Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznała a on chcce

Poznałam faceta, znamy się miesiąc a on chce bym u niego zamieszkała

Polecane posty

Gość poznała a on chcce

i mowi ostatnio, ze fajnie byloby byc juz malzenstwem, niby zartowalismy ale wiem ze mowil powaznie, a potem : PO CO CZEKAC? TAK JEST NAJLEPIEJ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas sie zastanowic
kucharka, sprzataczka i kur++ ZA DARMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynkowa88
poznałam ostatnio na czacie takiego faceta, ledwo się znamy a o on już ma poważne plany, jakieś ślubu itd. :/ no i trochę namolny jest, cały cza mnie zaczepia przez gg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłloooooo
Maciej Pazera sie nazywa - ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexi
nieco na wariata, pomieszkać można po miesiacu znajomości ale ślub? potrzebuje już niańki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gxxxx
Tak bylo z moja znajoma.po miesiacu znajomosci mieszkanie razem,slub,dziecko a po roku rozwod.Jesli to Ci odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmbgfre
Ja juz przerobilam mieszkanie z facetem i juz nigdy wiecej,teraz jak chce sie bzykac to mam jakiego chce i sa inteligentniejsi i grzeczni bo ja mam to co on potrzebuje.A do tego przed sexym jestem pieszczona jak tylko chce,a gdy mnie rozgrzeje to wtenczas z duza przyjemoscia moze mnie rznac ale tylko tak jak ja mam ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rób tego,ja miałam podobna sytuacje,po trzech tygodniach bycia ze sobą wprowadziłam sie do mojego chłopaka,w sumie nie miałam innego wyjscia bo musiałam wybierac albo wyjazd albo zostanie przy nim,no i wybrałam to drugie,mieszkam u niego dopiero 2 tygodnie a w naszym związku jest juz taka obojętnośc,nie do wytrzymania....teraz juz wiem ze to nie był dobry pomysł,bo nasz związek moze nie przetrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×