Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzorzdżina

Bitwa o DOM na tvn

Polecane posty

Gość gość
Komentarz znajomego brudasow : "A teraz moi drodzy internauc****odwieszane łóżko niepraktyczne!? wiecie ile zajmuje czasu opuszczenie go na dół? - nie więcej jak minute. Pościelone już łóżko zjeżdża BEZPROBLEMOWO i nie buja się jak już ktoś to wyżej napisał, tylko opiera się na podłodze. Osobiście wolę takie łóżko od rozkładanego wypoczynku, ponieważ nie trzeba naginać się za każdym razem żeby je rozłożyć i pościelić. Jeszcze jeden argument przemawiający za tym że to "latające" łóżko jest bardziej praktyczne od narożnika czy dużej sofy- oni tworzą pięcioosobową rodzinę, w której są mali sportowcy chodzący do szkoły akrobatycznej, oni muszą mieć miejsce do wybiegania się,a zastawiając dużymi meblami mieszkanie 80m, nie jest to możliwe. Narzekacie że w tym przypadku lepszy byłby telewizor od rzutnika, a pomyśleliście chodź przez chwile że nie każdy lubi oglądać w telewizji te ciągłe reklamy i odmóżdżające programy, oni wolą podejść do swojego jeżdżącego łóżka spuścić je na dół, ułożyć się na nim wygodnie i włączyć ciekawy, przez siebie wybrany film, który nie będzie przerywany jak wyżej już napisałem denerwującymi długimi reklamami. Wiem co piszę, bo znam tą rodzinę bardzo dobrze!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nazywaj go brudasem! To źle o Tobie świadczy a poza tym jest obraźliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami pokazali sie jakos brudasy, wiec brudasami pozostana. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda i Pawel naturalni...hmmmm, ciekawe jaka bylaby reakcja Magdy i oburzenie wszystkich ludzi gdyby Pawel tak traktowal Magde jak ona jego. Mam na mysli to popychanie, rzucanie w niego przedmiotami, uderzanie. Niby to takie na luzie i zabawne ale gdyby mnie moj maz tak 'rozbawial' to by mnie to chyba nie bawilo. Niech sie ta Magda cieszy, ze ma takiego spokojnego meza, bo inny na jego miejscu moglby nie poznac sie na jej 'zartach' i tak dla jaj nieco mocniej przylozyc np. ta sciereczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, mój facet to by mi chyba oddał jakbym go tak waliła po twarzy jak Magda tego swojego męża :O i jakoś nie zauważyłam aby Gor był bardziej brudny od innych, fakt pach nie goli no ale nie on jedyny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kiedy ona go po twarzy biła? Ja tego nie widziałam zaraz zaczniecie donosy na nią pisać i strony zakładać żeby on na obdukcję poszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Magda jego tak sprala, ze pewnie na final przyjdzie caly siny i zagipsowany. Jaja sobie robili i nikt, nikogo nie nie lal po mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne jaja dostać ścierą w pysk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz sobie wyobrazam jak ludzie zmazdzyliby Pawla, gdyby on tak sie zachowywal wobec zony jak ona wobec niego. Pewnie wyszloby, ze ja w domu leje i dostalby dozor policyjny po programie. Ale jak ona go oklada, to jeszcze z usmiechem mowi, ze ona to zawsze byla zolza. No naprawde slodziutka ta Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W swoim domu pokazali sie jako brudasy. W chalupie syf, kila i mogila. I to wywalanie wszystkiego przez okna. Busz cala para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Busz i dzicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wywalanie firanek przez okno było wyreżyserowane tak samo jak przyjazd byłego dyrektora dd i zapewne tak samo jak wątek ze ścierkami! tam nic nie dzieje się spontanicznie! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jasne, a w ogole to sa aktorzy a Gor jest blondynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie są aktorzy ale i tak muszą grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak myślę w y r e ż y s e r o w a n e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aktorzy amatorzy i serial się kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co sie czepiacie Boguszewskich, ze mowia to co mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubie Magdy, jest agresywna, marudna i zarozumiala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie lubisz Magdy, ja nie lubie Gora, niech wygra DD ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na finał powinien przyjechać pan tato dyrektor z domu dziecka wraz ze znajomymi Ewy i jej męża oraz podopiecznymi a w związku z tym powinni dostać drobny poczęstunek ( ponieważ zimno) .Gotować powinni uczestnicy master chefa :D po czym Ewa z mężem powinni powiedzieć (zasugerować) czyj poczęstunek był najsmaczniejszy :D tym samym TVN upiekł by dwie pieczenie na jednym ogniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.11.13 Pani Barbaro Ciuryło, niestety nie możemy się zgodzić. My tutaj bardzo polubiliśmy Anetę i Pawła, a program bez stał się już nieco nudny. I proszę nie zaprzeczać, dobrze wiem (z wiadomych mi źródeł), że to Pani dodała ten komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapewne ciurylo wichura te byki aż w oczy kolą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze to ona. To ja demaskuje " odpadły zrobiły " :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przesadzaj, wyrzucił przez okno raptem jeden dywanik i dwie firanki ; -D Nazywasz ich brudasami, a dla mnie np .Boguszewscy sprawiają wrażenie niedomytych i śmierdzących. Więc każdy widzi to co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i nie tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto normalny wyrzuca przez okna dywaniki i firany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta "scena" z wyrzucaniem dywanika i firanek była ustawiona, przecież kamera pokazywała widok z dołu jak to leci na chodnik :D pewnie powiedzieli "czekaj, zanim to wywalisz pobiegniemy z kamerą na dół i uchwycimy ten moment" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe. Z TVN nigdy nic nie wiadomo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołajczykom reżyser tez kazał się wygłupiać i rzucać szmatami - teraz go popchnij, rzuć tak, o, macie się wygłupiać i śmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×