Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

hey dziewczyny..... nie wiem czy ktoras jeszcze tu jest teraz, no ale napiszę. dzis robilam bete i wynik-360,4. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gina mam dopiero w poniedziałek 5.01. chyba pojde jeszcze w pt na bete i zobacze czy rosnie,tak dla wlasnego spokoju. co mi radzicie i co myslicie o moim wyniku bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta heeej!! no Ty to masz wyczucie czasu do przekazywania wieści ;) Cóż ja myślę... myślę że trzeba Ci GRATULOWAĆ! :) możesz (albo i nie koniecznie bo zamknięte laboratoria będą) powtórzyć wynik, ale nie musisz :) Nie masz na wyniku norm podanych? :) no ciąża jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Z tego co pamiętam to wynik najlepiej jest powtórzyć po 48 godzinach :) ale dla swojego świętego spokoju możesz i w piątek :) a powiedz tego 5 stycznia to który to będzie dzień cyklu, bo nie chce mi się szukać wczorajszych wpisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Nessaja ale mi smaka na jedzenie narobiłaś! Ysz Ty! :) ale zostaw lepiej te przeterminowane rzeczy ;) proponuje jutro rano napaść na jakiś sklep i zrobić zapasy na wieczór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa zona....wiem wiem ze jest pozno ale dzis tyle spraw do pozalatwiania mialam ze dopiero znalazlam odrobine czasu aby przed kompem usiasc.....w poniedzialek bedzie to 45 dc. wiem ze po 48 h, ale niestety wypadaloby to w nowy rok,a niestety wtedy bedzie laboratorium zamkniete, a w pt powinno chyba byc otwarte...tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tam niby sa normy,ale jakos nie moge sie w nich polapac.....jakies takie duze rozbieznosci...nie czaje tego np. 1 tydzien od 5-52 czy jakos tak 2 tydzień też od 5 do chyba 100 hmmmmmmmmmmmm............ czarna magia nie mam tego wyniku teraz przy sobie zeby dokladnie napisac te normy, no ale fakt jest taki,ze sa duze rozbieznosci i nie wiem do ktorej wartosci przypisac moj wynik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rapasta ciaza jak w mordę strzelił :) moze tak byc ze wczoraj pęcherzyka nie było a w poniedziałek bedzie:) albo słaby sprzęt ma Twoj gin. Ale masz nicki wczoraj robilas smaka hanuta a dzisiaj rapasta kojarzy mi sie z pasta z ryby czyli z makreli mniam. U nas plany sylwestrowe także uległy zmianie, idziemy jutro na znajomych, ale na spokojnie:) po 24 do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta ja na Twoim miejscu i w piątek bym powtórzyła :) zresztą sama jeździłam swoją betę powtarzać w sobotę, kilka godzin po powrocie z wesela siostry :) ale wynik masz na serio całkiem w porządku :) poszukałam właśnie swojego wyniku i według norm na nim podanych wychodzi że u Ciebie to 4-5 tydzień :) Nic dziwnego że lekarz nic jeszcze nie widział na usg. U mnie pierwszy wynik wyniósł 777,9. Badanie robiłam w klinice do której chodzę, na korytarzu spotkałam swojego lekarza i on od razu powiedział że wynik jest bardzo dobry ale na usg jeszcze nic nie będzie widać mimo tego że sprzęt mają wysokiej klasy. Po prostu pęcherzyk jeszcze był za maluni żeby go dostrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, ze to ciaza.... :) ale uciesze sie dopiero tak na stowke jak gin stwierdzi to na usg i jak beta bedzie przybierac :) fakt faktem moj gin ma nie najnowszy sprzet....juz tyle lat ma prywatny gabinet,a nie moze zainwestowac w nowszy sprzet.....ale mam jakis sentyment do tego mojego ginka :) jest przemilym czlowiekiem, zawsze ma dla Ciebie czas, zdobył moje zaufanie po prostu my na sylwestra tez spokojnie....w gronie najblizszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mackowa zona Ty to masz skojarzenia z tymi nickami heh..... po tej pascie z makreli to sie usmialam heh :) tak tez z moich obliczen wychodzi, tak jak napisalas.... w pt lece robic wynik powtornie.....taka jestem ciekawa co pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta to Stymulowana ma te skojarzenia, mnie w to nie mieszaj ;) hehe. A kiedy planujesz powiedzieć dla męża/chłopaka? :) Ajj no i najważniejsze, pytałam wczoraj o kwas foliowy ale odpowiedzi nie znalazłam, bierzesz go? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mezus zyje ze mna tym wszystkim i o malo sie nie ze*****a heh ze szczescia oczywiscie, ale ja biore to na luzie jeszcze wszystko,zeby miec stu % pewnosc......sorki kochane nie spojrzalam i napisalam, tak tak to stymulowana ma takie skojarzenia heh :) pasta z makreli heh..... pomysle o takim nicku w przyszlosci :) tak tak biore kwas foliowy, mam nadzieje, ze bedzie on pomocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta na pewno zaszkodzić nie zaszkodzi :) To wiesz jutro sylwek przy lampce Piccolo ;) aż se łyknę Wasze zdrowie, pod warunkiem że mąż nie zapomni mi kupić ;) Co do nicku to może nie zmieniaj, zostań przy tym. I tak wogóle zapraszamy do naszego grona :) zostań z nami na dłużej :) rozumiem Cię doskonale ja też do pierwszej wizyty na której już w końcu zobaczyłam i usłyszałam serduszko byłam nie do końca pewna czy jest wszystko ok. A po tej wizycie... czułam jeszcze większą niepewność ;) i właściwie czuję ją do dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa Zona jest mi bardzo milo za zaproszenie i napewno tu z Wami zostane.... fajnie :) Oczywiscie, na wszelki wypadek tylko Picollo, a po drugie mam córcie i mamusia zawsze w Sylwester trzezwa,zeby niunia mogla sie zajac :) Ja rowniez wypije (oczywiscie picollo) za Wasze szczescie, pomyslnosc i powodzenie oraz DUUUUUUUZZZZZZZZZZZOOOOOOOO ZZZZDRRROOOOOOOOOWWWWWKKKKKKKKKAAAAAAAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Rapasta no i fajnie :) to teraz pakuj tyłek w piżamę i spaaaać zamiast się przemęczać :) oszczędzaj się, dla dobra Maluszka! :) 🌻 No a dla tych wytrwałych forumowiczek mam newsa!!! ZOSTAŁYŚMY CIOCIAMI!!! Dzielna nasza kochana Oleńka urodziła Lenkę! Maleńka waży 2550, ma 49 cm. Jej pierwsza życiowa ocena to... 10!!! :) Poród naturalny. Jutro (znaczy właściwie już dziś ale w późniejszych godzinach) Ola ma napisać więcej informacji :) jakby co od razu Wam przekażę. A teraz ide zjeść kabanosa z ogórkiem kiszonym bo z tych emocji zgłodniałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje olusiaaaa zdrowka dla Was:):) ciesze sie ze jestescie juz razem Jupi jupi Mackowa kabanos? Kurde ja to bym jadla i jadla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyżby strona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile jeszcze takich bezsensownych wiadomości trzeba napisać żeby strona przeskoczyła... w takich chwilach irytuje mnie to forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeskakuj paskudo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skacz mówie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam do 1, jak nie przeskoczy to ide spac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ehhh.. ileż można czekać się pytam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jaja jakies :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ileż jeszcze tych wpisów mam dodać żeby strona przeskoczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widze to conajmniej jeden :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Stymulowana to wcinaj póki jeszcze możesz bo wiesz jak się Oliś urodzi to różnie może być ;) 🌻 Nareszcie przeskoczyła, a ile to się człowiek namęczyć musiał żeby dokonac tego przeskoku ;) teraz mogę iść spokojnie spać. Dobranoc moje drogie panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mackowa dziekujemy za wiesci i gratulacje dla Oli! :) tak cos czulam ze dlatego nie odpisywala :) ale sie ciesze :) no to przekaz calusy dla dziewczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×