:* Zawsze pisz co Ci na duszy leży:* karciaaa - laska, laska, ślepa nie jestem:P rudek - witaj:) Jeśli chodzi o Twoje objawy to rzeczywiście mogą one świadczyć o implantacji, czego bardzo Ci życzę:). Dawaj regularnie znać co i jak:) Izulinka -no u mnie było podobnie z tym wypinaniem pupska:). Kacper potrafił się cały przemieścić na prawo i tam wygiąć w łuk. Wyglądało to przekomicznie po prostu, bo po lewej stronie nie miałam brzucha, a po prawej Tatry!:):):) Ależ u Ciebie ten czas leci... Już niebawem Ty będziesz nam opisywać swój poród:) Paola - znaleźli tego gnojka? A! Zapomniałabym - ja też się zgadzam na hasło dla karci:) Biedna angelus i jej malutka... Mam nadzieję, że w szpitalu szybko jej pomogą i już niebawem wrócą do domku:(. goscdarka - :* Kasik_85 - wycałowałam:) Usia - ja niestety nie wiem jak walczyć z molami. Ale w Internecie na pewno znajdziesz jakieś rady. Żoneczka - :* IZA85 - to może będziesz miała okazję przeczytać opis mojego drugiego porodu, bo mój mąż coś ostatnio często gada o następnym dziecku:P Dziś na przykład pytał czy mój kręgosłup wytrzyma kolejną ciążę:):):). kasiaa12 - jak przeżyłaś glukozę, to żaden poród Ci nie straszny, uwierz mi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
Dziękuje za odpowiedź ;) też mam taką nadzieje chociaż pewnie sobie wkręcam, ale jest nadzieja. czekam do 10 powinnam dostać wtedy miesiączke ale znając życie nie wytrzymam i zrobie test wcześniej :P pozdrawiam wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
dziewczyny wlasnie ogladalam ten program i plakalam razem z ta babka gdy miala skurcze a jak doszedl moment cesarskiego ciecia i placz dziecka to lament niesamowity, lecz gdy on mial te wszystkie skurcze to doslownie sikalam ze smiechu i smialam sie tak glosno ze kacpra obudzilam :-P biedak sie poddal przy 8cm a kobieta nie ma odwrotu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olala i jak wrazenia meza po programie? :) moj tez ogladal ze mna na moja prosbe, czasem sie zasmial i robil duze oczy :P ale jak mu powiedzialam ze kazdy facet powinien byc przypinany razem z zona to jego mina bezcenna, zasmialam sie tylko i powiedzialam ze i tak byscie tego nie wytrzymali, zreszta Kossakowski tez przerwal eskeryment na 8cm rozwarcia nie mogac wytrzymac juz z bolu. Po wszystkim zapytalam jak wrazenia, to mi powiedzial ze zal mu mnie, bo nie zasluguje na taki bol. Rozczulil mnie tym :) i wlaczyl mi piosenke przy ktorej ze wzruszenia sie prawie poplakalam, i tak poki sie nie skonczyla siedzielismy, przytulalismy sie i calowalismy :) & Jovanko dobrze ze wogole zjadlas ten obiad ;) poslij nam aktualne zdjecie Kacperka :) a poki co, bylabys gotowa na druga ciaze juz teraz? :) & Paola otrzasnelas sie juz po tym wlamaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak zwykle ja - nie zalogowana IZA85 :) Dziewczyny jutro idę do pracy po prawie miesięcznym urlopie :( No przecież to jest za karę :( Co prawda tylko na 4 godziny ale mimo wszystko to za duzo po tak długim urlopie :) Byczylam sie ile mogłam, jadłam co dawali, nie robiłam nic, pozniej wybawilam sie na swoim weselku, zajrzalam do paru urzędów, codziennie w porze obiadowej kogos odwiedzałam zeby załapać sie na darmowy obiad a teraz.... Do pracy musze isc, obiady gotować, sprzatac..... O Matko!! Ale dam rade :) W grudniu kolejny urlop :) Hehehhe Xxxxx Jovanka kurna jak Wy juz nad drugim myślicie to wyjdzie tak ze jeszcze szybciej ode mnie pochwalisz sie 2 kreseczkami :) :P Ale bardzo dobrze :) Jesli macie możliwość to nie odkładajcie tak jak my decyzji o drugiej dzidzi. Zeby nie było tak jak u mnie i Eweelki :( Ja (Eweelka biedna zreszta tez :( ) bardzo żałujemy ze tyle czasu odkladalysmy decyzje o drugim dziecku :( Xxxx Rudek witaj :) Z całego serca zycze Ci oby to była implantacja :) Ale nie nakręcają sie bardzo bo niestety pozniej (jesli sie nie uda - ale absolutnie nie zycze Ci tego) jest bolące rozczarowanie :( Trzymam kciuki i czekamy na cudne wieści :) Xxxx Izulinka powiem Ci ze cos w tym jest, ze małżeński seks (poki co :) ) inaczej smakuje :) Nie jest to nic mega innego ale uczucie ze to juz seksik z mężem chyba bardziej podkręca atmosferę :P Xxxx Paola ale kurna przeżycie :( Mam nadzieje ze jakos doszliscie do siebie! Udało sie ustalić kto to w ogóle był? Uwazajcie na siebie! Xxxx Nessaja kochana jestes :* Dziekuje :* Ja za Ciebie mocno trzymam kciuki :) Teraz musi Wam sie udać :) Z takim podejściem do seksiku to na pewno beda 2 kreseczki :) Z całego serca Ci tego zycze :) Xxxx Goscdarka przekaz prosze Angelus ze mocno trzymam kciuki za zdrowko Malutkiej :) I oby szybko wróciły do domciu :) :* Xxx Asik trzymam kciuki zeby to fasoleczka była sprawca braku @ :) :) Zeby była zdrowa i zagnieździła sie tak gdzie powinna :) Czekamy jutro na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KOchana, wczoraj dwa razy pisałam do Was i musialam na koncu zgasić stronke gdyż mi ktoś wchodził przed biurko w pracy:P U mnie dzisiaj @ sie rozkręca, ehh zaś 5 dni męczarni, jutro mijają mi 4 miesiace od mojej operacji.Leci ten czas choc dla mnie za wolno wciąż. Codziennnie cwicze na bieżni, co prawda waga nie bardzo spada ale czuje sie lepiej fizycznie i odrazu człekowi lepiej jak wyrzuci z siebie troche potu:) No moze 1kg mniej ale co to jest.:P 🌻Iza85 kochana dasz rade w pracy, jesli to tylko 4 h to przeleci jak z bicza strzelił:) Masz racje kochana za długe zwlekałysmy ,nigdy nie sądziłam ze tyle przejde, aż sie boje co będzie dalej. jakie potem wyroki boskie mnie czekają. A u was jak teraz staranka? pełną parą juz? jak sie wogole czujesz jako świeżo upieczona mężatka? 🌻 nessaja odliczamy do Twouich 2 kreseczek, musi sie udać wierze w to mocno:) 🌻 Mackowa jak sie czujesz kochana>? czy te wymioty Ci juz ustały ciut? 🌻 Agniesia88 jestes tu bo coś nie widze, halo zyejmy tam:)? 🌻 Paola a jak u ciebie? otrząsnęłaś sie po tym złodzieju? 🌻 Kasik85 odliczasz juz dni i godziny:)? do wielkiej "szczęśliwej trzynastki:)? 🌻 Jovanka racja nie ma co zwlekać:) ja juz bym 2 raz tego błędu nie popełniła, kto widziałać czekać 4 lata, zgroza:) 🌻 kaarcia, olala2013 , izulinka, gospodarka jak sie dzisiaj czujecie? a gdzie brzoskiwnka? ❤️ 🌻 angelus trzymaj sie tam kochana, daj znać jak malutka!! Wiecie co dziewczyny- za chwile mija juz ROK jak juz jestem na tym forum i kurka ' nie mam sie czym pochwalić' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, porobilamb ym tu troche porzadeczki:P MAMUŚKI ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelinka Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj CIĘŻARÓWKI ❤️ ❤️ bejbe27 *******27 ********* 18cs*******1dz********* tp 16.08.2014 Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻🌻🌻 Pita82____________32______2cs_______1dz______@XX.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@ XX.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ XX.09. 2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 asik81____________33______1cs_______________@ 27.08.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.092014 Eweelka_________32______7cs________2dz______@04.10.2014 Kasiuik85 czy Ciebie @ brak?jak wygląda sytuacja:)? PITA, paulinka zaaktualizujecie sie? kiedy macie termin następnej? przesuwam Was wirtualnie na wrzesien:P Martuś zaglądasz do nas jeszcze? ? 87srem moonlight86, dziewczyny jak wrócą to wpiszemy na liste ale chyba od maja tu nie zglądają, a mamy wrzesien. a ja jak zwykle zamykam liste staraczek:) i tak do 2020:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nessaja uwielbiam twoje posty ostatnio. Twój mąż potrafi być kochany nie powiem. Ja mam program nagrany i napewno oglądne dziś z moim... Ciekawe jakie będą reakcję. Napewno nie tak słodkie i rozkoszne jak u ciebie. Coś mam takie przeczucia Nessaja ze juz wkrótce odwiadczysz nam dobra nowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweelka Ty jak zwykle nie zawodna :) nadal pelnisz swoja funkcje i porzadkujesz tabelke :) przenioslabym tylko Bejbe do mamusiek bo z pewnoscia juz urodzila, szkoda tylko ze sie nie odzywa :( zazdroszcze Ci tego samozaparcia do cwiczen, ja przed staraniami tez chcialam ale wiesz jak to jest, ochota mi przeszla po jakims czasie, teraz mi sie troszke przytylo bo od czerwca jak zaczelismy sie starac to juz odpuscilam i wszystko co pod reka mialam jadlam bez wyrzutow a teraz te wyrzuty dwa razy wieksze :P i zle juz mi sie na siebie patrzy jak ze spodni wystaja mi boczki :( a kondycje wypracujesz sobie do ciazy i porod nie bedzie dla Ciebie straszny :) & Alaa dziekuje :) maz potrafi byc slodki jak chce, ostatnio od tamtej klotni jakby przeszedl metamorfoze :P nie jest taki ciagle, 24h ale wtedy kiedy musi staje na wysokosci zadania :) a co do 2 kreseczek to sie okaze, nie chcialabym sie nakrecac bo potem tylko lzy beda, choc baaaardzo bym juz chciala & Zoneczko a Ty gdzies zniknelas?? & Paola za dwa dni termin @, mam nadzieje ze jej ani widu, ani slychu i ze nie przyjdzie. Kiedy dokladnie konczy Ci sie umowa? & ciekawe czy Gofcia do nas jeszcze zaglada & Goscdarka wlasnie, masz jakis kontakt z 87srem? udalo im sie wkoncu? & Asik bylas na becie?? czekamy na wyniki :) & Mackowa, wymioty odpuscily?? kiedy masz miec wyniki alatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny 12.08 wyszedł mi pozytywny test (ponad 4tyg po stosunku) , powtórzyłam test tej samej firmy po 3dnniach robiłam tez inne testy dla pewnosci bo nie mogłam uwirzyć po 7,10,14,21 dniach po tym pozytywnym wszytkie negatywne. Byłam u gina 2 tyg po pozytywnym tescie, powiedzial że wsztko jest ok w ciąży nie jestem. Czy test by mnie oszukał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez myslalam zeby bejbe przenieś- totez tak zrobimy- kochana odezwij sie do nas :):) MAMUŚKI ❤️ Majowa*************27*********18.01.2014********Marcelink a Fiona************** 25*********07.03.2014******** Wiktoria Taka oto ja*********24*********24.03.2014********Dominik Giubelli ************27 *********25.06.2014********Antonina motynka ***********24*********09.07.2014******** Miłosz JovankaJo *********29 *********16.07.2014********Kacper Angelusdominus ***24 ********17.07.2014********Zuzia PauliśC************* 23 ********18.07.2014******** Mikołaj bejbe27 *******27 ******18cs*******1dz***** tp 16.08.2014 CIĘŻARÓWKI ❤️❤️ Goofcia********22*********6cs*********1dz********tp 07.11.2014 Izulinka7*******24*********13cs********1dz****** *tp 15.11.2014 goscdarka *****24*********6cs*********2dz********tp 15.11.2014 kasiaa12*******23**********?cs********1dz******* *tp 18.12.2014 Kaasik89*******25**********4cs*******1dz******** *tp 24.12.2014 Stymulowana**28*********18cs********1dz********t p 12.01.2015 olala2013*******24**********5cs*********1dz*******tp 15.01.2015 brzoskwinka14**21********14cs********1dz******** tp 21.01.2015 MaćkowaŻona***28********16cs********1dz********tp 24.01.2015 Eska 22**********23********17cs********1dz********tp 27.01.2015 karciaaa*********24*********2cs********1dz********tp 01.02.2015 ŻoneczkaKrk*****26*********1cs********1dz****** *tp 04.02.2015 Alaaa66**********28********14cs********1dz******* tp 10.03.2015 Usia1993*********21*********1cs********1dz********tp 05.04.2015 AKTUALNE STARACZKI - 2014 🌻 🌻 🌻 asik81____________33______1cs_______________@ 27.08.2014 Pita82_____ _______32______2cs_______1dz______@XX.09.2014 Agniesi88_________26_______8cs_______1dz_____@ XX.09.2014 paulinka121989____25______13cs______1dz_____@ XX.09. 2014 kasik_85__________29______18cs_______2dz____@01.09.2014 Paola1801________22______11cs_______1dz_____@06.09.2014 nessaja___________21______5cs_______1dz_____@14.09.2014 IZA85____________28______4cs________2dz_____@25.092014 Eweelka_________32______7cs________2dz______@04.10.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam ze 3 dni po wizycie u gin dostałam krwawienia które przypominało @. Ale było skąpsze niż moje dotychczasowe @. Mocne krwawienie było 1 dnia, 2 słabsze, nastpene 2 dni jeszcze słabsze az w koncu ustało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdarka
heh ja dzis ciezka noc i ciag dalszy dnia... maly o 3 obudzil sie z goraczka 39 i wymiotami dopiero nie dawno zbila mu sie temperatura lecz ciekawe na jak dlugo :-( a wczoraj kladlam go spac zdrowiutkiego... & co do srem 87 wiem tylko tyle ze jakis czas temu miala 2 inseminacje a jakie jej skutki to ???? juz tyle razy pisalam zeby dala znac na forum lub chociaz mi co tam u nich lecz twierdzi ze praca praca i cisza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej gospodarka, to ile ma twój mały? do przedszkola, szkoły chodzi? moze cos złapał?jakis wirus? Pogoda sie chyba robi, widze w pracy za oknem jakies promyki słońća:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie słonko kochane może to idiotyczne pytanie ale jak skończę 16tc to Kończę 4miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×