Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdadsfsd

Mam wyrzuty sumienia że jestem na utrzymaniu rodziców

Polecane posty

Gość sdadsfsd

mam 23 lata i studiuje dziennie dopiero na 2 roku, rodzicom nie jest ciężko mnie utrzymywać, czy w moim wieku każdy już pracuje i sam się utrzymuje? Zamiast cieszyć się wyjazdem na 10 dni na majówkę to się tym przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedni rodzice
ty pasożycie do roboty byś się wziął a ze na kafe siedzisz ci nie wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadsfsd
pracuje czasem ale tylko dorywczo i nie są to duże pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
Spoko jeszcze 3 lata i wyjedziesz na zmywak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co studiujesz ciekaweg
że muszą być to studia dzienne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdadsfsd
Ekonomię, nie muszą, ale po co mam płacić za zaoczne, na których poziom jest niższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietonie
...i nie mozna sie nachlac i podupczyc kolezanek z roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę za zaoczne, na których poziom jest niższy, ale przynajmniej nie jęczę na kafe, że jestem na utrzymaniu rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfgfgd
Sam fakt, że o tym myślisz i się przejmujesz dobrze o Tobie świadczy :) Masz 23 lata , myśle że jeszcze 2 lata mogą Cie utrzymywać. Ja mam 22 lata i też mnie utrzymują jednak chce iść do pracy żeby zarobić na samochód i zajęć mam mało :) Nie wstydz się tylko się ciesz,że Twoich rodziców ''stać'' na Ciebie. Odpłacaj im się pomocą w domu i dobrymi ocenami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelulla
Ja na Twoim miejscu bym się martwiła bardziej co zrobię po 5 latach dziennego studiowania? Myślisz, że ktoś przyjmie Cię tak łatwo do pracy bez doświadczenia? Masz bardzo malutki i dziecinny rozumek. Ja podczas studiów pracowałam, na początku w różnych firmach jako szarak, ale wyrobiłam kontakty i teraz jestem tuż po studiach i pracuję w świetnej firmie na dobrym stanowisku. Ty jak dobrze pójdzie może około 30stki zaczniesz wychodzić przed szeregi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihiehhh
Nie przejmuj się głupimi komentarzami :) Jeśli rodziców na to stać żeby cię utrzymać na studiach i nie muszą dodatkowo pracować wypruwając sobie żyły. To ciesz się życiem i studiowaniem :P Ja też robiłam sobie takie wyrzuty i na 5 roku zaczęłam pracę żeby odciążyć rodziców. Jak powiedziałam mamie dlaczego poszłam do pracy to mi powiedziała, że wcale nie musiałam bo stać ich na moje utrzymanie a młodość ma się tylko jedną. Studia wspominam jako jeden z najpiękniejszych okresów w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlciaNormalna
Statystyk nie znasz? Nie wiesz, gdzie żyjesz? Tu każdy ma mieszkanie po kimś, lub zapłacone przez rodziców nie oszukujmy się. W większości państw europejskich takich jak Hiszpania czy Polska, większość młodych ludzi mieszka z rodzicami do 30 roku życia i dłużej, więc nie dramatyzuj. Każdy radzi sobie jak może - jednym wszystko przychodzi od innych, reszta ma pod górkę. Proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
mi tez mama mówila, dziecko studiuj i baw sie, jeszcze sie w zyciu napracujesz. A teraz sie okazauje ze sie nie napracuje, bo pracy nie ma i pozostaje tylko płacz i zamartwianie się teraz. Człowiek głupi jest czasem tak ze az szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Ja mam 24 i nie zamierzam pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×