Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Diana_89

Nauka jazdy, ale gdzie? - Częstochowa

Polecane posty

Gość jasmalk
Jeśli chodzi o Kraków, to bardzo dobrą szkołą jazdy jest OES tu jest ich strona http://www.oes.krakow.pl/. Ja robiłem tam kurs na kat B i jestem bardzo zadowolony. Pani Marta Zawier**** bardzo dobrze przygotowała mnie do egzaminu i nie miałem problemu ze zdaniem za pierwszym razem. Generalnie warto się do nich udać bo wiedza jak przygotowywać do egzaminu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych czasach prawo jazdy to podstawa i po krótkim namyśle zapisałam się do autoszkoły Format, gdzie godziny wykładów i jazdy odpowiadały mi idealnie, a także zachętą były auta utrzymane w dobrym stanie i przede wszystkim czyste. Widać, że szkoła dba o dobrą reputację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama w końcu poszła na naukę jazdy i zdecydowała się na autoszkołę Format w Częstochowie . Było to dobre posunięcie w jej przypadku, bo mogą się dogadać co do elastyczności godzin kursu, a także miała wyrozumiałego instruktora, który potrafił czegoś ją nauczyć. Efekt był nie zły, bo egzamin zdała i sama ogólnie była zadowolona i w jej imieniu polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz tylko taką możliwość, jedź na naukę i egzaminy do Lublina. Po pierwsze, łatwiej tam zdać (kierowcy bardziej rozsądni moim zdaniem) a swoją droga jest tam dobra szkoła która wie jak poradzić sobie z każdym uczniem, a mianowicie www.cskrozped.pl . Ja tam chodziłam zachwalam nadal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zawsze polecam sprawdzenie szkół w rankingu na stronie https://www.superprawojazdy.pl/. Wybierasz swoje miasto i masz bardzo dużo szkół w jednym miejscu. Są tam rankingi zdawalności, ceny, kupony rabatowe no i przede wszystkim opinie kursantów. Generalnie wszystko, czego potrzeba, kiedy szuka się szkoły idealnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osha
Masakra.. jak nie masz gdzie, to mozesz zrobic jak moja coreczka. kupila kolekcjonerskie prawo jazdy z fastidcard com i jest super zadowolona. jezdzic umie bardzo dobrze bo tata ja uczyl, ktory byl rajdowcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autoszkołę Format znalazłam w internecie i po zapoznaniu się z ogólnymi informacjami i opiniami zapisałam się do niej i była to dobra decyzja. Szkoła udostępniła dobrą bazę dydaktyczną i nie złe auta z miłymi insteruktorami. Całą naukę wspominam miło i co ważne bez problemu mogłem zdać egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przedmówca pisze oo autoszkole to też potwierdzam.Bardzo dobrze wspominam kurs z nauki jazdy, który zaliczyłam w tej szkole. Wszystko było na wysokim poziomie, a instruktorzy byli w stanie przekazać niezbędną wiedzę i zrobić z nas prawdziwych kierowców. Czego więcej chcieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos na M ale nie pamietam dokladnie.. :v ale i tak pomimo tego ze tam chodzilam, polecam bardziej opcje kupienia na fastidcard com :) teraz jestem starsza i madrzejsza i tak bym zrobila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myślałam, że nie mam umiejętności, ani talentów bycia kierowcą, ale w końcu dałam się namówić na kurs i poszłam z przyjaciółką do autoszkoły Format. Początki były trudne, ale powoli się przekonałam do jzady i pozbyłam się lęków i to dzięki wydatnej pomocy dobrego instruktora. Teraz z przymrużeniem wspominam tamten okres, a jeżdżę podobno świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkół jest sporo tego typu, ale faktycznie nie jest łatwo coś dobrego wyłowić, ale kilku znajomych poleciło mi szkołę OSK Format, która okazała się bardzo fajna, a cena była umiarkowana. W każdym razie dobrze przygotowują do egzaminu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie OSK FornaT to najbardziej konkretna szkoła tego typu w Częstochowie. Podchodzą rzeczowo do wszelkich aspektów dotyczących kształcenia kierowców i nie ma taryfy ulgowej, co procentuje później wysoką zdawalnością podczas egzaminów. Przeszłam przebojem cały kurs i nie popsułam statystyki związanej ze zdawalnością. Było super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałem Format na kurs jazdy ze względu na dore ceny i mnogość kategorii. Niedawno zrobiłem u nich prawko na motocykl i teraz robię na samochód. Wszystko dobrze zorganizowane i mogłem rozłożyć na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam z przyjaciółką wiosną do format i bardzo byłyśmy zadowolone z udogodnień jakie świadczy szkoła, a także porządnego poziomu nauczania, wszystko było zorganizowane i terminowo. Nie można się niczego przyczepić! Nawet obie zdałyśmy w tym samym terminie. Polecamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam http://szkolyjazdypzm.pl/szkola-nauki-jazdy-biala-podlaska/ Na stronie jasno mozna się wszystkiego dowiedzieć. Łatwo później umówić sie na dodatkowe godziny. Instryktorzy mega sympatyczni i na luzie, człwoiek nie siedzi w samochidzie jak na spzilkach :) Ja zdałem za drugim razem dzieki nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Częstochowie jest trochę szkół tego typu i laik może mieć pewien problem z dobrym wyborem. Ogólnie w każdej szkole można się przygotować do egzaminu, ale róznie bywa z tymi godzinami jazdy, czasami samochód ne jest sprawny , nie odbywają się wykłady itd. Dla tego zanim się wyda pieniądze dobrze jest zasięgnąć opinii u osób, które wcześniej gdzieś chodziły. U mnie wyszło, że większość chwaliła szkołę Format i tam poszłam. Wszystko tam sprawnie działa i nie musiałam się niczym stresować. Szkoła dobra i porządna. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawsze warto patrzeć na najtańszą cenę kursu, bo różnie to bywa i ja wybrałem autoszkołę Format ze względu na bazę dydaktyczną a także stan posiadanych aut. Podczas kursu wszystkie wykłady odbyły się i nie zdarzyło się żeby jakies autko szwankowało. Do tego instruktor był super. Dużo się nauczyłem i z egzaminem nie miałem problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszedłem z kumplem do szkoły Format bo chcieliśmy zrobić prawko na motor i autko i nie było z tym żadnego problemu. Do tego trafiliśmy fajną grupę kursantów z którymi się zaprzyjaźniliśmy a nauka była lekka i przyjemna. Do tego jeszcze w przystępnej cenie. Polecamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam OSK Fornat.Podoba mi się w tej szkole podejście kadry do kursantów a także ogólnie panująca atmosfera. Mogłam bezsresowo spokojnie się przygotowywać do egzaminu i dzięki dobrze przygotowanym i dosyć ciekawym wykładom. Jazda po mieście autem pod okiem profesjonalnego instruktora była pouczająca, ale też dużo zyskałam teraz się czuję całkiem dobrym kierowcom, ale to jest efekt dobrej nauki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
format to świetna szkoła. Bardzo dobrze przygotowują do egzaminów. w moim przypadku egzamin był już tylko formalnością. polecam Format!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ja szukam szkoły w Częstochowie która miałaby cierpliwych instruktorów ponieważ bardzo się boję jeździć. Czy w tej sytuacji też polecacie Format?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. tak, ja polecam Format. Moja dziewczyna w końcu zdała prawko jak w Formacie się za nią wzięli:). Teraz to ja mogę być po imprezie zawieziony do domu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam wegacar. są najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wegacarze zaoisałam się na kurs, ale zdecydowanie tam nauka mi nie podeszła. Nie wiem jak innym. To była szkoła nie dla mnie. Prawo jazdy zrobiłam przy pomocy szkoły Format. Bardzo dobrze tam wiedzę wykładali i auta mają takie jak do egzaminu. Bardzo dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w częstochowie w której ja również mieszkam prym wiedzie Format. Nie zawracałem już sobie głowy innymi szkołami, bo szkoda mi czasu było. Dzięki naukom w Formacie wszystko poszło gładko i od miesiąca śmigam już sobie autkiem po mieście:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też teraz rozglądam się za szkołą nauki jazdy. Dobrze, że ten wątek powstał. Piszcie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza szkoła w Częstochowie. Poszłysmy tam na prawko razem z moją mamą. Obie jesteśmy teraz dumnymi kierowczyniami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×