Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
założyłam fanpage Wojtka, ale mam problem żeby z tego konta pisać np na forum bod, czy ktoś mądry wie jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie, jesteś zalogowana na funpage`u, wyszukujesz w wyszukiwarce bitwę o dom, i tam dodajesz swój komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a chyba was pogięło !!!! Mnie też szkoda Wojtka ale bez przesady z jakimś ruchem. Przecież widać że tutaj agitują jego córki, ktoś znajomy albo on sam. Śmiejecie się że ludzie dają się zmanipulować bidulowi czy tvn a robicie to samo. To może załóżcie klub poparcia dla innych. Przecież odpadł Jurek, Angelika, Wsiowi i itd. Każdy miał jakiegoś ulubieńca. Nie ośmieszajcie się ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam facebooka ale załoze tylko po to by poprzec ten ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż jak ty mieszkasz. Ale ludzie są podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
ale chyba wszelki wpisy można dodać pod ich włąsnym wpisem lub zdjęciem jako taką " tablicę" mają chyba z urzędu zablokowaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty sie nie ośmieszaj, kto Ci broni zakładać inne funpage? Jak masz swojego ulubieńca to czemu nie, do roboty. My akurat lubimy Wojtka, a jego córką bynajmniej nie jestem, a już zwłaszcza nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile takie mieszkanie warte? Jakby mu sie zrzucic. Do sponsorow napisac - obi napisac i do tej zlotej doliny moze cos doloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.59 Też tak uważam. DD działa hehe cwaniaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W oczy niesprawiedliwosc nas kluje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W oczy niesprawiedliwosc nas kluje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
jak ktoś lubił Jurka mógł założyc :) A jeśli nawet agitują?? to im dobrze idzie:) to oni sami wedle własnej inicjatywy a nie jakis koncern tv- Bidul ma agenta Rodzynka-Kuczwara ma agenta Interneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.48 Ja nie mam żadnego ulubieńca akurat bo nie podniecam się tym programem. Ale śmieszy mnie takie żałosne zachowanie. Najpierw była na niego i jego córki jazda od najgorszych, nabijanie się z jakiejś babki że zakłada stronę hehe A teraz ruch obrony się utworzył. Ale ludziska są fałszywi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem żadną znajomą Wojtka ani córek tak po prostu założyłam, bo mi szkoda, że odpadli... dla mnie to chwila, a może im coś pomożemy poza tym z Twoim podejściem to najlepiej nic nie robić tylko siedzieć i narzekać, nie rozumiem czemu Cię to tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam złotą rybkę która spełnia marzenia ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wy sobie to wyobrażacie linie do głosowania zostały otwarte w zeszłą środę ludzie już głosują i co teraz? W środę na finale wejdzie rodzynkowa i powie że przedłużam o tydzień program bo ludzie chcą jednak poczwary czy może gora wywalą i głosy przejdą na poczwarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tym ruchem jest ktoś od Kuczwary albo ktoś kto boi się że wygra DD i chce mu znaleźć mocnego przeciwnika. Ale prędzej to pierwsze bo przy drugim byłoby raczej namawianie do głosowania na piwnice. No córeczki Kuczwarowe nieźle działają. Wpierw dziewczyna dla taty, teraz ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteście nienormalni jak myślicie, że to ktoś od Kuczwary - co za teorie spiskowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto będzie czytał te wasze e maile ? Gdybyście słali listy pocztą to byłoby przynajmniej czym d**ę podetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
campari34: to lepiej być biernym? a może warto sprawę nagłośnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza w kolejce Perfekcyjna Pani Domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
załozycielka funpage ma zylke spolecznika i chwala jej za to, ze sie spelnia tak a nie zakladajac ruch poparcia dla wolno spadajacych lisci z drzew-ludzie lubia byc w jakiejs wspolnocie nie bronmy im tego-jedni wola zapic pałe w piateczek inni maja inna wizje tego wieczoru-jak ktos cos fajnego i madrego wyknuje to najlepiej obsmiac i wydrwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja ci nie bronię tylko to się kupy nie trzyma za późno na to finał w środę i koniec tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że kogoś tu strasznie uwiera fakt, że Wojtka może ktoś lubić. Dla Twojej wiadomości - wbij sobie to do swojej małej łepetynki ciężkim młotkiem, że są takie osoby. Równocześnie nie są jego rodziną ani córkami. Choć może to już być dla Ciebie zbyt wiele do ogarnięcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
campari34 jaki ty masz zakuty łeb. dla przykładu jak rząd uchwali jakąś ustawę i się uprawomocni to też nie ma sensu by ludzie wychodzili na ulicę i okazywali swoje niezadowolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię czegoś zrozumieć. Wpierw wyzywanie uczestników od najgorszych, a jak odpadną to nagle budzi się sympatia do niego i żal że odpadł. Wyrzuty sumienia czy zwykła głupota ? Jesteście niezrównoważone psychicznie czy co ? Tak było z Anetą i Pawłem, Jurkiem, a teraz Wojtkiem. Żmija, szambonurek, kluski i takie tam. A teraz jakiś ruch. Same się p*****ajcie wariatki. On ma w d***e wasz ruch i tvn również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zezłośnica
ja żem nie od Kuczwary mimo że prawie mój ziom-samo określnie "ruch" moje jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubiłam wieśniaków ale w życiu by mi do głowy nie przyszło żeby zakładać jakieś strony na ich temat a też można by bo byli poszkodowani ludzie z nich niezłą polewkę mieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na nikogo nie złorzeczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gościa z 23.07 ale tu o rząd nie chodzi to nie są sprawy polityczne to jest mieszkanie to jest reality show.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×