Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
"Wojtek, Ryjki i Mikolajczyki" dokladnie i dobry pomysl z fanpagem, moze tvn lub deweloper cos pomoga jak zobacza fanpage - zawsze warto probowac pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle że deweloper nie jest organizacją charytatywną .Pełno jest ludzi biednychbez mieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka ma 23 lata i studiuje dziennie prawo, jest to najmądrzejsza dziewczyna jaką znam. W zeszłym roku w grudniu zginęli w wypadku jej rodzice , matka była w ciąży, dziecko przeżyło. Została prawnym opiekunem swojego rodzeństwa. Mieli mieszkanie komunalne, ale robią jej teraz jakieś problemy z mieszkaniem bo nie wszystkie formalności były dopełnione. Możliwe, że nie będzie miała gdzie mieszkać. Opieka społeczna z którą teraz współpracuje sama jej radziła, że jak dzieciaki bd w domu dziecka to się im kiedyś mieszkanie załatwi bo takie dzieci są pierwsze w kolejce. Laska wzięła sobie dziekankę, do pracy iść nie może bo młody nie ma nawet roku, drugim się zajmuje do szkoły odprowadza. A ona nie wie co ma zrobić i jak pomóc sobie i dzieciom, żeby nikomu krzywda się nie stała. I taka Boguszewska narzeka o jak ciężko, o jaka ja biedna, tak mi źle. No może lekko nie miała. Ale przynajmniej ma gdzie mieszkać i na łeb jej nie kapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala sama widzisz po koleznce jak ciezko jest takim ludziom. I nie kazdy ma historie jak twoja kolezanka, sa rozne przypadki.. i nie wiesz jak Ewa miala,znasz tylko kawalek jej zycia... nie wiesz co przeszla,co stracila a co zyskala. Ona wcale sie nie uzala, to nie od niej zalezy co pokaza w programie, skad wiesz czy nie mowila im,ze maja tego pokazywac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie racje zróbmy coś z tą niesparawiedliwoscią piszmy maile zakładajmy fanpage bedzie dobrze walczmy dla wojtka on walczył 3 mies o swoje mieszkanie a teraz ktos go wywalił za piękne mieszkanie. róbmy coś naprawde wartoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem jak boguszewska z tym swoim fagasem moga narzekać a szczytem jest jak ich ojciec dyrektor pokazał zdjęcia gdzie w łazience była stara plastikowa bateria, komunistyczne kafelki i zaslona z folii niektórzy w domach do tej pory mają glazurę położoną w latach komunistycznych i żyją a skoro powołują się że sa tacy pokrzywdzeni bo w takich warunkach żyli to dlaczego mówią że największą wartością jest rodzina i rodzice ? i nie ważne jakie warunki skoro zwracają uwgę na rzeczy materialne, niemodna łazienka, olaboga i p***a wygra mieszkanie bo mieli niemodna łazienkę w domu dziecka Kamil widać w swoim domu ma profesjonalny sprzęt do gier, konsolę bardzo pokrzywdzeni, normalnie to co pisza na fb to nie wchodzę tam już od tygodnia np że muszą wygrać bo w domu dziecka nie mieli swojego kubka, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no są różne historie w tym programie, a każda rodzina ma inna taktykę na zdobycie mieszkania. Mnie trochę irytuje to, że Boguszewscy chcą tak "wypłakać" to mieszkanie. Smutne jest to, że mieli w życiu pod górkę. Sama jestem z pełnej rodziny i mam wspaniałych rodziców, to przykre, że nie każdy ma możliwość wiedzieć jak to jest mieć takich rodziców. Ale na Bogaaaaa..oni ciągle tylko lamentują, zwłaszcza Ona. Nie znam jej i nie chce oceniać jej osoby, ale troszeczkę za dużo tych historyjek. I podejrzewam, że Wszyscy, którzy nalatują na Nich, pewnie widzą to samo co ja. Nie chodzi o to, że ich nie lubimy, ale o to, że tego płaczu jest po prostu za dużo!!!! Ja kibicuję Mikołajczykom. Należy im się nie dlatego, że mieszkają kątem u rodziców w piwnicy, ale dla tego, że jako jedyni zrobili to mieszkanie na prawdę fajnie i myśleli kategorią "dizajn" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.11.13 Ja nie ocenam tylko przytoczyłam przykład koleżanki. Z tą różnicą, że ona to ma nie dla tego, że wpadła jak np Ewka, ale na nią to po prostu spadło. Ale to jest wogóle inny typ człowieka niż Boguszewska. Moja koleżanka to ma taki honor sama w sobie, że w życiu nie płakała przy nikim, nie żaliła się. Jest jak jest i działa by było dobrze. Ewa to mi troche moją sioste przypomina. Jak miałyśmy obie kare za to samo to ja szlam do pokoju i tyle, nie bede sie prosila przeciez, a ta zaraz leciala do matki ojca i oczka slodkie i prosze i blagam i na 10 min i smieci wyrzuce, taki typ i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to że nie maja wspaniałych rodziców tylko żulów którzy chleją to nalezy im się mieszkanie ? co to za wartościowanie w takim razie niech dadzą dziewczynę która była molestowana przez ojca, taka bardziej zasługuje wk***********a mnie już to wartościowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą, też mi się to nie podoba. Dlatego jestem za Magdą i Pawłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez jestem za Magda i Pawłem ale myśle że małe szanse mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś ten ruch poparcia słabiutki działa. tylko 8 polubień ???Tvn tego nie chwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurza mnie jak czytam że komuś się należy . Należeć to się może miejsce na cmentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jakaś aukcja dobroczynna,nie róbcie z siebie idiotów.Takie są reguły gry jakby ktoś zauważył.Jak tak wam szkoda to sami za sponsorujcie mieszkanie dla Wojtka.TO JEST TYLKO GRA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to jest tylko forum i kazdy pisze to co ma ochote wyrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie Mikołajczykowie te ich mieszkanie to cała fuszeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek ,Angela i Wojtek to są finaliści a nie ten hłam co wybrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołajczyki już dawno powinni zrobić wyjazd z programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram na finalistów nadaje się tylko Jurek , Wojtek, i może być Angela albo Ryjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten hłam co wybrali powinnien cały już dawno odpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tak zostało ustawione żeby bidul wygrał wiadomo że przy nich Mikołajczykowie NIE WYGRAJĄ goryle NIE WYGRAJĄ natomiast gdyby były Ryjki, Wojtek,Jurek, Anetka albo ta ładna z gór to mieliby skomplikowane zycie teraz widzowie mają tylko Boguszewskich jak zwykle Rozenkowa realizuje plan Tefałenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba-jagi jak się piecze kaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te jury też powinno już dawno wylecieć razem z tą ich obleśną trójcą co wybrali nikt z tej trójki nie zasługuje na wygraną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze że Mikołajczykowie nie wygrają przecież oni nić nie pokazali fajnego tylko dechy i gwoździe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetka powinna przjechać traktorkiem i wywieźć Rozenkową razem z finalistami na wysypisko śmieci . a dopiero my zrobimy wielki finał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bingo bingo popieram :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w finale powinien byc Wojtek, Jurek, ale napewno nie Angelika. Przeciezto mieszkanie Angeliki to koszmar nad koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×