Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Diana_89

Nauka jazdy, ale gdzie? - Częstochowa

Polecane posty

Gość gość
Ja już co prawda jestem starym kierowcą, ale syn niedawno uczył się jeździć i wybrał szkołę Format. Bardzo sobie chwali! Mówił, że auta takie jak na egzaminie, a to ważne dla młodego kierowcy, bo każde auto inaczej chodzi. w każdym biegi wchodzą inaczej, a tu było to samo auto na egzaminie, więc nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi to jest dobra szkoła http://www.autoszkolalider.pl/. Instruktorzy z powołania i fajnie nauczają. Panie w biurze ogarnięte i pomocne. Samochody tez są czyste, sprawne i zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódź łodzią, a w Częstochowie mamy Format!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej ktoś napisał Format i to jest właśnie Bardzo dobra szkoła. Żona z córką tam prawko robiły. obie za pierwszym razem zdały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodaj jeszcze, że tam jest dogodna forma opłat i terminów kursów. Dla mnie to było bardzo ważne, bo całą sumę za kurs to ja tak od razu nie miałam. Dla mnie w punkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unicz
Jedyną szkołą nauki jazdy w Częstochowie jaką mogę polecić jest ośrodek http://naukajazdyczest.pl/. Mają najlepsze ceny i opiekę instruktorów aż do egzaminu. Moja córka zdała prawo jazdy za pierwszym razem, teraz zapisałem syna. Obydwoje zadowoleni szczególnie córka, ponieważ nie wierzyła w siebie i nie czuła się dobrze za kierownicą, a teraz jeździ jak profesjonalistka. Za to mój syn ma bakcyla od dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Polecam osk Safety Car, robiłem tam kurs na A2 i B i wszystko zdane za pierwszym razem. Mają elastyczny grafik zarówno teorii jak i jazd. Instruktorzy naprawdę cierpliwi i wyrozumiali :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Format! Dla mnie najlepsza szkoła! Ma świetnych instruktorów i przede wszystkim cierpliwość do kursantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Witam OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "ALB" ANDRZEJ BULAK ja korzystałem z tej szkoły jest to najlepszy ośrodek!! Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

W Format robiłem prawko na motór. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Wczoraj odebrałem prawko:), a kurs robiłem w szkole Format:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Format. Tam przede wszystkim mają bardzo dobrych instruktorów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

Też znajoma polecała mi właśnie tą szkołę Format. Dużodobrego się tutaj też o niej słyszy. Tyle poleceń, że też postanowiłem robic tam prawko. Ja sam jeszcze nic o tej szkole nie mogę powiedzieć, bo kurs dopiero będę miał, ale właśnie wśród przyjaciół dobrze się o Format słyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Cześć, zarowno ja jak i kilku moich znajomych robiliśmy prawko w SAFETY CAR, polecam tą szkołe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Cześć, zarowno ja jak i kilku moich znajomych robiliśmy prawko w SAFETY CAR, polecam tą szkołe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyprian

Ośrodek szkolenia kierowców Format!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Format najlepszy, bo ma cierpliwych instruktorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad
Dnia 2.09.2019 o 08:24, Gość asia napisał:

Format najlepszy, bo ma cierpliwych instruktorów.

W 100% się zgadzam. To bardzo dobra szkoła! Zona się tam uczyła i teraz mam bardzo fajnie, bo wszędzie mnie wozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek

Kilka szkół w Częstochowie przeszłam.  Zztrzymałam się w autoszkole Format i tu ukończyłam kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymon

Zgadzam sie z większością. Format ma bardzo dobrych instruktorów i ma dobre auta. Egzamin to już tylko formalność po tej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2017 o 23:26, Gość gość napisał:

Myślę, że OSK Format to może być najlepsza szkoła w mieście, bo czas spędzony w niej był bardzo miły, a efektem było zdanie prawka za pierwszym podejściem. Uczą istotnych rzeczy, a posiadane auta są dobrej jakości. Polecam!

Dzięki za tą wypowiedz. Super to widzieć, bo właśnie zastanawiam się nad wyborem szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie masz co zastanawiać tylko działaj! Nie znajdziesz lepszej szkoły niż FORMAT Dobrze uczą i mają fajne ceny. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2020 o 21:43, tomasz.koralik napisał:

Już się nie masz co zastanawiać tylko działaj! Nie znajdziesz lepszej szkoły niż FORMAT Dobrze uczą i mają fajne ceny. Powodzenia.

Dzięki. Tak też zrobiłem i się zapisałem. bardzo fajna szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre zdanie o Progresie Państwa Przybylskich. Świetne uczą. Mają dobre samochody, zawsze czyste i dobrze przygotowane. Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu i późniejszej jazdy samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Częstochowie warto brać pod uwagę tylko OSK Format. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Progresie na Al. NMP 29 dobrze uczą jeździć. Mają dobrze wyposażoną szkołę, instruktorzy są super. Mają tez symulator jazdy także można na sucho poćwiczyć jazdę po mieście. Uczą myślenia na drodze, a nie tylko jazdy na pamięć tras egzaminacyjnych. Po kursie u nich egzamin to była formalność. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też słyszałam że Progress jest ok. Mój chłopak szukał szkoły w której prowadza zajęcia po angielsku i trafił właśnie do nich. I jest zadowolony. Dobrze go przygotowali do egzaminu który zdął za pierwszym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×