Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wózki z allegro

czy kupowaliście wózki dziecięce na allegro?

Polecane posty

Gość wózki z allegro

bo ja sie zastanawiam nad taką opcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie że tak
Ja kupowałam wózek dwa lata temu . Mieszkamy za granicą i wybraliśmy sobie wózek akurat na naszą ówczesną kieszeń a że mąż akurat jechał do Pl więc przywiózł i nie żałowaliśmy. Kupujesz normalnie przez sklep internetowy za pośrednictwem allegro i tyle , gwarancję zawsze masz jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wózki z allegro
bo wydaje mi sie, że jednak na allegro sa tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba. Pierwsze wielofunkcyjny, nawet go nie widziałam na żywo ale jestem bardzo zadowolona. Taniej i dużo gratisów. A teraz lekką spacerówkę bo po prostu jest taniej a darmowy kurier dowiózł za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Ja kupowałam z Rafpolu 3w1 plus fotelik i nosidło. Za małe pieniądze, nowy. Gondola, nosidło i fotelik ok, ale spacerówka to była jakaś pomyłka i dokupowalismy nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaKraka
Ja wprawdzie nie na Allegro, ale przez internet. Wózek pooglądałam w sklepie stacjonarnym, a kupiłam w sklepie internetowym bo różnica w cenie była znaczna prawie 400 zł przy kwocie ok. 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózków w sprzedaży jest sporo, faktycznie trudno się połapać co do marek. Ja się skusiłam na firmę Dorjan ze strony dorjan.com.pl i nie żałuję. To nie był też taki do końca zakup w ciemno, bo moja znajoma sąsiadka mi tego właśnie producenta podpowiadała, zresztą miałam okazję sobie u nich wózek przejrzeć jak wygląda przed zakupem, bo ma właśnie Dorjana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my znaleźliśmy model na Allegro, ale kupiliśmy w innym sklepie internetowym ;) cena różniła się ok. 200 zł. nie braliśmy nawet pod uwagę aby chodzić po sklepach stacjonarnych i szukać wózka. strata czasu... wózka nie kupi się ot tak, jak bułeczki w sklepie. ;) trzeba trochę pochodzić, popytać o ceny, sprawdzić parametry techniczne, na spokojnie się zastanowić czy to jest odpowiedni wózek. a dla kobiet w ciąży takie chodzenie i szukanie jest męczące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam w internetowym sklepie ale wózek wybierałam w stacjonarnym po to żeby wiedzieć czy się sprawdzi i czy jest taki jak na zdjęciu i czy nie ma wad których na zdjęciach przecież nie widać. Kupiłam x landera bo okazał się najbardziej stabilny i solidny z tych które oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowalam wozek na allegro a nawet dwa z czasem plyrzebowalam lzejszej spacerowki. Bylam bardzo zadowolona poniewaz zaplacilam duzo mniej niz w sklepie stacjonarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zapytać w sklepie o rabat - czasem dają taki, ze jest taniej niż na Allegro. Ja tak miałam :) Bebetto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Ja kupowałam przez internet wózek Adamex ze Świdnicy kurierem. Bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena

oglądałam stacjonarnie wózki muuvo quick i jutro chce zamówić online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×